Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 152   Do dołu

Autor Wątek: Własciciele Szczurków przybywajcie:D  (Przeczytany 347884 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2310 : 2006-07-01, 06:52 »
Cytuj
(na dwa nie ma szans ze względu na to że mama nawet na jednego sie nie zgadza ale mi to wisi i jeden będzie na 100%  )
u mnie sytuacja była identyczna,ale jednak zdecydowałam się na 2(szok rodzica przy 1 jak i przy 2 szczurach jest porównywalny) i teraz nie wyobrażam sobie aby  szczur był sam...no bo czy będziesz go iskać,rozmawiać 'po szczurzemu', podczas snu ogrzewać dłońmi ? Raczej nie.
A co do ewentualnego zakupu, to już lepiej po obozie.W każdym razie miejmy nadzieję,że ktoś w tym sklepie, na dniach posegreguje młode według płci, bo już za chwileczkę, już za momencik te maleństwa płodne będą.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2311 : 2006-07-01, 12:25 »
Fatty napewno nikt tego nie zrobi  :(  To niestety są realia brzeskich zoologików i najgorsze jest to że te biedactwa mogą skończyć jako pokarm dla węża, często przychodzi tam facet po kilka myszy albo młodych szczurów dla węża :(
Chce spróbować najpierw wziąść jednego szczurka a później podejżewam że jak mama zobaczy że mu samemu smutno to sama mnie "zaciągnie" do zoologika i kupimy drugiego, tak było z myszoskoczkiem ;)
Po obozie obawiam sie że już ich nie będzie, jeśli ktoś ich nie kupi to mogą skończyć tak jak pisałam, jako pokarm :(
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Patikujek

  • Gość
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2312 : 2006-07-02, 01:35 »
Hej jestem tu nowa ale cieszę się że w końcu jest jakieś miejsce poświęconę szczurkom. Ja osobiście mam 3 roczne samiczki, które uwielbiam, a wczesniej przed nimi była również samiczka przygarnięta z pewnej hodowli na ostatnie miesiące swojego życia.
A oto moje pociechy:
Siwa


Haski


Hasioczek
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedz #2312 : 2006-07-02, 01:35 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2313 : 2006-07-02, 11:34 »
Hmmm... witamy w naszych (nie)skromnych progach ^^
ciekawe imiona swoją drogą...
Myszora dziś wcinała ze mną grahamke na spółke :lol: ja z jednej strony a ona z drugiej :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2314 : 2006-07-02, 11:57 »
Witamy,witamy :) Piękne  ogony.
Ja ze swoimi samcolami na spółę ostatnio obiad jadłam. I skończyło się na tym,że oni poszli spac najedzeni,z brzuszkami jak balony a ja wciaz byłam głodna ;)

Nie mam pojęcia, jakie urozmaicenie im do klatki wprowadzić.. gałęzie mają, tunel i materiałowy i z wikliny miały daleko gdzieś... powoli dochodze do wniosku,że co bym im nie wykombinowała ,oni i tak z tego korzystać nie będą :mysli:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Patikujek

  • Gość
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2315 : 2006-07-02, 18:16 »
Moje ogonki w klatece za wiele nie maja ponieważ one prawie całymi dniami mi pokój demolują (oczywiście pod moją kontrolą). Wczoraj mi wszystkie pluszaki z pułek poznosiły w jeden kat i w nich sobie odpoczywały po cięzkiej pracy, a osttanio to nawet się rozbestwiłyy i zaczynaja z pokoju wychodzić na przedpokój a potem do kuchni :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2316 : 2006-07-02, 21:10 »
Moje też zaczynająrobić takie dłuższe wycieczki, bo nauczyły się otwierać drzwi.Po  prostu ciągną za kabel będący między drzwiami a progiem, drzwi wtedy odskakują i droga wolna. Raz tak zrobiły, wyszłam do przedpokoju,patrzę a mój szczurzasty Ikon wącha tyłek mojemu śpiącemu psu... uff, jak to dobrze,że psina ma mocny sen ;)

A za moim łóżkiem jest spiżarnia...ech, cóż to za widok rozanielonego szczura lecącego truchcikiem, dumnego, z np:ukradzionym biszkoptem w zębach, kierującego się w kierunku tej 'spiżarni'.
Tylko,że juz znacznie mniej wesoło mi jest gdy muszę to posprzątać ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2317 : 2006-07-03, 00:37 »
Jak ja bym chciała móc już tak pisać o wyczynach mojego scurka....
Ech, musze poczekać
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2318 : 2006-07-03, 09:27 »
Doczekasz sie :) Mnie się strasznie dłużyło,ale jednak dopięłam swego mimo wszystko .
wchodzę do pokoju,patrzę klatka otwarta i pusta. Jeden szczur na telewizorze, drugi bryka po pościeli. Złapałam łobuzów,wsadziłam do klatki i patrzę co się stanie. A to Fabio , poprzez swoje niedostatki w wielkości nazywany skurczoszczurem,albo liliputem, zaczął siłować się z drzwiczkami klatki,(tymi u góry)i pomagając sobie głową drzwiczki otworzył . Czasami inteligencja szczurów wcale mi się nie podoba :P Teraz drzwiczki są przyłożone deseczką.

No i mojej mamy nie było parę dni, gdy wróciła to ją oblazły i wyiskały jej szlafrok-wyraznie było widać,że się cieszą. :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedz #2318 : 2006-07-03, 09:27 »

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2319 : 2006-07-03, 09:53 »
Moje słonko nie obsikuje, robił to na początku, ale nauczył sie do klatki lub na dworzu kiedy go zdejmę :)
Kletke mam naszczęście dobrą, to z niej nie wyjdzie, ale szybko nauczył się włazić na ponad 2,5 metrową szafę. Umie nawet chodzić po schodach ;) Wszystko, co związane z łobuźnictwem i pałaszowaniem, załapuje w zaskakującym tępie. Ale imienia nie może zapamiętać ;/ Reaguje ogólnie. Ostatnio zrobił sobie przechadzkę do kuchni, gdzie był moj brat.  I rozmowa wyglądała tak : JA - ja B- brat
Ja: Chodź tu czubku mały, <gwizd>
B: E??
Ja: No chodź mówie!
B <podchodzi> : Co Ci wali, do mnie czubku gadasz!!??
Ja: Nie do Ciebei, Kuba siedzi pod szafką.
B < schyla się i śmieje się, dostaje ataku śmiechu> Trzeba było tak odrazu!! ;)
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2320 : 2006-07-03, 10:00 »
Edzia :lol:


Wiesz co Fatty, mój królik zachowuje się podobnie do Twojego szczurka. :P Drzwiczki (z przodu klatki) musze mu przypinac karabińczykiem do reszty klatki, bo inaczej sobie je otwiera. W poprzedniej (mniejszej i mniej solidnej), na klatce musiałam kłaść mu.....cegłę. :lol: Inaczej podnosił całą górę klatki i też z niej wychodził. :lol:


A jeśli chodzi o szczury, to ja juz przestałam wierzyc w to, że kiedykolwiek bede mogła je miec (kieydkolwiek - czytaj przed 18stką, bo potem.... :evil: ).
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2321 : 2006-07-03, 10:06 »
U mnie mama by chyba dostała zawału z sama myślą, że klatka jest zepsuta. Więc by mi kupiła nową dużą i solidną ;P
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2322 : 2006-07-03, 11:36 »
Moja klatka niestety jest dobra :P tzn obie które mam sa dobre... Bede musiała na wakacje jechac z ta mniejszą bo ta duża całe tylne siedzenie zajmuje :P
Ja sie chyba 2 szczura nie doczekam -_- miałam kupić w czerwcu - niegdzie nie było i nadal nie ma -_- w żadnym sklepie u mnie w miescie

Fatty pamietaj ze to m.in dzieki mnie masz Fabiusza i Ikona (ahh ta moja skromność) :P

Edzia moja mama nie dałąby mi kasy na nową klatke, powiedziałaby  że jeszcze jest druga, albo ze ta naprawi :lol:

edit: ja zawału dostałam jak zobaczyłam Myśkę spacerujaca po półce z aparatem cyfrowym, wszystkimi moimi komórkami, płytami i innymi ważnymi rzeczami xD Nie ma tam dojścia a ona tak weszła nie wiem jak :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2323 : 2006-07-03, 11:44 »
Zaciągnęłam dzisiaj mame do zoologika pod pretekstem "sprawdzenia czy szczurki już skończyły jako obiad". Na początku ja sterczałam koło klatki i głaskałam przez szczebelki szczurkościa który najbardziej przypadł mi do gustu a moja mama stała dalej, w końcu podeszła i jak go zobaczyła to teraz łazi i marudzi że on taki śliczny, że ma takie śliczne paciorki (czyt. oczka). Myśle że to kwestia czasu  :D Jutro idziemy po plecak na obóz i będziemy znowu przechodzić koło zoologika to ją tam zaciągne. Może wróce ze scurkiem  :P
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2324 : 2006-07-03, 11:49 »
Życze szczęścia ^^
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedz #2324 : 2006-07-03, 11:49 »

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2325 : 2006-07-03, 12:06 »
Dzięki kostka   ;d
Mam nadzieje że jutro będą tu już fotki mojego słonka (scurka of corse)  :D
Tylko mam kłopot bo nie wiem czy to scurek czy scurka  :roll:
Znacie jakieś fajne scurkowe imionka??  :help: bo nie mam pomysłów
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2326 : 2006-07-03, 12:11 »
Imie najlepiej jest już wybrać ja szczur w domu jest :P
U mnie np. miała zwać sie Nika, ale rodzina ciągle wołała na nią Mysia i zostało xD
A płeć łatwo rozróżnić :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2327 : 2006-07-03, 12:16 »
Ja lubię gdy imię coś znaczy bo wtedy mam jakąś nadzieję,że cechy imienia przejdą na szczurka(albo będą odzwierciedlać jego osobowość) Ikon(przekształcone z Ekon), tak samo jak i Fabio, te imiona oznaczają siłę,wytrzymałość, zdrowie i mam nadzieję,ze to im się udzieli.. wkażdym razie gdy jakiś czas temu Fabio uległ wypadkowi, sytuacja była według mnie beznadziejna,myślałam,że już go tracę, ale za 3 dni już był właściwie taki jak przed wypadkiem(noo, tylko obolały) i przesądna częsc mnie, dopuszcza możliwosć,ze w tym ozdrowieniu mogło mieć swój udzial właśnie to imię :P

A płeć łatwo rozróżnić :P
ooo tak, szczególnie w przypadku szczurków nieco starszych- bo taakich atrybutów męskości u samca nie sposób przeoczyć :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2328 : 2006-07-03, 13:10 »
Wah!!Mam nowa nowine. Właśnie byłam u mamuśki w pracy troche jej potruć o scurka i już miała mnie dość i powiedziała żebym gadała z tatą, jak przez te 3 tygodnie będzie sprzątał w klatce to ona sie będzie zajmować scurkościem  :D Tata wraca z pracy koło 14.30 to z nim pogadam i może jeszcze dzisiaj pójde do zoologika  :D Mam nadzieje że sie zgodzi!!!
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2329 : 2006-07-03, 13:13 »
Tez mam taką nadzieję ;) Powodzenia. Mój Kubus sobie za łóżkiem właśnie śpi. I sie tak zastanawiam, po co mu klatka ;/
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2330 : 2006-07-03, 13:21 »
Powodzenia :)
byłam z Fabikiem na spacerku, weszłam do sklepu, jakaś baba go głaszcze i tak głaszcząc zapytała się:
-to królik czy świnka morska ?
-....szczur
-Ło jesu!

:lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedz #2330 : 2006-07-03, 13:21 »

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2331 : 2006-07-03, 13:41 »
Troche posprzątałam w domciu (trzeba sie podlizać  :D ) i teraz czekam na tatuśka. Na 99% sie zgodzi-jestem jego oczkiem w głowie  ;p

A właśnie mam pytanie co do spacerów. Wychodzicie ze swoimi scurkami w szelkach czy tak luzem??

Fatty jak ja z moim tak wychodziłam to jedna baba myślałam że zawału dostała jak jej powiedziałam że to szczur bo tak go głaszcze i w pewnym momencie mówi "jaka śliczna świnka". Miałam ochote ją kopnąć  :/
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2332 : 2006-07-03, 13:57 »
ja mam szelki do wychodzenia, boje sie luzem puścić, już kiedyś se pobiegała to mało zawału nie dostałam :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2333 : 2006-07-03, 14:06 »
Moje podrózują tylko na ramieniu, ewentualnie w kapturze(zwłaszcza Fabio), rękawie,albo w torbie. Pakować ich w szelki nie będę,a puscić wolno na trawie sobie nie wyobrażam
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2334 : 2006-07-03, 14:21 »
Ja właśnie mojego chyba też będe tylko na ramieniu wyprowadzać ale i tak troche sie będe bała i chyba mu szelki kupie. Tato wrócił!!!!! Ide przystapić do ataku  :) Trzymajcie kciuki
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2335 : 2006-07-03, 14:23 »
A to szczurki mogą tak sobie biegać bez klatki?
U mnie to nierealne, bo mieszkam na wsi, więc okna są otwarte, balkony... No i dom mam 'trochę' duży i zakamarków 'trochę' więcej, więc szczur(ek) by sie prędko zgubił.
Zresztą ja nie mogę rodziców namówić na Świnkę morską a co dopiero na Szczur(k)a.
Mama by na zawał umarła...
Phi! Przecież szczurki są fajne, nie? :D
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2336 : 2006-07-03, 14:27 »
Donna Daria szczury nie są zwierzętami do wyłącznego trzymania w klatce i musza biegać. Psa też nie trzymałabyś wyłacznie w domu, wychodziłabyś pobiegać tak?
Wiec jak nie miałabyś zamiaru wypusczać to nawet nie namawiaj na szczura...
Zapisane
emocjonalne kanapki

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2337 : 2006-07-03, 14:46 »
Ja ze swoim Jakubem wychodze bardzo często na szeleczkach i lata sobie, a codziennie pare razy dziennie od 30 minut do paru godzin siedzi an ramieniu i chodze tak po dworku, wtedy keidy nie ma dużego słońca. Jak jest ta ramieniu to go puszczam zeby sie wylał i ... wysrał :P kucam, wtedy wie, że ma być przy mnie. Przeważnie odchodzi 2-4 cm od nogi i sie załatwia a później wskakuje na kolana i sru na ramie ;)
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

Forum Zwierzaki

Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedz #2337 : 2006-07-03, 14:46 »

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2338 : 2006-07-03, 14:51 »
Źle mnie zrozumiałaś O.o
Chodziło mi oto, że mogę szczurka wypuścić i iść naprzykład na dwór, albo do sklepu, albo siedzieć na komputerze a on biegał by nie pilnowany.
Osobiście bałabym sie chyba puścić tak szczurka i gdzieś iść, bo miałabym czarne wizje, że go już nie znajdę lub że coś mu się stanie.

A ten Twój komnetarz Kostko odebrałam conajmniej jakbyś mnie uważała za jakąś niedorozwiniętą, która nie wie, że trzeba zwierzaki wypuszczać.
Być moze źle ujęłam to w wypowiedzi i miałaś prawo zrozumieć tak jak to zrozumiałaś, ale można było ten komentarz ująć w troszkę łagodniejszej formie, nie sądzisz?
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #2339 : 2006-07-03, 14:55 »
ja jak gdzieś wychodze to moje słonko do klatki wsadzam, bo bym ze strachu umarła. Tym bardziej że u mnie w pokoju sie ciagle ktoś kręci, a w drugim balkon ciągle otwarty.
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...
Strony: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 152   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 28 zapytaniami.