Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do dołu

Autor Wątek: Ateny  (Przeczytany 51744 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #240 : 2004-08-26, 17:07 »
wiedźma owszem, ale mając opanowane lepiej inne konkurencje mogliby się skupić na tym by te nieszczęsne jeździectwo poprawić na tyle przynajmniej by przeprowadzić tego konia

Wiedźma

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #241 : 2004-08-26, 17:20 »
Ja ich nie bronie. Wiadomo, ze koniarzom noz sie moze w kieszeni otwierac jak patrza na ich popisy. Ale zdaje sobie sprawe, ze trenowanie 5 konkurencji jednoczesnie nie jest latwe i nie pozwala im poswiecic odpowiednio duzo czasu. Po prostu brakuje czasu i sil. Przeciez nie jest tak, ze jak opanuja szermierke, to juz przestaja ja trenowac i przezucaja sie na inne rzeczy. Caly czas musza trenowac wszystko.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #242 : 2004-08-26, 17:32 »
to to fakt i owszem masz rację, zreszztą jak to się mówi - jak coś jest do wszystkiego to znaczy że jest do niczego....być tak uniwersalnym jest ciężko ale biorąc nawet innych za przykład jednak się da przejechać ten parkur nawet będąc pięcioboistą, nie twierdzę też jak już jest ok w szermierce to mają to rzucić bo między całkowitym skupieniu się na jednym sporcie a troszkę innym rozplanowaniem treningów, zwiększeniu np ilości jazd bądź wydłużeniu treningu z 1 godziny do 2 godzin  jednak jest różnica

Forum Zwierzaki

Ateny
« Odpowiedz #242 : 2004-08-26, 17:32 »

Wiedźma

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #243 : 2004-08-26, 17:40 »
Na pewno cos mozna by zrobic.

A propos. Przed chwila komentator mowil, ze biedni Polacy jak zwykle mieli pecha, bo fatalnie wylosowali konie ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #244 : 2004-08-26, 19:14 »
Nom, Wiedzma tez to widzialam ;) A nie wiecie o ktorej jutro kobitki jada?
A co do tego to Wiedzma masz racje, piecioboj to jest ciezka konkurencja i trzeba sie skupic na wszystkim nie tylko na koniach,ale mi glownie chodzilo o przjazdy Polakow bo inni jakos jechali ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Maggi_Sue

  • *
  • Wiadomości: 286
Ateny
« Odpowiedź #245 : 2004-08-26, 20:04 »
Wiecie nei będe tu bronic ani Andrzeja ani Marcina, sa kiepscy i to nawet bardzo. Ale co można osiagnac mając w ciagu roku nawet nie dwie jazdy miesięczni i to nie zawsze przychodząc na nie :? niestety taka prawda. Znam kilkunastu pięcioboistów i wiem ze jazda konna nie jest ich najlepsza stroną i nie przepadają za nia ale jak tu przepadać jak im sie poprostu nie chce trenować nawet nasi olimpijczycy nie zawsze przychodzili niegdys na treningi..... Mam teraz tylko nadzieje że Paulinka nie dość ze "wylosuje konika", to sobie z nim poradzi i ukonczy parkur (ona sie przykładała do jazd na zgrupowaniach w Drzonkowie). jeszcze jedno nasi pięciobojowi olimpijczycy byli przygotowywani na dobrych koniach, naskakanych i chętnych nie dziwie się iż losujac konika którego trzeba poprowadzić maja problemy, Zal mi Marcina był tak blisko....

Paulinko i Sylwunio trzymam za waz kciuki nie dajcie sie :*
Zapisane
"jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmoni z koniem jest sztuką"

gg 1505194

Ritka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #246 : 2004-08-26, 20:08 »
w trakcie olimpiady młodzieży były MEJ w pięcioboju :). W drzonkowie. Baaaardzo mi sie podobał jeden konik. Nie widziałam parkurów niestety, ale widziałam jak pięcioboista usiłował na nim dojechać do stajni :). A koń dęby i z zadu :) ale śliczny qń był.. Taki łaciaty :P
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #247 : 2004-08-26, 20:09 »
Jaaa własnie w radiu przed chwilą jakiś koelś sie wypowiadał(nie pamietam jaki),że on tak cieżko pracował, a mu sie taki TRUDNY koń trafił :roll:
Zapisane

Maggi_Sue

  • *
  • Wiadomości: 286
Ateny
« Odpowiedź #248 : 2004-08-26, 20:17 »
Pewnie widziałąś palme w akcji :P Ritko a między drzonkowiakami Kropke. Wiesz ona mozę i troche sie nei słucha ale dość fajnie skacze i przewozi przez parkury. Wiem jakie konie miegdyś mieli i te co sa jeszcze z czasów gdy tam trenowałam są fajne, Karden staruszek, przewoził największe ciamajdy, Turkus, Kantyś, Gożdzik i Granulat, oraz Kropka to niegdyś główne konie pięciobojowe, był jeszcze Szmaragd ale go chcieli dac na rzeź i na szczęście udało mi sie go wykupić by ostatnie dni spędził  na padoku łażąć i skubiąc trawke. A na zawody często dostają konie od skoczków wiec nie mają problemów z parkurami....
Zapisane
"jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmoni z koniem jest sztuką"

gg 1505194

Forum Zwierzaki

Ateny
« Odpowiedz #248 : 2004-08-26, 20:17 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #249 : 2004-08-26, 20:24 »
A wiecie o ktorej jutro kobitki jadą?
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Kamelia

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #250 : 2004-08-26, 22:17 »
ja nie wiem ale jutro tj. w piątek o 19:05 jest jakaś transmisja i niby piszą że będzie jeździectwo ale nie wiem czy pokażą
Zapisane

anieszka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #251 : 2004-08-26, 22:51 »
no to moze puszcza :) a dzis o ktorej bylo??
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #252 : 2004-08-27, 14:07 »
o 15 niby jeździectwo kobiet dziś.... a na konia najłatwiej zwlić, tak jak pierwszy z naszych reprezentantów pojechał to zdecydowanie były błędy jeźdźca a potem konik się poznał że ma takiego na grzbiecie co sobie nie poradzi z nim i taki był efekt

Maggi_Sue

  • *
  • Wiadomości: 286
Ateny
« Odpowiedź #253 : 2004-08-27, 15:09 »
k_cian pisałam ze Marcin i Andrzej podczas przygotowań dostali konie od jeźdźców, konie same ich woziły
Zapisane
"jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmoni z koniem jest sztuką"

gg 1505194

Zimoludka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #254 : 2004-08-27, 15:28 »
właśnie jest jeździectwo i Kubiak jak na razie ostatni- 24 pkt karne :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ateny
« Odpowiedz #254 : 2004-08-27, 15:28 »

Krówka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #255 : 2004-08-27, 15:31 »
na TVP2 ;)
już nie jest ostatni  :wink:
a co do piecioboistów to zgodzę się, że niezbyt im idzia skoki...
tak jak ktos wczesnej napisal czesto olewaja treningi(szczegolnie faceci).
Przychodzą tylko wtedy kiedy mają skakać, bo przeciez ujezdzenie im sie nie przyda  :roll:
ale znam kilk takich co naprawde kochaja konie i w wolnym czasie (a maja go naprawde mało) przyjezdzaja do stajni i jezdza dla swojej przyjemnosci.
Trzeba tez przyznac, ze konie na ktorych trenuja tez nie sa zbyt dobre  :roll:
po obozie w dzonkowie zawsze wracaja calkowicie "zniszczone"
Wszystko czego nauczyli je luzacy(osoby, ktore jezdza na koniach 5bojowych jak nie ma zawodnikow, czyl bardzo czesto)idzie na marne...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #256 : 2004-08-27, 15:46 »
No, jada kobitki ;)

Acha, ponoc do piecioboju dano konie prywatne przyzwyczajone do jednego jezdzca i stad te problemy ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ateny
« Odpowiedź #257 : 2004-08-27, 16:15 »
no i już pojechały... chinka spadła, ale koń jej wierzgał prawie po każdym skoku ! a komentator powiedział że słabo jeździ... no ale pewnie on woli czyste skoki  :lol:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #258 : 2004-08-27, 17:01 »
No, to Kubiak nie sprawil niespodzianki  :lol:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #259 : 2004-08-27, 17:06 »
Wiedźma dokladnie tak, ten komentator tak mówił o tych koniach ;)  No Chinka spadła bo koń jej zaczał wierzgac,ale za drugim razem sie już utrzymała.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Wiedźma

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #260 : 2004-08-27, 17:09 »
Ten upadek jakos niestety przeoczylam ;)
A dzis, jak pokazywali jedno po drugim piecioboj i rywalizacje indywidualna w skokach strasznie sie rzucala roznica w poziomie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ateny
« Odpowiedz #260 : 2004-08-27, 17:09 »

Natchniuza

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #261 : 2004-08-27, 17:27 »
Piecioboj - MASAKRA!!!!!!!!!
Kiedy drugi nawrot finalu skokow tak przy okazji? Dzis jeszcze???
Zapisane

Alii

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #262 : 2004-08-27, 17:30 »
Były skoki i pięciobój kobiet :) Kobiety pojechały lepiej :)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #263 : 2004-08-27, 17:33 »
Drugi nawrot chyba dzis, ale pewnie juz nam nie pokaza.
Zapisane

Alii

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #264 : 2004-08-27, 17:36 »
Pewnie nie
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #265 : 2004-08-27, 18:10 »
Ten pięciobój był straszny :wink: a ten koń Chinki to był niezrównoważony, juz na wstępie zaczął jej stawać dęby :roll: kto takie konie dopuszcza do konkursu. właśnie do tego konkursu powinny być konie spokojne zeby tylko przejechac ten parkur  i miec go za sobą. grecka organizacja :lol:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #266 : 2004-08-27, 18:26 »
Ja jezdze na takim koniu i jakos zyje.
Piecioboisci pokazali klase, co tu duzo mowic.
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #267 : 2004-08-27, 18:30 »
ale Twój koń nie chodzi na olimpiadę na pięciobój ;)
Było widać po tych pięcioboistach, że jazdę konną olewają. Nawet widać po sposobie trzymania wodzy. Chinka trzymała je jak jakies liny a reszta tez nie była lepsza ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ateny
« Odpowiedz #267 : 2004-08-27, 18:30 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #268 : 2004-08-27, 19:00 »
Zima, nie przesadzaj, przeciez kon tez sie stresuje czy cos takiego, a reszta koni byla spokojna a przynajmniej w miare. Te konie brane sa od prywatnych wlascicieli i byc moze ten nie do konca mogl przetrawic swojego nowego jezdzca  :lol: Ten kon Chinki faktycznie troche pobrykal,ale jak stwierdzil komentator troche jednak jej umiejetnosci pozostawialy do zyczenia.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Natchniuza

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #269 : 2004-08-27, 19:10 »
Jej umiejetnosci pozostawialy wiele do zyczenia! Zreszta, jak wszystkich piecioboistek, ktore dzis mialam okazje zobaczyc. Tragedia.
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 33 zapytaniami.