Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ranka na łapce :(:(:(:(:(  (Przeczytany 3545 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Ranka na łapce :(:(:(:(:(
« : 2005-05-27, 15:30 »
POMOCY!!!!
Moja Kejti wczoraj wieczorem uciekła!!
Nie wiem jakim cudem ale dzwiczki od klatki były zamknięte więc jak?? ( moja mama żartuje że chomik nauczył się za sobą zamykać drzwi.. :P) Ale prawdopodobnie przecisną się jakimś cudem przez pręty!!!
O godzinie 11.25 znalazłam w ŁAZIENCE!!! chomika leżał w metalowej misce!! Strasznie się o niego bałam bo kotka całą noc nie spała tylko buszowała po mieszkaniu.. Ten chomik miał szczescie że nie spotkał mojej kotki.. :O
Więc chomcio wcześniej miał dziwną rankę na łapce!!
Ranka się sama zagoiła po 1-2 dniach jest tylko lekkie zaczerwienienie i takie małe białe strupek!!
Chomcio był całą noc w  łazience więc była tam wilgoć ...
CZY to MOŻE BYĆ GRZYB>>>????????? :| :( :( :( :( :( :( :(
Boje się że jednak..
Dla pewności pytam się was-
Czy mogę jakąś maść na tę rankę dawać albo mogę jej czymś smarować przeciw grzybom???
Ja mam taką dla LUDZI maść przeciw GRZYBOM ale nie weim czy ona jest dobra dla zwierzaka!!
Jutro idę do weta!! Nie wiem od której godzinki jest ale zobaczę..
Nie wiem czy wet coś zdziała bo jak moja koleżanka poszła do weta ze swoim chomikiem ( bo chomcio tracił sierść..) to ten przepisał jej aby wstawiła zwykłą kolbę do klatki a chomcio wyzdrowieje =__= '
Nie weim takze jakim cudem powstała ta ranka!!! W klatce znajduję się jedynie domek miseczka i kołowrotek ( który jest zabezpieczony tak aby chomiczkowi łapki nie wpadały :() ale Kejti uwielbia robć tarzana na suficie dlatego także podejzewam że gdy wspinała sioę to sobie mogła łapkę wykręcić albo cuś...
Strasznie się o nią boję bo ta ranka dziwnie wygląda..
jak mi się uda to dam zdjęcie!!!!!!!
Ps<to mi wygląda raczej jak strup.. Bo kiedyś moja myszka miała grzyba i wyglądał inaczej... aha w tym miejscyu łapka jest tylko taka zaczerwieniona ( taki normalny kolor skóry chomika) i tylko mała kropeczka takiego stupa aha i te miejsce jest bez futerka gołe całkowicie i czerwone!!!!!
Zdjęcia nie udało mi się zrobić bo chomik ciągle się kręcił i nic nie wychodziło!!
Za to daje wam obrazek w paincie jak to wogóle wygląda ..
Myślicie że ranka się wygoi czy iść jutro do weta a mam troche drogi więc nie weim czy na darmo tego chomika tak daleko ciągnąć :(
http://i2.photobucket.com/albums/y23/magda013/P3280081.jpg
mniej wiecej tak to wygląda tylko nie smiac sie z rysunku :P
« Ostatnia zmiana: 2005-05-27, 15:48 autor 0Aisha0 »
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Ranka na łapce :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #1 : 2005-05-27, 18:53 »
Poczekaj jeszcze dzień, np. do poniedziałku. Grzybica o ile to jest grzyb nie rozwija sie aż tak szybko. Pewnie to tylko strupek po skaleczeniu i do poniedziałku powinien odpaść, a łapka powinna byc zagojona.
Zapisane
BC + koci podrostek

di_wind

  • Gość
Odp: Ranka na łapce :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #2 : 2005-06-14, 13:32 »
słuchaj skarbie tego sie nie lekceważy!!
jak ranka po kilku dniach nie zniknie to zgłoś sie do weterynarz
chyba ze chcesz stracic zwierzaka
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ranka na łapce :(:(:(:(:(
« Odpowiedz #2 : 2005-06-14, 13:32 »

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Ranka na łapce :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #3 : 2005-06-14, 17:25 »
wiesz co po prostu idź z nim do weta i tyle. dobry wet nie weźmie za poradę a jak nawet weźmioe to groszowe  sprawy rzędu kilku złotych. a lepiej iść i dmuchać na zimne. najwyżej chomik będzie miał spacerek:)
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Ranka na łapce :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #4 : 2005-06-14, 17:26 »
a wiesz dlaczego on kazał dla tego chomika kumpeli kolbe? jej chomik mial za mao witamin. a jesli naprawde c nie odpowiada ten wet to idź do innego.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 25 zapytaniami.