Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kawałek ogona  (Przeczytany 2815 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Clickerka

  • Gość
kawałek ogona
« : 2003-05-10, 12:09 »
Dzisiaj jak wypuściłam rano Chrupcie (moja szynszylica) i zaczęłam ją głaskać na dzieńdobry( ona zawsze się tak pięknie rozpłaszcza) patrzę a na ogonku strup, wołam tatę a w tym Chrupcia czmychnęła już do domku, patrzę a w domku leży ok. 3cm kawałek jej ogona!!!! :shock:  Jak jest tego przyczyna, wykluczam to ,że mógł się jej gdzieś zachaczyć? Czy ona sobie go odgryzła? Jeśłi tak, to dlaczego??
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
kawałek ogona
« Odpowiedź #1 : 2003-05-10, 13:32 »
Hmm... miałam już dosyć dużo szynszyli, ale nie odgryzały sobie ogonków... może zrobiła to z nudów? Czy ma jakiegoś towarzysza? W nocy mogła poczuć się trochę samotna... albo była głodna ;) żartuję...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

kareena

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #2 : 2003-05-10, 13:50 »
może jakimś cudem przytrzasnęła sobie ten ogonek?  tzn mam na myśli że nie mogła się wyswobodzić i musiała odgryźć..
Zapisane

Forum Zwierzaki

kawałek ogona
« Odpowiedz #2 : 2003-05-10, 13:50 »

Clickerka

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #3 : 2003-05-10, 14:21 »
Wątpie, żeby sobie o coś przytrzasnęła, a towarzysza też nie ma, robie wszystko żeby była szczęśliwa ale też mi się zdaje, że to z braku towarzysz, przecież nikt się z nią nie bawi w nocy jak jest sama
Zapisane

Visenna

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #4 : 2003-05-10, 16:16 »
Wiesz jak się mowi...Jak coś boli to oderwij to przestanie...Może dlatetgo ;) Nie no a tak na poważnie to może...Hmmm sama nie wiem. Może u niektórych to jest normalne. Ale jak się zachowuje normalnie to jej to chyba nie zaszkodziło...
Zapisane

milka004

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #5 : 2003-05-10, 16:32 »
Juz ci odpisalam. Juz nie musisz mi pisac jak to wyglada, poprostu nie zauwazylam tego tematu. Ale to moglo jeszcze byc to ze gryzonie jak im przeszkadza np uschnie lub ciazy cos to sobie obgryza.
Moze lepiej przejdz sie do weta, nie poto zeby rozmyslal czemu to zrobila bo pewnie nie bedzie wiedzial(ale pewnie bedzie udawal ze wie), ale po to zeby zobaczyl czy ranka nie jest grozna, czy sie nie paskudzi i zeby wrazie czego zdezynfekowac.
Zapisane

Clickerka

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #6 : 2003-05-11, 09:31 »
Dzisiaj jest już wszystko w porządku, Chrupcia nawet taka bardziej rozbrykana. Trochę swędzi ją chyba ten strupek, ale to chyba normalne. :wink:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
kawałek ogona
« Odpowiedź #7 : 2003-05-11, 15:38 »
Cytat: adrenalina
Jak coś boli to oderwij to przestanie..


:lol: Aleś mnie rozbawiła :lol: Ze mnie to już w takim razie zostałby jeden paznokieć :roll:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #8 : 2003-05-11, 17:18 »
A ja bym sobie oderwała głowę, może i uszy,ach, i czasem zęby
Zapisane

Forum Zwierzaki

kawałek ogona
« Odpowiedz #8 : 2003-05-11, 17:18 »

Ritka

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #9 : 2003-05-12, 14:42 »
oł.. ludzie bez nóg :)
Zapisane

kareena

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #10 : 2003-05-12, 15:03 »
co tam ludzie bez nóg... ze mnie zostałby tylko skalp ;)
Zapisane

Clickerka

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #11 : 2003-05-13, 16:45 »
Ludzi to już chyba by nie było! A dzisiaj znalazłam wibryssa Chrupci, taaki długi z 10 cm , jedna połowa czarna, a druga biała.
Zapisane

milka004

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #12 : 2003-05-17, 13:03 »
Ja zbieram wasiki moich szylek za duzo ich nie jest ale sa :wink:
No i powiedz ja sie czuje twoja szylka??? Czy ranka juz sie zagoila???
Zapisane

kareena

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #13 : 2003-05-17, 16:25 »
Cytat: milka004
Ja zbieram wasiki moich szylek za duzo ich nie jest ale sa :wink:

a myslalam ze tylko ja tak robie ;) mam juz ponad 40 białych wąsów kota. heh.



no i jak tam Chrupka? oki? :spoko:
Zapisane

Clickerka

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #14 : 2003-05-20, 13:25 »
Znalażłam jeszcze dwa wąsy, ale tak ogólnie jest spoko, tylko wydaje mi się, że jest taka trochę smutna
Zapisane

Forum Zwierzaki

kawałek ogona
« Odpowiedz #14 : 2003-05-20, 13:25 »

milka004

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #15 : 2003-05-23, 16:41 »
Clickerka a czy ona ma jakies zabawki w klatce??? Moze sie nudzi... jesli nie ma towarzysza to musisz zapewnic jej maximum rozrywki. A jak idzie przekonywanie rodzicow na drugiego szaroogoniastego???
Zapisane

Clickerka

  • Gość
kawałek ogona
« Odpowiedź #16 : 2003-05-24, 14:26 »
Chrupci zabawki nie interesują za bardzo i w klatce jest trochę mało miejsca żeby coś wstawić, bardzo mi jej żal jak widzę gdy tak na mnie smutno patrzy gdy wynoszę klatkę do kuchni, po bieganiu. Narazie o drugim nie ma mowy, dał im na razie spokój ale niedługo znowu uderzę. Tata mówi że on nie chce latających kłaków i krwi, a jak mu tłumaczę, że na początko zawsze się trochę popodgryzają to nic nie mówi, wiem że Chrupcia bardzo by się cieszyła gdyby miała towarzysz. A tata mówi że ostatnoi trochę przytyła ale ja nie widzę różnicy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 27 zapytaniami.