Wszystko o Wszystkim > Szkoła

Jakie przezwiska maja Wasi nauczyciele??

(1/14) > >>

KoChAm KonICzki!!!:
No wlasnie jakie?
 moj wychowawca-katarakta nie wiem czemu takie dziwne.
chemica-golop przeksztalcony galop bo zawsze biega po prostu nie potrafi isc powoli :lol:.
matematyczka-CZARNA (strzerzcie sie!!!) ma przerazajaco czaaarne wlosy i takiz sam charakterek :P
i duzo duzo by tu pisac. Jesli taki watek byl to soorrki.
Moze sie przyjm,ie. MILEGO PISANIA!!!  :D

Justy$$:
nasz facet od Wos'u-Plastuś A to dlatego że sie "lekko" pluje...ślinotok ma bleee... Jak sie jest przy odp to lepiej stać 20 metrów dalej :P Od religi-szpara szczerze to nie wiem czemu :P A reszta,to nie pamiętam :P

KoChAm KonICzki!!!:
Nasz nauczyciel od WOSu tez sie pluje ale nie ma przezwiska. Trza by go ochrzcic :P

Kostka:
matematyczka -  Świstak, ma szpare między jedynkami i śśświszcze jak mówi
geograficzka - Cyklop lub Zezol, ktoś kiedyś rozpuścił plotę, że ma szklane oko i została cyklopem, a to drugie od nazwiska (Zozula)
baba od WOSu - Adrianka albo Zadzior, to pierwsze od imienia, bo ona zawsze zdrabnia imiona np. Radosławik (to moje ulubione xD), a to drugie od nazwiska (Zadziorska)
facet od histy - Bodzio, nie wiem skąd się to wzięło, przejęte od starszych klas :P
facet od plastyki - Gumiś lub Żul, to pierwsze od tego że on jest taki mały i grubiutki ze jak gumiś wygłąda, a to drugie od nazwiska (Żuliński :lol: )
baba od niemca - Helga, nie wiem czemu
ksiądz - księżul, to tysz nie wiem czemu, choć sama to wymyśliłam i funkcjonuje w całej sql
stary katecheta - Borodidżej, od nazwiska (Borodijuk)
baba od anglika - Smalczyk, z racji tego ze zawsze morda i włosy jej się świecą jakby smalcem smarowała xD
baba od fizyki - Dudykowa, to od nazwiska (Dudyk)
baba od biologi - Grom lub Gromi, od nazwiska (Gromadzka)
baba od infy - Dupicka, od przekręconego przeze mnie jej imienia i dwóch nazwisk (Rachoń-Kulicka, w moim wykonaniu Krystyna Kulicka-Rachoń-Dupicka :lol: )
baba od chemii - Iwan, od nazwiska (Iwaniuk)

nie pytać się o zgode na umieszczenie nazwisk - i tak są one w necie na stronie szkoły xD

shihTzu1:
katecheta - Jareczek  :P
matematyca - szerszeń   :P
babka od polaka, nie uczy nas (na szczęście  :P) - hanyszowa (od nazwiska)
i facet od histy, który nas nie uczy - Dodi   :P  kiedyś był lekko podpity na apelu  :lol:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona