Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Rana po sterylizacji.  (Przeczytany 4332 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ewelineczkaa

  • *
  • Wiadomości: 3
Rana po sterylizacji.
« : 2010-06-01, 13:36 »
Przeglądając w internecie zdjęcia sterylizowanych kotek dochodzę do wniosku że ranka mojej koci wygląda co najmniej dziwnie w porównaniu z innymi rankami otóż weterynarz zastosował szew zewnętrzny nie rozpuszczalny na brzusiu mojej małej koci zrobił się taki jakby strupek kocia chodzi w kaftaniku jest niestety na tyle inteligentna ze udaje się jej go ściągnąć ma również pecha bo ja jako przewrażliwiona właścicielka nad wyraz pobudliwej koci ciągle mam ją na oku nawet w nocy budzę się żeby zobaczyć czy mała jest grzeczna wiec jest pilnowana praktycznie 24 h na dobę dziś mija 8 dzień od zabiegu kocia szczęśliwa pełna życia jak zawsze jutra mam jechać na ściągniecie szwów ale nie wydaje mi się ze to już pora pewnie jestem przewrażliwiona jak zwykle bo na kotce bardzo mi zależy ale chciałam spytać z ciekawości czy w waszych przypadkach ranka zawsze wyglądała bardzo estetycznie czy też na szwach robił się mały strupek z ranki nic się nie sączy sprawdzam to dość często kocia nie wygląda jakby coś ją bolało obawiam się też że może to być wina tego iż zabieg był przeprowadzony w czasie gdy kocia miała już końcówkę rujki w internecie czytałam że nie wolno w tym czasie wykonywać zabiegu ale mój wet który cieszy się wielkim uznaniem i który naprawdę zna się na robocie stwierdził że nie ma przeciwwskazań w przekonaniu tym utwierdziło mnie również to że kotka znajomych również została poddana zabiegowi w czasie końca rujki i wszystko przebiegło bezproblemowo w jak najlepszym porządku czy może być to fakt że u mojej kici porostu się to dłużej goi kiedyś gdy poparzyła sobie nosek też miałam nie mały problem z jego gojeniem. Chciałam załączyć zdjęcie ale niestety mam problemy z aparatem a czy wy macie może fotki jak wyglądał brzusio waszej koci po zabiegu?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 24 zapytaniami.