Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do dołu

Autor Wątek: Pisownia  (Przeczytany 21893 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tafta

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #240 : 2003-05-20, 23:14 »
Tylko Milki tak się składa, że pełno jest koni przeciętnych, silnych i z temperamentem bez papierów. I bardzo trudno je sprzedać. Ja chcę mieć konia z papierami, bo jakby coś to zawsze można go łatwiej sprzedać. A wiadomo, że w życiu różnie bywa.
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #241 : 2003-05-20, 23:53 »
czy forum sie zacięło? widze że tafta odpisała... ale nie widze co :(
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #242 : 2003-05-20, 23:54 »
juz widzę :)
wiem, ale o to chodzi, że czasem konie bez paierów są bardziej nieprzciętne od tych z papierami... mi chodziło o to, że to nie paiery maja mnie urzec a koń :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pisownia
« Odpowiedz #242 : 2003-05-20, 23:54 »

Tafta

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #243 : 2003-05-21, 00:21 »
Tak powinno być, ale Ty podchodzisz do tego z sercem, a wielu ludzi nawet nie widząc konia go kupuje, bo ma dobry papier. Chociaż koń byłby najpiękniejszy ma o wiele niższą wartość, niż pokraka, ale z super papierem. Taka niestety jest prawda.
Zapisane

Devila

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #244 : 2003-05-21, 14:08 »
Ale wydaje mi się że w przypadku wałaachów papier nie gra roli chyba że sport...
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #245 : 2003-05-21, 15:30 »
co jak co, ale z tym sie devi zgadzam :)
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #246 : 2003-05-22, 17:59 »
Papiery powinny być zawsze wiem że to niemożliwe ale z nimi łatwiej ustalić pokrewieństwo łatwiej krzyżować i inne takie A koń nie musi być ekstra ale nie powinien być anonimowy a zdażają się niestety ekstra anonimowe i co wtedy same kłopoty ni chyba że ma się kasę
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #247 : 2003-05-22, 19:00 »
la mnie nie jest ważne czy koń jest rasy XO czy SP czy holsztyńskiej czy innych
Ważne, że koń i, że jest kochany
a co do kochanych koni to w disneylandzie taki jeden biedny siwek musiał ciągnąć tramwaj z ludźmi! Jeszcze go babka biła batem żeby ludzie się cieszyli! To było okropne! A taki ładny...swiek podobny do Rewci tlyko nie miał tego beżowego i jakiś pociągowy ale takie biedny ;(
Ta mi go żal było......
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #248 : 2003-05-22, 19:29 »
jasne z eapiary nie moga urzec...tylko musi to zorbci kon
i nikt nie kupuje konaia raczj tylkoz  paiaru..choac zdjecie by zpabcyzl..bo jakis mutant po dobrcyh trodizcahc i td..
a czasme kon bez papiaru..moze byc super wybitny i wogole.
mimo wszystko jaks jeste regula..ze araby do sksków nie.itd a wyajtki potwiardzaja regfolwe..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pisownia
« Odpowiedz #248 : 2003-05-22, 19:29 »

Elwirka

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #249 : 2003-05-23, 19:17 »
Ja bym wolała konia z papierami nie ekstra ale chciałabym wiedzieć skąd on jest i takie tam podstawowe sprawy Nie musi to być koń z lini Argentinusa ale z lini wiejskiej Baśki ale muszę wiedzieć o chorobach mieć rodowód i inne takie
Zapisane

Tafta

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #250 : 2003-05-23, 19:52 »
A ja się właśnie dowiedziałam, że mój znajomy dostał roczną klaczkę z linni Argentinusa, bo ma uszkodzone kręgi czy coś takiego i w stadninie z której pochodzi jest niepotrzebna. Tesh chcę taki prezent ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #251 : 2003-05-23, 19:54 »
eee elwietrjka widzis.z..musisz..wydjae ci sie ze muszi sz a nie musizs tak naopwwdr nie musisz...owszme dobze widziec..ale czams tago nie ma..i wsyztsko jest ok..
hyh...a ta klacza to sie nie nadja jusz do jazdy tafla?,,
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #252 : 2003-05-23, 20:39 »
No tak ale z NN są problemy jak chcesz na zawody poważne jeździć a czasem to świetne konie A i oprócz papierów powinno się spisywać akty własności tzn że np dany piesek jest zwierzątkiem właściciela jakiegoś tam i nie ma sprawy jak jest bezdomny wiem że z końmi się tak robi ale z innymi zwierzątkami większymi nie a szkoda :(
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Pisownia
« Odpowiedź #253 : 2003-05-25, 18:46 »
Matka Parapeta vel Kichu jest NN chociaż pani ją zna tylko nie jest zapisana w tych księgach
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 24 zapytaniami.