Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: do wszystkich  (Przeczytany 1222 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krówka

  • Gość
do wszystkich
« : 2003-08-28, 13:21 »
ile macie koni o ile macie i w jakich klubach stajnich jeżdzicie?które stajnie polecacie a które odradzacie? :?:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do wszystkich
« Odpowiedź #1 : 2003-08-28, 16:51 »
Witaj!
Trenuje w KJ Zbroslawice (to na Slasku).
Ja mam jednego konia (6-letni walach, mlp.), poza tym w rodzinie sa jeszcze dwa inne: 14-letnia slaska klacz, ktora chodzi w rekreacji i 7-letni walach SP, na ktorym jezdzi moja kolezanka.
Jestes z Warszawy, z tego, co widze. Nie znam zadnych stajni z Twoich okolic, wiec raczej Ci niczego nie polece ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
do wszystkich
« Odpowiedź #2 : 2003-08-28, 19:42 »
ee ja wa waiwe to tylko legie znam i polecam hyh..ja nie mam koniz a to moj tata ma ich kilkanscie..hyh  an jedym z nuich ja jedz ebo to kuc:) i
Zapisane

Forum Zwierzaki

do wszystkich
« Odpowiedz #2 : 2003-08-28, 19:42 »

Agnes

  • Gość
do wszystkich
« Odpowiedź #3 : 2003-08-28, 20:39 »
ciapka Legie polecasz jako pensjonariusz czy rekreant? Pewnie to pierwsze, ale z ciekawości pytam. Raz widziałam jazde na Legii i sie dosłownie przepraziłam...Jeśli chodzi o pensjonat w wawie lub "pod" to polecam Aromer:) byłam tam ostatnio na zawodach i warunki mają rewelacyjne i w sumie nie drogo.
Zapisane

Buffy

  • Gość
do wszystkich
« Odpowiedź #4 : 2003-08-28, 21:36 »
Pod Obornikami Śl. w Golędzinowie, jest fainy klub jeżdziecki- Arat. Jest jescze Hippo-Klub w Świniarach pod Wrocławiem, ale tego już raczej odradzam, ;). Aha, zajrzyjcie sobie na: http://krzyzosiak.webpark.pl/   Są tam ciekawe rzczy na temat koników, i o ile się nie myle, to powinno być masę ośrodków itp. tam wypisanych ;).
Zapisane

aaga

  • Gość
do wszystkich
« Odpowiedź #5 : 2003-08-28, 22:10 »
Ja mam klacz i źrebaka. Jeżdżę prywatnie (jestem po przeprowadzce) i nie poleciłabym Aromeru...chyba że do rekreacji
Zapisane

Agnes

  • Gość
do wszystkich
« Odpowiedź #6 : 2003-08-28, 23:08 »
aaga byłam tam tylko na zawodach, nie wiem jak to wszystko wygląda "od wewnątrz". Czy Ty jeździłas w Aromerze? Możesz mi cos powiedzieć o jazdach? I o cenie, bo nie moge znaleźć:) Byłam bym baardzo wdzięczna, bo nie znam nikogo kto tam jeździł:) bądź jeździ..
Zapisane

aaga

  • Gość
do wszystkich
« Odpowiedź #7 : 2003-08-29, 19:11 »
Nie stałam w Aromerze ale mam z nim dużą styczność. I moja koleżanka tam stała. Jeżeli chodzi o warunki to są przeciętne. Zaletą są super hale. Nie ma natomiast tam czegoś takiego jak padokowanie (trzeba o to prosić kogoś z obecnych, a najlepiej samemu puszczać) i padok jest piaskowy. Tereny też są takie sobie, ale nie najgorsze. Z tego co koleżankia mówiła to jest paru stajennych i nigdy nie wiadomo który będzie więc opieka jest jakby "masowa". Oczywiście można poprosić o dodawanie odżywek do pasz. Stajnia jest typową stajnią pod zawody, lub na zimę.
Co do jazd rekreacyjnych to nie wiem jak z tym jest ale parę koni zdaje się w rekreacji chodzi, wiem że konie rekreacyjne startują w skokach i ujeżdżeniu i z tego co widziałam ładnie chodzą. Więc myślę że można się czegoś nauczyć
Zapisane

Ciapka

  • Gość
do wszystkich
« Odpowiedź #8 : 2003-08-29, 20:05 »
legie poalcam jakz e tam bylam i tam mi sie pdobalo i maja dobrych zawdników..a  jaka maj rek to ja nie wiem
Zapisane

Forum Zwierzaki

do wszystkich
« Odpowiedz #8 : 2003-08-29, 20:05 »

Wiedźma

  • Gość
do wszystkich
« Odpowiedź #9 : 2003-08-29, 22:24 »
Ja mam jednego konia i trzymam go w kameralnej stajni u swoich przyjaciol.

Z poleceniem jakiejs stajni jest raczej ciezko... Latwiej jest odradzac te ewidentnie zle, ale w innych tez mozna sie doszuakac sporych czesto nieprawidlowosci :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 23 zapytaniami.