Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Ile razy?!  (Przeczytany 7698 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #30 : 2003-09-02, 12:22 »
no jak ona jezdzi wciaz i wciaz i wciaaaaz na tej biednej rewinie to co sie dziwc ;) zaliczyla koni jak cholera

jezeli chodzi o moje upadki mysle ze sporo jednak ich bylo,do ponad 15 napewno dalej nie licze i dokladnie jest tak jak mowicie dziewczyny,dopiero od roku zaczelam porzadnie bo codziennie jezdzic no od maja tamtego roq kiedy to nabylam ryzego...wczesniej bylo typowo rekraacyjnie raz na tydzien badz na dwa...bo ani czasu ani kasy tyle nie mialam i "o dziwno" :P w ciagu 6lat takiej jazdy zlecialam jeden jedyny raz....a jak kupilam konia i zaczelam z nim prace do tego surowego wlasciwie konia...a ja po kontuzji swierzo....oj dzialo sie poczawszy od pierwszego wsiadania muehehe kiedy to piekne rodeo mialam i w ciagu jakichs niecalych 5 minut 3 razy gleba ;) przez upadki w terenie kiedy to ten wyploch zobaczyl koniojada na drodze-i to jakiego ohohoho wyobrazcie se ze na drodze zarosnietej trawa w pewnym miejscu nagle wyrosla trawa! no toz to jasne ze trzeba sie od razu do stoj z zatrzymac jakimkolwiek chodem by sie nie szlo albo odskoczyc jak najdalej ni stad ni zowad  :lol: podczas skokow ktorych co prawda nie bylo moze najwiecej w moim zyciu ale spadlam raz.. nooo i jeszcze czego nie zapomne nigdy hehe jak pojechalismy topic marzanne nad rzeczke nie wiem jak i nie wiem kiedy  ale jak siedzialam tak chwile pozniej stalam kolo konia trzymajac go za wodze jakby nigdy nic,niekt nie wie co sie stalo i jak to sie stalo ze tam sie znalazlam,qmpela zdazyla sie obejrzec w strone stajni i jak spojrzala znow na mnie ja se juz stalam kolo ryzego :wink:

najmniej spadaja ci ktorzy sie ucza i woza tylki...upadki przychodza z czasem, wraz z umiejetnosciami...bo czlowiek se pozwalac na coraz wiecej zaczyna i to czasem w tak bezczelny sposob... ;) no a inna sprawa ze wsiada na trodniejsze konie,czesto humorzaste narowiste itd.... a jak widze dziewczyny u nas jezdzace...i nie one na siwa nie wsiada pytasz czemu to odpowiadaja bo nie to i nie dziw ze nie spadaja...co to za jazda na ciapie...a siwa takie fajne kocie grzbiety i baranki robi mryhyhy  :wink:

Asinka 22

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #31 : 2003-09-02, 14:02 »
Ja jeżdżę 8 lat - a raczej jeździłam. Upadki nigdy ich nie liczyłam - 3 poważne o których nie sposób nie pamiętać, pierwszy sama "zsiadłam" ale trochę za szybko było, a dwa pozostałe - nawet jak zejść nie chciałam to i tak bliskie spotkanie z ziemią zaliczyłam.  Nigdy nie przewróciłam się z koniem - wow sukces.

Co do małej liczby upadków - to ja tam w to wierzę, moja bliska koleżanka jeździ o dwa lata dłużej niż ja i spadła do tej pory tylko RAZ !!! za to jak walnęła na zawodach to skręciła nogę i połamała sobą przeszkodę do tego stopnia, że już nigdy więcej nie udało im się jej odrestaurować. Wszyscy się cieszyli bo była to wielka błyszcząca reklama sponsora.
RAZ przewróciła się z koniem chociać nawet ciężko to nazwać upadkiem, na pokazie przed wycieczkami, kobyła po skoku zapomniała rozłożyć podwozie i wylądowała na brzuchu, kumpela nadal na niej siedziała, nawet strzemiona miała na swoim miejscu. Spiker opisał to jako pokaz kaskaderski a dziciaki przybiegły po autografy.

Dodam, że koleżanka jeździła sportowo, zajeżdżała konie,a obecnie jeździ na padalcach.

Ona tak panicznie boi się spaść, że choćby miała się zębami trzymać to się wgryzie. W zeszłym roku na zawodach w Klikowej, zdobyła wilkie uznanie po tym jak latała w powietrzu i bokiem pokonywała ogrodzenie (ogier się zakochał) -ludzie bili jej brawo a potem przez całe zawody kłaniali się z wielkim uznaniem.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #32 : 2003-09-02, 23:27 »
a to tak jest że w sytuacji zagrożenia człowiek trzyma się rękami nogami czasem zębami ale nadchodzi i chwila relaksu i gleba :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #32 : 2003-09-02, 23:27 »

Kamelia

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #33 : 2003-09-03, 12:09 »
ja jeżdżę od 4 lat i zleciałam tylko 2 razy. Raz jakiś głupek rzucił kamieniem w zad konia i się biedak spłoszył jak już nie miałam nóg w strzemionach i przerzucałam nogę nad jego zadem. A drugi raz to oczwiście przy skokach
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #34 : 2003-09-03, 15:10 »
Albo siłą woli :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Natchniuza

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #35 : 2003-09-03, 15:33 »
Aiwa, ja widzialam spadajecgo wlasciciela stajni :D Bosh, to sie wtedy dziala. Wszyscy sikali po nogach ze smiechu, ale nikt nie mogl dac po sobie tego poznac :P
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #36 : 2003-09-03, 16:55 »
A dlaczego to takie zabawne? W końcu wszyscy spadaja nawet trenerzy i wlasciciele stajni.....
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

awia

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #37 : 2003-09-03, 17:06 »
jeju,agakonik...
bo to jest smeiszne.z regoly upadki sa smieszne-pod warunkiem ze sie nic nikomu nie stalo.
ale jednak np.jezdzcy ktorych oglada sie na eurosposcie,jedzie taki ty juz widzisz ze bedzie wylamanie,a tu jezdziec nurkuje miedzy dragi.no o prostu sliczny widok.
tak samo instruktor.z jednej strony wszysy podziwiaja i szanuja,ale sie smieja jak sie zdarzy wpadka.
trzeba sie umiec z tego smiac.ze swoich bledow.
ja tez jak sobie wyobrazam jak z boku musialy wygladac moje upadki,nawet te zlamania,to w sumie sie smieje...jest czlowiek na koniu-nie ma czlowieka :)
grunt to nie brac wszystkiego tak na serio.
a jak ktos jeszcze zadziera nosa-jaki to ja dobry jezdziec jestem a tu gleba,no to prostu robi sie smiesznie.mamy ci sie tlumaczyc co nas smieszy?
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #38 : 2003-09-03, 17:54 »
Śmieszy mnie wiele upadków,ale nigdy nie daje tego po sobie po znac bo w gruncie rzeczy nie chciałabym aby ze mnie sie śmiali.  Nic mi nie musisz tlumaczyc obejdzie sie.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #38 : 2003-09-03, 17:54 »

Natchniuza

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #39 : 2003-09-03, 18:25 »
Agakonik, ja sie nabijam prawie zawsze ze swoich upadkow, z upadkow innych rowniez. Inaczej sprawa wyglada z WYPADKAMI, bo to trzeba rozgraniczyc. A jak gosc leci, bo mu kon malutkiego baranka wystrzelil i robi to jeszcze nasz "szef wszystkich szefow" to po prostu nie sposob nie lac po nogach :D Zreszta, mi nie przeszkadza, jak ktos sie smieje z moich upadkow.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #40 : 2003-09-03, 19:07 »
heh mi tez nie rpszkdaz czasm sam tez sie smieje..ale ogonie to musi byc fajny uoadka bo cozigelw  widz jak spadaja...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #41 : 2003-09-03, 19:15 »
Majeczko!
i tu się mylisz bo nie jężdże w kołko na Rewinie. na Rewinie jeżę tlyko a obozie i to nie cały tlyko ok pół obozu.
Skąd wiesz na jakich koniach aj jeździłam , kiedy i gdzie?
Nie odzywaj się jak nie wies. I bez tych głupicg uwa a przede wszytskim bez ironii(mowię to po raz setny ale widocznie do Ciebie inaczej nie dociera)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #42 : 2003-09-03, 19:21 »
ee reiwna co bys tam nie mówila jak tyle alt jedis zi tak mało spadlas to cos musi by nie tak..o!
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #43 : 2003-09-03, 19:41 »
Może po prostu miałam szczeście lub też dbrze się trzymam.Nie chcialam się chwalić ale  w końcu to opowiem. pewnej klaczy X zaczęło odbijać i wlatywała w galopie do środka tak naglei pare oso zglebiło. Mi zorbila to samo, nie zglailam, robila to pare razy. Potem z galopu takiego żywego do stój i też nie zglebilam. Mając 6 lat koń stanął mi dęba, nie zlecialam, wszyscy bylo pod wrażeniem, że się utrzymałma bo podobno wysoko stanęla a taka malutka bylam. Mówili, że drosly człowiek miałby trudności z utrzymaniem się a mi się udało.Mam takich wiele przykładów. Wiele razy po skoku tak mnie wybijało, że galopowałam potem bez strzmion z z toczkiem na nosie ale tły nawet śmieszne :P. oj dużo takcih sytuacji do upadku mam do opowiedzenia.Są w takim razie możliwe 2 przyczyny mojego nie upadania-szczęście, lub też dobra postawa. Ostatnio po skoku już prawie zlatywałam, już się zsuwałam z siodła ale dzięki wodzom utrzymałma się. ok koniec tematu
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #44 : 2003-09-03, 19:46 »
dobre trzynanuie nie ma nic do zeczy...sa poprtu taki ystylącjie z etrzeba spasc i nei am co sie trzymac za mocno bo mozesz kona wywuricc albo o co a jak kon sie wpsina to ziezko spasc...an tym bardzj jaks ie galopuje bes ztrszmion bo i to trzebb a robicn ana normalnych trnigahc hyh..a wodz nie s ado utrzymywania nie ma co na silę siedziec...i preszkadzac..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #44 : 2003-09-03, 19:46 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #45 : 2003-09-03, 21:04 »
zima po pierwsz enie mow do mnie majeczko bo i ja moge sobie cie pozdrabniac i powymyslac,masz od tego mego nicka zeby do mnie sie zwracac :P no jakby nie bylo dla mnei to dziwne ze ktos nie spada jezdac,najlepsi zawodnicy spadaja a ty mowisz ze tak super masz postawe ze nie spadasz?...mi konie tyle razy deba stawaly i jakos tez nigdy nie spadlam...a swoja droga az mi zal tego konia na ktorym od upadq ratowalas sie wodzami....mam tylko nadzieje ze mial cos baaardzo delikatnego albo byl juz tak zaszarpany ze to nie zrobilo na nim wrazenia

Magda K.

  • Gość
jazda konna
« Odpowiedź #46 : 2003-09-03, 22:32 »
jeżdżę siedem lat i jescze nigdy nie spadłam.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #47 : 2003-09-04, 07:25 »
no to nie pisz z ejedizsz tylkoz e dupe wozisz..
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #48 : 2003-09-04, 12:43 »
No dla mnie jako dziwne, ze wszyscy spadaja w Ty Rewina jakos nie spadasz :P Bo nawet najlepsi spadaja nie chciałabym Cie obrazac,ale jakos wierzyc mi sie nie chce.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Kamelia

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #49 : 2003-09-04, 14:54 »
ja uzważam że Rewina ma rację bo owszem spada praktycznie każdy a jak nie spada to abo wozi dupę albo naprawdę umie jeździć myślę że Rewina poprostu umie jeździć a wy jej najnormalniej zazdrościcie
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #50 : 2003-09-04, 15:14 »
Ok Natchni niech Ci bedzie.
O Kamelio widze,ze bronisz Rewiny a ja Ci cos powiem,ze jej nie zazdroszcze bo nie mamm czego. Jak juz pisałam nie budza u mnie zaufania jeźdzy,ktorzy jezdza długo i nie spadaja. (np. Rewina) A pozatym bardzo wielu ludzi spada a ona wlasnie nie, dla mnie jest to conajmniej zadziwiajace.
Ciapka, skoro Magda wozi dupe (jak to okreslilas) to Rewina tym bardziej.
K_Cian masz racje co to za metoda zeby trzymac sie na wodzach, to juz bym wolała spasc a nie szarpac konia.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #50 : 2003-09-04, 15:14 »

awia

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #51 : 2003-09-04, 15:45 »
nieprawda.
w takim razie np Hugo Simon jezdzic nie umie,bo spadl z E.T.
tak samo whitaker,i masa innych swietnych jezdzcow,mistrzow swiata i nie tylko.
no bez przesady.
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #52 : 2003-09-04, 17:24 »
buheheheheheh ale mnie ago rozbawilaś, ejsteś taka żałosna!buuuuuheheheheheheeeeeehheeeee
a  atak poza tym to spaść może każy.Nie ma się czym chwalić, że spadlam 20 ay tzn, że jeżdżę na starszych konaich i super jeżdz, włanie jak dupa jeździsz.a tak na marginesie to rpzez internet nie locytujmy się która lepiej jeździ bo tak naprawdę nie wiemy jak kto jeździ.
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #53 : 2003-09-04, 17:29 »
Ale ja nie mowie jak kto jeździ, ja wyraziłam swoje zdanie moze Ci sie ono podobac albo nie i pisałam o sytuacji, które mnie denerwuja. A co do żałosnosci to bardziej by mi przypasowało to do Ciebie,ale tak szczerze mowiac zwisa mi co o mnie myslisz nie znajac mnie.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #54 : 2003-09-04, 17:35 »
Jednak torchę Ci niesttey znam
A co do tego konia to też mi go żal i to nie ejst pwood do chwalenia się-wiem. a On miał jeszcze ostre wędzidło ;( Ale on tak twardo skakał, że nie potrafilam się utzrymać. Instruktorka mówiła, że sztywno skacze ale nie myślałma, że aż tak!To były najgorsze skoki w moim życiu. Potem przez całe wakacje miałam uraz do skoków, jak skakałam to potem leciałam na szyję konia. Ale już pod koniec wakacji dobrze mi szło.Ale tych skoków nigdy w życiu nie zapomne.
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #55 : 2003-09-04, 17:38 »
Niestety? Skoro niestety to moze nastepnym razem mi nie opowiadaj jak cudownie było z Rewina, ok? Pozatym przez rozmowy gg duzo o mnie nie mozesz powiedziec. A propo nie mam zamiaru juz pisac na forum bo to nie ten temat, jak cos masz to na gg pisz!!!!!
No wiec lepiej juz było spasc niz go szarpac, ja tak uwazam. Trzymac sie siła nie ma sensu.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

awia

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #56 : 2003-09-04, 17:42 »
wiesz rewino,nigd by sie ciebie nie czepial,nie czynil glupich komentarzy gdyby nie to co piszesz,przez co widzimy cie tak jak cie widzimy.
mowisz ze jezdzisz 9 lat,a nie masz wiecej niz 14.
to bardzo ciekawe jest bo 9 lat temu sportu pony w polsce prawie nie bylo.
i przez te lata spadlas 5 razy(chyba,albo moze mniej..nie pamietam),twoja wiedza o konich i jezdziectiwe jest znikoma,a mimo to zazarcie bierzesz udzial w dyskusjach,o ktorych nie masz zbyt duzego pojecia a potem sie wscieasz ze sie z ciebie nabijamy.
JA ciebie wlasnie tak widze.
i prawda jest taka ze nikt nie bierze powaznie tego co mowisz,(piszesz)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #57 : 2003-09-04, 18:00 »
Wiesz gdzie ja mam to, że mnie zablokowałaś?W sumie nie zostałam Ci dłużna. A wtedy agadałma Ci o tym terenie bo chciałaś ego słuchać.
Moim zdaniem lepiej się utzrymać niż zlecieć i coś sobie złamać.
Możecie mieć takie zdanie o mnie bo ja jeszcze jestem dzieckiem tak jak i Wy. ale Wy myślicie, że dorosłe lub młodzież a tak naprawdę to dzieci jesteście tlko się w bląd wprowadzacie  aja przynajmniej nikogo nie udaje. acha tak na marginesie to mam rocznikowo 16 lat czyli w sumie jeżdzę 10 lat. Moja wiedza jak skromna, dlatgeo odwiedzam t forum bo czasami są tu mądre osoby i coś się od nich dowiem.Wiem, że nie jestem mądra-jestem głupiutka
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #57 : 2003-09-04, 18:00 »

Elwirka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #58 : 2003-09-04, 21:19 »
ale Wy macie problemy emocjonalne dajcie spokój A tak szczerze kamelia widziałam na wasne oczy jak pessoa raz spadł na roprężalni a dzień później na jeździe bo koń był nerwowy a to było przy okazji zawodów w tą zimę w hali olimpi Ale nie oto chodzi nie każdy musi być sportowcem niektórzy jeżdżą rekreacyjnie na tak naprawdę milusich koniakach i to jest ich sprawa Nikt nie musi nikogo obrażać i licytować bo żadne z nas nie jest ekspertem a i pytania nie są bardzo poważne bo wiem z autopsji że jak dochodzi się do tematów w typie rozluźnienie,zbieranie i reszta to mało kto pisze od rzeczy a przecież tyle lat jeżdżą Można jeździć wiele lat i nie umieć a jeździć 2 lata i wiele osiągnąć bo ma się chęci i odrobinę talentu
No to tyle bo wnerwia mnie już obrzucanie się błotem i gatka że forum jest od wyrażania opini bo to już nie jest to I niech nikt nie uogólnia tzn wszyscy każdy mówi za siebie nikogo nie bronię bo zawsze byłam neutralna ale Awia następnym razem pisz "ja nie birę Cię na serio " a nie że nikt bo nie wiesz co myślę ja czy np Tafta
no to tyle jeśli o to chodzo ode mnie
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #59 : 2003-09-04, 21:31 »
hehe rewina czasm leiej spasc i sie nie polmac i tyle ci powiem..tyle arz spadlm nigdy nic se nie zlamłam a wir mi z egorzej mzoe byc jak kon straci ropz ciebi ruównowage i razem sie wyrobiecie...czasme lpiej spasc..a prz interent mimo wrzysko mozna jakoos wywnioskoasc z tego co kto mowie jak jezdzi..daje to czams troche zludny obraz ale jaks daje...a sama rewnian mówis znam z ekiepsko jezdizsz a potme sie chwlaisz ze nie spadasz..hehe zascznij spadac bos ie ejdizc nigdy nie nauszycz!!!!!! ja po 3 miesach jedizlam zawodya  ty jedizsz 9 lat i mówisz ze  wyskaujes zna skokach bo kon sztywny jest!!!!! nie dizwczyno!!! nie widzysz ty tegoz e cos jets nei tak ze wozisz dupe a nie ejdzisz... jescz wozenie dupy jazda rekracyjna jazda amatosrka i spoert..nop i sport na wyrzszym poziomoe powedzmy...a ty z tego co widz owzisz tylko dupe..
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 28 zapytaniami.