Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Ile razy?!  (Przeczytany 7699 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #90 : 2003-09-18, 15:21 »
Może i wożę dupe może i jeżdżę starsznie. Nie waszym zadaniem jest to oceniać. A boję się skakać bo amma uraz właśnie od teo konai z ktorego omal nie spadła,. Po prostu mam uraz psychiczny. Boję się, że p skoku polecę koniowi na szyję i już tak było parę razy. Powoli będzie już dobrze.Wiem, że to co zrobilam tamtemu konikowi jest straszne ale utzrymałam sie w siodle, już prawie zlatywałam, już byłam lewym połdupkiem na prawej stronie siodła. Wiem co teraz powiecie(trzeba było spaść a nie szarpać konia) Zawsze jest możliwość, że jest spadne to coś mi się może stać
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #91 : 2003-09-18, 15:39 »
to po co jezdzisz konno skoro boisz sie ze cos ci sie stanie?a jak za wselka cene ni epatrzac na dobro konia probujesz sie utrymac na siodle zawsze jest mozliwosc ze straszna krzywde zrobisz konikowi,mozesz go pokaleczyc itd a potem sie dziwia ze kon zaszarpany albo macha lbem,ze nie che skakac badz idzie bardzi eniechetnie....a ja sie wcale nie dziwie

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #92 : 2003-09-18, 15:46 »
No widzis zmoże jestem osobą ktoa psuje konie ale nie Twoim zadaniem ejst to oceniać. A po to jeżdżę knn żeby się przełamać i sprawaia mi to przyjemność. A po co Ty chodziszna kolokwia chociaż się ich boisz?no widzis,z to na tej samej zasadzie. I proszę Cię, ignorujmy swoje posty, nie mam zamiaru więcej z Tobą gadać Majeczko więc uspokój się a jeśli nie możesz to chodź to psychoanalityka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #92 : 2003-09-18, 15:46 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #93 : 2003-09-18, 15:52 »
ja jestem spokojna,az bys sie zdziwila;) zamierzam czytac te posty ktore chce i odpowiadac na ktore mi sie podoba a skoro wyciagasz taka propozycje to prosze bardzo stosuj ja i nie czytaj moich postow,ja mam zamiar czytac ktore chce,z niktorych mozna niezle sie usmiac ;)

swoja droga konsultacje z psychoanalitykiem przydadza sie tobie bo popadasz najwyrazniej w jakas paranoje i nerwice,spokojnie zima forum jest dla wszystkich

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #94 : 2003-09-18, 18:41 »
he rewina mswz usraz prsychicnzy bo kon twadro skakał!!!!!!!hahahaha ehhehehe no nei zras walne na kafel beoz edziwcyzno ty ejst jaksie cieople kluchy!!!!!!  jakis zkujon  co tylko  kuje i  mysli o rewnine..jesuu dzwczyno wez ty cos zrub ze sowim zyciem bo chyba ci sie stasznie nudzi!!!!,,,  heh spoet jedzckie jets dla ludiz spokjnych nudnywch i zrównowaznoanych  (zuplnie nie dla mnie ,,,,) wiec moze cos cis ie uda zrobic..no ae skaro sie boijsz hehehe ahahahah huhuhu...eketremelny sprt!! hahaha..no nie rewnja smiseszysz mnie..
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #95 : 2003-09-18, 19:00 »
...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #96 : 2003-09-19, 21:16 »
no widzisz Ty możesz mieć uraz do krolokow bo cię keidyś ogryzł a ja moge mieć do skskania bo keidyś po skokach o mało co nie wyleciałam. Ludzie mają różne słaboci, wy na pewno też
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #97 : 2003-09-20, 09:04 »
ha bo omalo nie ywlecialąs..no nie stasznie to by bylo jak bys wreszcie to galebe zaliczyla..normalnie..
Zapisane

awia

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #98 : 2003-09-20, 13:54 »
ja nawet rozumiem obawy przed skskaniem,ale dlatego ze polamalam lapy,i drag biodrem-mialam wielkiegio krwiaka.
ale skacze sobie,co prawda sa to malutkie przeszkodki ale prawdziwa satysfakcje sprawaia ze "ja lece" :)
a wczesniej zaliczylam mase gleb podczas skokow-po przeszkodzie bo kon zaczal brykac i sie zsunelam(a jezdzilam wtedy baaardzo krotko-pol roku)
jak skakalam na slepym ogierze i wybilismy sie o pol metra za wysoko,a wszystkiech upadkow po zsunieciu sie jadac na oklep sie nie zliczy...
i jakos nie mialam problemow.dopiero ta kontuzja....
ale ja chce skakac.moze nisko i wasko ale chce!
o to tu chodzi rewinko....a zdjeciami RTG nie ma sie czym chwalic...
natomiast nie rozumiem urazu jesli nic sie nie stalo..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #98 : 2003-09-20, 13:54 »

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #99 : 2003-09-22, 16:45 »
raczej w psychice zostało
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #100 : 2003-09-22, 20:44 »
Ale co Ci zostalo w psychice, skoro nic sie nie stalo? Nie rozumiem.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #101 : 2003-09-22, 22:38 »
no wląsnie ja tez nie..chyba z epowninwas sie elcyzc cos z psychika mas zhyba ni tak,..:P
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 24 zapytaniami.