Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Statystycznie ;)  (Przeczytany 3745 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Natchniuza

  • Gość
Statystycznie ;)
« : 2003-09-02, 17:19 »
Ile razy w tygodniu w ciagu roku szkolnego jezdzicie konno?
Jesli codziennie, to ile koni jestescie w stanie objezdzic i miec jeszcze potem czas na cos innego?
Przeraza mnie troche wizja tego roku. Nie jestem w stanie w ciagu jednego dnia pojsc do szkoly, na trening, na KHM (klub mysli humanistycznej), na angielski i jeszcze na kurs na prawo jazdy (a tak niestety wyglada moj rozklad dnia) ;) Jak sobie z tym radzicie?
Jesli macie konie, to ile razy w tygodniu one chodza? 6 razy to tak optymalnie, ale chyba nic sie nie stanie, jak moj kon bedzie chodzil 5 razy, nie?
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #1 : 2003-09-02, 17:32 »
Wydaje mi się że nic pod warunkiem że tych dwóch dni nie przestoi w boksie tylko np. będzie mógł sobie pobiegać po pastwisku. A nawet jak zostanie w boksie to po postoju nie bierz go na 120 ;) Ja w roku szkolnym w stajni jestem 4-5 razy w tygodniu. Jak mnie nie ma to na koniu jeździ moja instruktorka. A jak nie jeździ to wypuszcza go na trawę gdzie praktycznie sam zapewnia sobie trening :P
Zapisane

awia

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #2 : 2003-09-02, 18:33 »
nati-moze chodzic i tylko 4 razy w tygodniu,ale dobrze by pozostale 3 byl koniecznie na padoku,a najlepiej zebys wpadla do stajni go wylonzowac.
zaoszczedzasz a wychodzi lepiej niz sam padok.
w sumie naj naj lepsza mozliwoscie jest jak masz kogos kto w zamian za opieke nad twoi koniem sobie na nim pojezdzi gdy go nie ma,ale to juz msusisz miec zaufanie do tej osoby,a ona musi znac konia zeby nie bylo przykrych niepodzianek.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Statystycznie ;)
« Odpowiedz #2 : 2003-09-02, 18:33 »

Natchniuza

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #3 : 2003-09-02, 20:50 »
awia, jest taki gosc, ktory by mi go mogl jezdzic, jak mnei nie ma. Ale to jest fachowiec, jemu trzeba placic. Wiec na dluzsza mete nie moge sobie na to pozwolic niestety, zwlaszcza, ze mi podniesli od wrzesnia pensjonat :(
No ja jestem minimum 5 razy, wiec mysle, ze damy rade :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #4 : 2003-09-02, 21:04 »
hym ja w tamtym troku od 8 do 15 muialam szkold od 16 dop 20 konie...i niestre nic [rucz neta nie zmiscilam wiecej hyh..a  wtym to jescze nie wiem,..uuu jusz ise boje:)
Zapisane

Ritka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #5 : 2003-09-02, 21:19 »
A ja mam konia (jednego), szkoła do 14,30 albo 15,30 i korki z matmy :)... Po tym ostatnim tygodniu już nóg nie czuje, bo codziennie mam dosiadówke... Po za tym jestem przeziębiona... I nowa szkoła, nowa kalsa.. matko.. Ja sie nie wyrabiam... Spaaaaaaaaać...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #6 : 2003-09-02, 21:41 »
Moim zdaniem może nawet chodzić mniej niż 5 razy w tygodniu ale warunek to wypuzczanie na łąkę . Chyba, że pada lub inne warunki nie pozwalają wypuścić konie na łąkę. ja problemu z odzieleniem w tygodniu jazd od szkoły ne maam bo jeżdżę raz na ruski rok i to w weekendy
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #7 : 2003-09-02, 23:32 »
statystycznie jeżdżę prawie codziennie :wink:
Zapisane

Tafta

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #8 : 2003-09-03, 00:34 »
a ja co drugi dzień, bo częściej niestety nie wyrabiam, ale konik codziennie jest na padoku :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Statystycznie ;)
« Odpowiedz #8 : 2003-09-03, 00:34 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #9 : 2003-09-03, 10:17 »
rewina a co maly deszczyk przeszkadza? wlasnie dobrze jak kon troche pochodzi po deszczu raz na jakis czas,po co wydelikacac?jeszcze nie jest tak zimno niech sie hartuje bo jak przyjda mrozy wtedy moze byc nieciekawie

hmmm ja na razi emam wakcje jeszcze wiec jestem codziennie a ryzy chodzi 6 razy w tygodniu +oczywiscie caly dzien praktycznie na wybiegu... bez wzgledu czy jest jazda czy nie....a jak to bylo w cagu ostatnieo roq?hmmm chodzil 5 razy w tygodniu i nawet z punktu widzenia treningow tak bylo bardo dobrze i byly lepsze rezultaty.... z tym ze 2 dni przerwy nie pod rzad a przeplecione z praca no i duuuzo duzo padokow to bardzo wazne dla psychiki konia,zeby mogl wypczac odpowiednio...a jak bedzie w tym roq zobaczymy,tak czy siak starczalo mi czasu na jazdy na szkole na net i na wyjscia ze znajomymi,jakos da sie to pogodzic jak sie chce ;)

Kamelia

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #10 : 2003-09-03, 11:40 »
u mnie na szczęście jest oświetlona ujeżdżalnia pod dachem więc można jeździć 24 godziny na dobę przez 365 lub 366 dni w roku :o)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #11 : 2003-09-03, 18:56 »
nie k cian, deszyk mi nie przeskzadza ale jak leje to raczej przeszkadza, prawda?Konie tez raczej nie powinny być na łące jak leje
Zapisane

Tafta

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #12 : 2003-09-03, 19:00 »
Jak leje to nie, ale jak kropi to nie przeszkadza. Najważniejsze, żeby nie wiało.
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #13 : 2003-09-03, 19:18 »
nawet czsaami fajnie jak pokapie podczas jazdy ale też zależy na jaim koniu wtedy jeździsz bo jak na płochliwym to masakra. Kiedyś tak miałam, wszyscy jechali kłusem a ja galopem i barany :P. A wtedy jeszcze błoto było to koń mi się ślizgał.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #14 : 2003-09-03, 19:25 »
leee zlayz jaki kon moj aleks stoji jusz w derce i na dszcuz bym go nie zosatwiała..o nie..kdisy mi kolkowla bo go przewialo! sa onw cla enie jest..jakis wydelikacony poptu normalny..ale jakis kuc szteldzki to se moze:Palbo hucul phi..twrddziele:) rambo:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Statystycznie ;)
« Odpowiedz #14 : 2003-09-03, 19:25 »

Tafta

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #15 : 2003-09-03, 19:41 »
Ciapka, Arka to mama Aleksa?

Ach i jeszcze jedno pytanie - ile tatuś skoczył w potędze skoku w Tubądzinie, bo kurde nie mówili o tym w telewizji?
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #16 : 2003-09-03, 19:43 »
Ciapa, juz w derce?
Ja sie zastanawiam, czy by Siwego szybko w tym roku w derke nie wpakowac, zeby nie zarosl tak mocno. Albo go bede golic. Nie wiem jeszcze.
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #17 : 2003-09-03, 19:44 »
Ciapa Twoj ojciec skakal tam potege? Ja widzialam juz chyba tylko rozgrywke, 3 zawodnikow - Kubiak, Manek i jakas laska. Twojego taty nie pokazali :(
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #18 : 2003-09-03, 19:53 »
heh tata nie ejchal potegi..wizl tego halika sowjego mial jechac...ale mu sie zal zorbilo haliczka...bo konik jusz nie to zdroiwe..a to mojgo taty ulubiony najkochnsyz konik..on bardzo go lubi bardzo lubie na nim jedizc i startowac..i bardzo chlą go zbarc..zabral..ale nie wystrtowal..jechal gp ale zrezygnowal...z potegi sie wypisał..szkoda mu goi bylo.poprtu
arka to mama alusia.
Zapisane

Tafta

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #19 : 2003-09-03, 20:06 »
No właśnie, że z GP zrezygnował to wiedziałam, ale w potędze miał startować.
W sumie dobrze zrobił, że się wypisał.

tak btw, ile Halik ma już latek?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #20 : 2003-09-03, 20:10 »
ponad 15.,.ale nie ejst on mocnego zdroiw mila pokl roku rpzryw jakie oiparacje i inne bajery.. teras nidwndo zacozl pracowac nie ma jescz kondycji.. i wogole nie wiem co z nim bediz ale moj tata tak stasniz go lubi!!!!!1 jego ulubiony konik:) jak sie go sotni taka dizycna co an  niem jedzi zapytala ile halik najwyrzekj skocyzl to moj tata taki błysk a owku i opowwwwidaa jej ze gfdzs tam za granica na midyznrdowych   halik skocyzł 190.. poc zym kryzcyz nei!!! nie 190!!!!! 195!!!!!!!!!!!!!!!!heh :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Statystycznie ;)
« Odpowiedz #20 : 2003-09-03, 20:10 »

Tafta

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #21 : 2003-09-03, 20:25 »
fajnie :)

Ma po prostu do niego wielki sentyment. No i bardzo wiele mu zawdzięcza.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #22 : 2003-09-03, 20:40 »
Grzesiu wygrał to fajnie Fajny człowiek z niego i jego luzaka  :wink: jakby nie było to mój ziomek bo moje województwo wielkie jest :lol:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #23 : 2003-09-03, 20:44 »
Elwira, NASZE wojewodztwo!
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #24 : 2003-09-03, 20:47 »
hehe halik sam z siebie an pckztuy nic nie mial..nie il techniki talentu charketru wrzysko trzba bylo wyprocwac...praca praca praca..i z srupa super konia zorbili..ale bardzo trudny kon..bardzo trudny pod junira ciezko.. nie to co sagan zdrowy silny kon aale charaketr ma taki sobie..jak ma dobry dizn to wygfrwa wrzysklo i ebz porbelmu przejedzie..w gorszy dzien..dupa wrzyskie rpszeskzody zwali zadem..ola nam sie zafrzilą ze on  pod nair obi coc che,,jak che to skrac ajak nie to nie jak che zgalopowac to zgalopuje i td.. konz  tlanetem i chumorami..hyh..mozna nim kryc bardoz jest fjany:) a pan grzesiu zecyzisc fajny:P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #25 : 2003-09-03, 20:48 »
i jescz bardzop fjany ejst zagor:) ma wydspione tketsy i  wogole  na voltahorse na czaic kidy byl i gadla do rzeczy:)
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #26 : 2003-09-03, 21:04 »
no pewnie że nasze  :wink:
Zapisane

Tafta

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #27 : 2003-09-04, 01:45 »
praca pracą, ale jakie efekty :wink:

p. Grzesia nie znam, nie wiem czy fajny, ale za to bardzo go cenię, bo to naprawdę jeden z nielicznych ludzi w tym sporcie, który wie co robi i odnosi jakieś sukcesy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Statystycznie ;)
« Odpowiedz #27 : 2003-09-04, 01:45 »

Elwirka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #28 : 2003-09-04, 20:57 »
poznasz jak pojedziesz na zawdy Jacek zagor też jest super ale on za daleko mieszka i ma fajną luzaczkę dość krótko go trzyma  :wink: ale on i tak zawsze się wywinie :D
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #29 : 2003-09-09, 19:45 »
Jacek Zagor? a nie może p.Jacek Zagor?
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 28 zapytaniami.