Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: probemy w forum?  (Przeczytany 1258 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awia

  • Gość
probemy w forum?
« : 2003-09-02, 20:35 »
cos sie dzieje z forum czy mi sie wydaje?
praktycznie od wczoraj mam problemy z wchodzeniem,a dzisisaj dzala po 20 razie nacisniecia odswiez.
zastanawiam sie czy tylko mnie czy wam rowniez?
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #1 : 2003-09-02, 20:48 »
Ja dzisiaj tez mialam troche problemow z wejsciem. Ale na ogol chodzi dobrze.
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #2 : 2003-09-02, 21:03 »
Nie martw się awia ja też mam podobne problemy z wchodzeniem i pykaniem na forum, czasem nawet już wylogować się nie mogę  :(  ale już sie do tego przyzwyczaiłam, po prostu czekam aż dana strona wreszcie się załaduje.
Czasem forum robi mi miłą niespodziankę i działa bardzo szybko, tak, że jestem zadowolona  :wink:  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

probemy w forum?
« Odpowiedz #2 : 2003-09-02, 21:03 »

Ciapka

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #3 : 2003-09-02, 21:06 »
eja  ja mamprbelem z forum jusz od miesiaca albo i dwuch!!!!!!! musz ze kardzym razem sie logowac!!!!! i cigale mi sie te blęyd pojaiwja!!!!!!gr..
Zapisane

Agnes

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #4 : 2003-09-02, 21:19 »
mi generalnie dobrze chodzi, noe przypominam sobie tych problemów o jakich Wy piszecie, ale...mam za to troche inny:) Coraz częściej mi sie to pojawia. Jak jest jakiś nowy post przy jakimś temacie to pojawia się z boku - jak są wszystkie posty - kto ostatnio napisał i o jakiej godzinie. Niestety bardzo czesto mi sie to nie zgadza. Np jest napisane przy jakimś poście, że ostatni post :) wysłała X o godzinie 16.00 ja jednak wchodze i takiego postu nie ma. Nie wiem czy jasno napisałam, czy ktos też tak ma?
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #5 : 2003-09-02, 21:37 »
mi tez tak wolno chodiz is ięz acina ale to chyba normalne jak na moj komputer
Zapisane

Elwirka

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #6 : 2003-09-02, 23:35 »
a mnie nawet szybko Narazie nie mam żadnych problemów a zawsze musiałam się logować jak wchodziłam
Zapisane

Tafta

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #7 : 2003-09-03, 00:41 »
Agnes, też tak kiedyś miałam.
Musisz po prostu klikać na taką białą karteczkę w rubryce 'ostatni post' (po prawej stronie) - pojawią Ci się wszystkie odpowiedzi włącznie z ostatnią.
Zapisane

Kamelia

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #8 : 2003-09-03, 11:41 »
ja problemy miałam tylko wczoraj dzisiaj chodzi już jak złoto
Zapisane

Forum Zwierzaki

probemy w forum?
« Odpowiedz #8 : 2003-09-03, 11:41 »

Zwierzaczek

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #9 : 2003-09-03, 18:31 »
U mnie tez dzis znacznie lepiej  :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #10 : 2003-09-03, 20:12 »
heh a ja kidys jaks ie zlaogowląma to mi starczło na zawsze:) a teras musz sie  z akrazydm razme logowac i to jecsze co chwila mi sie bledy pakauzja i musz od pcozktu i wolno chodiz i ogolnie zjaumujue mi to 3 razy duzej niz powinno!
Zapisane

Elwirka

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #11 : 2003-09-03, 20:44 »
Ciapek nic nie chcę mówić ale chyba Twój komuter jest kaput :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
probemy w forum?
« Odpowiedź #12 : 2003-09-03, 20:51 »
nic mi wogole nie mów!!!!!! w moim kimpie dizala tylko tylko iw clżnie nt i gg!!!!,...heh  to dlatgeo ze  ciaglełapie wirusy i ciagle mi anpwriwja i mowi ze mam spzroztac wyrzuccac jakie pliki i wogole..a ja nic nie wiem!!!!! nie wiem jak sie sprdzta w tym kompie..i costamz  dyskiem  mam robic..i ciagle moj kom sie nie nadja o urzytku:P dizla w jakie 60% co wychodiz bardzo kiepsko:Pale ot szybki kim  i w sumie dobry ale zakoncony zamsicony zawriusowany:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.13 sekund z 23 zapytaniami.