Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow  (Przeczytany 3213 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #30 : 2003-09-23, 22:02 »
a no wląsnie ,,,nacgrapnik sam czsto ejst tylkod la ozdoby.znacyz zawsze ,,,hyh dopero z druga czesic ma jakas role...a  ja amm na ciapie miksykanski ladnie abrdoz wyglda ciapka w nim...pasuje d jej ciapkwatej urodey:)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #31 : 2003-09-24, 12:21 »
ja jak zaczne startować już na poważnie to zamierzam sobie uzbierać troszkę kaski i kupić cały komplet skokowy prestiga włącznie z napierśnikiem i innymi bajerami :P teraz chciałam kupić sobie siodełko presiga za jedyne 6000 zł ale zdecydowałam się na też wygodnego KenTaura za 2500 a nie 6000 ale może kiedyś .... :)
Zapisane

Tafta

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #32 : 2003-09-24, 14:03 »
taki komplecik skokowy będzie kosztował więcej niż koń ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedz #32 : 2003-09-24, 14:03 »

Kamelia

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #33 : 2003-09-24, 16:16 »
może nie ale wszystko powoli narazie na większe starty się nie zanosi więc wystarczą marzenia :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #34 : 2003-09-24, 19:23 »
eee moj stary powdizał ze taki sparzet to jest porczbnyjak ktos startje w duzych konursach na powazne..a jak tkos jediz na prstigach w ll to tylko dla szpanu iz ecyzsic to bardzo smiesznie wyglda..leca kometarze
 typo ''wiecej sprzetu niz talentu ''i tp...nie warto..
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #35 : 2003-09-24, 20:58 »
Jak ktos sobie moze pozwolic na taki sprzet, to czemu nie?
U mnie w KJ jezdzi rekreacyjnie facet (choc moze jezdzi to za duzo powiedziane :D) - siodlo prestige, idealnie bialy czapraczek, kask za 500 zl... A anglezowac nie umie. Ale ambicje facet ma - chce wystartowac w najblizszym czasie na zawodach. Nie bierze chyba pod uwage, ze on nie jeste w stanie na razie zagalopowac (rozpedza biednego konia 15 min., az w koncu daje sobie spokoj), a podczas skokow (!!!) kon mu sie zatrzymuje NAD przeszkoda. A dodac musze, ze jest to kon, ktory normalnie skacze chetnie (podobno, nie wiem, nie jezdzilam, ale w akcji go widzialam).
I az sie cisnie na usta: "Wiecej sprzetu niz talentu" ;), ale sie powstrzymuje. No w koncu, jak facetr ma kasiore, to neich sobie jezdzi, na czym chce.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #36 : 2003-09-24, 21:27 »
A czy przynajmniej wydaje te kase takze na dobrego trenera? Czy uznal, ze jak ma dobry sprzet, to wystarczy?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #37 : 2003-09-24, 22:10 »
heh natchuza wiem z ejak  tacy baogcze...ale to wtedy tak odrazu widac ze takie bogaty,,i  wogoole...
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #38 : 2003-09-24, 22:27 »
Wiedzma, jezdzi z instruktorem rekreacji. Dla niego to widocznie "dobry trener".
Zapisane

Forum Zwierzaki

jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedz #38 : 2003-09-24, 22:27 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #39 : 2003-09-25, 12:59 »
To tak samo jak dziecko, bedzie siedziało pierwszy raz na koniu nie wie czy sie spodoba. A juz ma toczek, palcat bryczesy i wszystkie inne rzeczy :P No,ale skoro ma :) Jak ktos ma kase :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ciapka

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #40 : 2003-09-25, 19:18 »
not o jest staszne!!!!!! my nromalnie jak cos takeigow idzimy.. to nasz trafia.. ech..
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #41 : 2003-09-25, 19:27 »
Na poczatek dobry moze byc i instruktor rekreacji, nie przesadzajmy (o ile to dobry instruktor). Wazne, czy facet wydaje kase tylko na sprzet i uwaza, ze to wystarczy, czy chce sie czegos nauczyc.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #42 : 2003-09-25, 19:44 »
ja znam kilka osób które jeżdżą na tzw prestiżach :wink:  A nie mają tyle kasy Poprostu jeżdżą na wysokiej rangi zawody i muszą mieć dobry sprzęt Ja też wolałabym cały zestawik z bajerami i siodło ujeżdżeniowe pessoa bo wiem że jest dobre Kto szpanuje to szpanuje wiadomo że jak się da to się oszczędza ale czasem czeba się wykosztować dla dobra swojego i konika Ale życie jest niesprawiedliwe ja na zawody za granicą musiałam pożyczać rzeczy a taki gościu ma dużo kasy nie umie jeździć ale sprzęcior to ma 1 klasy  :cry: Szkoda gadać
Zapisane

Ciapka

  • Gość
jakie najlepsze oglowie dujzdzeniow
« Odpowiedź #43 : 2003-09-25, 21:14 »
no na duzych koursahc top widomoz ze  najlpiej mic dobry sprzet!!!! i wląsni ot ym mowie z etaki sparzt jest włąsnie dla tych..a nie dla szpanu..to jest troche tak,,.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 24 zapytaniami.