Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 33865 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #30 : 2008-04-23, 15:29 »
A u mnie tylko ja i Patrycja, reszta woli siatkę...
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Spyder

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 362
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #31 : 2008-05-08, 17:36 »
a u nas w klasie to jest tak ze moze tylko jedna czy dwie dziewczyny nie powiem ze uwielbiaja ale lubia i od czasu do czasu graja w noge ... ogolnie w mojej szkole to sport nie dla dziewczyn ( bo one go nie lubia ;p )
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #32 : 2008-05-08, 18:42 »
Nam dziwnym trafem udało się w końcu pograć (aż całe 10 minut, ale zawsze coś). Nasza drużyna wygrała 2:0 oby dwa gole wbiłam ja, pierwszy po 30 sekundach... XD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedz #32 : 2008-05-08, 18:42 »

Spyder

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 362
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #33 : 2008-05-10, 21:01 »
hmm widac chyba ze sobie lubisz pogrywac w noge :)
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #34 : 2008-05-11, 07:00 »
Ba.
Jak byłam w szóstej klasie nie było dnia bez kopania piłki. Ciągle tylko ze znajomymi po boju XD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Spyder

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 362
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #35 : 2008-05-11, 08:09 »
no ja tak samo co dzien siedze na dworze po 8 godzin nawet xD i suniemy w gale :D
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #36 : 2008-05-11, 16:54 »
My graliśmy najczęściej dwugodzinnego mecza, a potem zdychanie na ławce xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Spyder

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 362
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #37 : 2008-05-15, 16:40 »
a my siedzimy po 6 godz na dworze i roznia gramy - gala, pingiel, rower , co sie w tej chwili akurat zachce xD
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #38 : 2008-05-15, 18:30 »
my ostatnio w kosza ciągle gramy, albo w nożną piłką do kosza
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedz #38 : 2008-05-15, 18:30 »

Spyder

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 362
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #39 : 2008-05-16, 13:31 »
w noge koszykowa ?? xD przeciez to takie ciezkie ze nawet wrzucic na gowe sie nie da ... ;p
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #40 : 2008-05-16, 18:58 »
My ostatnio z koleżankami grałyśmy w nogę piłką od siatki. xD Nawet fajnie było, ale nożnej i tak nie lubię :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #41 : 2008-05-19, 06:57 »
no na głowe nie brałyśmy tej piłki, ale fajnie się gra xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #42 : 2008-05-20, 02:32 »
a ja za 2 tygodnie ide na testy do lokalnej druzyny
Zapisane

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #43 : 2008-05-27, 22:30 »
mitramdir zamordował temat XD
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #44 : 2008-05-28, 06:58 »
Skąd wiedziałeś? XDD
Mi się śniło dziś, że nauczyciel wufu w mojej podstwówce (ja jestem w gim jak co xD) chciał bym grała na bramce z chłopakami z szóstej klasy bo nie mieli bramkarza na zawodach XDDD
Ja muszę wymusić na mojej babce od wufu, by nam znowu pozwoliła w nożną pograć.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedz #44 : 2008-05-28, 06:58 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #45 : 2008-05-28, 15:23 »
eeee to było mnie zawołać ;) bramkarz zawodowy, 180cm, staż 7 lat, obecnie bez dróżyny XD
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #46 : 2008-05-28, 17:43 »
Następny raz tak zrobie XD
I zuo. Jutro na wufie nożna, a ja ćwiczyć nie mogę.... Chyba podrę zwolnienie.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #47 : 2008-07-25, 00:21 »
hmm... jeny jak ja lubie sobie popykać na boisku... :jupi2: :D laski z mojej budy churem mówia że jestem walnięta i podlizuje sie naszym królewiczą klasowym.. :lol: ale to nie prawda, choć przyznam że lepiej mi sie gada z chłopakami niż z dziewczynami... i wogóle mam chyba więcej kolegów od koleżanek... :roll: ale dość o moich życiowych wzlotach i upadkach... PN.. ja jako jedyna z klasy sobie lubie pograć po szkole... z kim...? z kolegami.. bo z kim?! :P Powinnam się zapisać do Pochwal się.pl z tym co teraz napisze ale napisze że jestem nawet, nawet na bramce ale sprawdzam się w ataku... :kocham:
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #48 : 2008-07-25, 09:04 »
A ja właśnie zmieniłam ulubioną drużynę zaraz po Widzewie, Celtic F.C.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #49 : 2008-07-25, 11:39 »
Ostatnio gram w nogę... :P Nie jestem zbyt dobra w tym, ale koledzy (jeden z równoległej klasy i dwaj młodsi o rok :P) nas uczą... Tzn. mnie i moją koleżankę. :D
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #50 : 2008-07-25, 11:54 »
Ty to masz fajnie... ja pamiętam jak mnie uczyli.. (nie do opisania) poprostu masakrowałam przeciwników... ale teraz już spokojnie...
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Forum Zwierzaki

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedz #50 : 2008-07-25, 11:54 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #51 : 2008-07-25, 12:02 »
Nie wiem, czy aż tak fajnie? Po takim jednym meczu byłam cała brudna od błota, a poza tym bolała mnie jeszcze głowa, z powodu krzyków moich "kochanych" kolegów (jakby co, to była ironia :P). :D
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #52 : 2008-07-25, 12:22 »
najfajniejsza zabawa: po meczu wytrażać się w błocie... naprawde.. :roll: a potem Cie własna matka nie poznaje... :D moi kumple to wymyślili.. miąłam taki  mały chrzest... :D no i to był jeden, jedyny raz jak wróciłam do domu jako błotny ludek... Ale było śmiechu... zwłaszcza że po mne była Panna Różowa... -  tak ją przezywamy (taka modnisia, krótka różowa miniówka, różowy sweterek, różowe szpilki - i tak do szkoły...) osobiście pomogłam im ją utopić w błocie, powtarzając jej że to dobre na jej cere.. :lol: no że ma się nie ruszać... :lol: strasznie się szamotała... :lol: ale i tak to wszystko nie przebije reakcji naszego Dyra (Loczka) jak nas zobaczył to nie mógł powstrzymać śmiechu no i w końcu wszyscy oprócz Pani Różowej się śmiali... :lol: :D oczywiście kara się odbyła, żeby Dyrcio nie stracił autorytetu wśród uczniów.. ale to była najmilsza kara jaką miałam w życiu...  :P
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #53 : 2008-07-25, 18:01 »
Ja się wciąż uczę, ale teraz odkąd poszłam do gimna nie mam z kim tak naprawdę i tego żałuje. No niestety w piłkę też coraz mniej gram...
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #54 : 2008-07-25, 18:17 »
u nas jest podobnie... mało osób, a zwłaszcza dziewczyn, chce grać... w sumie to najczęściej gramy w 4... wiec do końca to nie jest gra... raczej taki mały trening.. ale i tak to kocham...;D
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #55 : 2008-07-25, 20:32 »
My gramy zazwyczja w dwie... A do tego dochodzi moja astma i gra jest dupna..
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #56 : 2008-07-25, 22:00 »
miałam kiedyś podejrzenie astmy... kurcze dobrze że niestwierdzone.. faktycznie dupna jeżeli nie można sobie w pełni pograć.. współczuje.. może pociesz Cię to że mam podobne problemy...
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Malin

  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #57 : 2013-01-30, 23:11 »
Temat zmarniał, może dzisiejszy mecz kolejne El Clasico go ożywi, co sądzicie o wyniku? Jak dla mnie remisik wydaje się uczciwy. I chociaż nie jestem fanem Barcy to zasłużyli na ta jedną bramkę ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedz #57 : 2013-01-30, 23:11 »

spajratap

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #58 : 2014-01-12, 15:12 »
Co to takiego WEOL? Jakby to opisać w kilku słowach: jest to gra piłkarska, która ma w sobie tę nutkę sportowej rywalizacji futbolowej. Wiadomo Pro Evolution Soccer czy Fify ta kopanka wyprodukowana przez Konami, a teraz modyfikowana przez nasz serwis WEOL.org nie przebije, ale jestem pewny, że ten produkt jest jednym z lepszych, jakie widziałem na emulator Playstation 1. Serwis WEOL.org ma już około 7 lat, jak nie więcej, więc może warto powrócić do tych starych dawnych dobrych czasów kiedy to się grywało w takie gry z grafiką nienapawającą do optymizmu. Winning Eleven 2002, bo o tej grze mówię ma teraz w sobie wyprodukowaną przez nasz serwis modyfikację o nazwie WEOL PATCH. Ten patch ma wiele wersji począwszy od wersji z roku 2007, aż do wersji z roku 2013. Także myślę, że warto skorzystać z naszej propozycji. Jest może ona niedość przekonywująca graficznie, ale myślę, że te poniższe produkty videomakerskie naszych redakcyjnych kolegów dadzą Wam więcej odpowiedzi na temat naszej futbolowej modyfikacji gry WE 2002. Zapraszam teraz na krótkie materiały filmowe, które zostały przygotowane przez naszych redakcyjnych kolegów:

PROMO NASZEJ GRY

<iframe width="450" height="350" src="//www.youtube.com/embed/HDg_WplfG2g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

OPCJE STEROWANIA NASZEJ GRY

<iframe width="450" height="350" src="//www.youtube.com/embed/k_6xopqgt68" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

PRÓBKA MOŻLIWOŚCI TEŻ NASZYCH GRACZY – FILM POKAZOWY NASZYCH GRACZY WEOL Z DAWNYCH LAT WRAZ Z KOMENTARZEM JEDNEGO Z GRACZY TEGO MECZU

<iframe width="450" height="350" src="//www.youtube.com/embed/FUIneRh3LoA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Jak widać filmy nie kłamią i odzwierciedlają poniekąd nasze lata pracy na WEOL. Materiały te nie wzięły się z przypadku, więc jeśli macie szanowni koledzy i koleżanki wstąpić w nasze szeregi to serdecznie zapraszamy, bo naprawdę warto skorzystać. Na pewno możecie liczyć na naszą pomoc. Czekamy na nowych rekrutów do naszych rozgrywek piłkarskich, które odbywają się na portalu www.weol.org. Na tej witrynie znajdziecie wszystko co na początku waszej podróży będzie Wam potrzebne, a jeśli czegoś nie będziecie wiedzieć to możecie zgłosić się do naszych pomocników, którzy są wyświetleni na stronie po prawej stronie w zakładkach.

Skorzystajcie z naszego produktu piłkarskiego, a z pewnością nie pożałujecie. Oczywiście początku nie są łatwe, ale zawsze możecie naszych redakcyjnych kolegów spytać co można zrobić by grać na dobrym poziomie. Taktyki czy różne kombinacje zagrań nasi wyjadacze z pewnością będą mogli Wam przedstawić. Użytkownicy są różni u nas nawet i obcokrajowcy także jest pełna różnorodność osobowościowa. Póki co liczba graczy zmalała, ale myślę, że jak przeczytacie tą reklamę to z miłą chęcią do nas zajrzycie na dłużej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

WEOL.ORG
Zapisane

kapitanbomba

  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #59 : 2014-04-02, 15:34 »
Nigdy nie będę w stanie zrozumieć, jak można oglądać piłkę nożną... :D Uwielbiam w nią grać, ale tak nie cierpię oglądać tego teatrzyku i bandy symulantów, że szkoda gadać. nie ma to jak hokej na lodzie :D
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 28 zapytaniami.