Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Bezmyślność ludzka ... :(  (Przeczytany 3509 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pola

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #30 : 2004-02-03, 13:54 »
:wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
tak tsymać olc!a :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Asiulek dzwoń po "pana" :P:P:P
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #31 : 2004-02-03, 15:59 »
przytrzymaj pieski u siebie ... zgoda tylko ni3e z moim czarnuszkiem o trzy psy dla niego za dużo ... ale dzonimy do schroniska i bedą wyłapywać psy /zobaczymy czy sie znajdzie miłosierna pani czy sie nie znajdzie - miejmy nadzieje ze nie  :roll:
Zapisane

Aagata

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #32 : 2004-02-03, 22:16 »
Matko co się na tym swiecie dzieje, strasi ludzie powinni być inteligentni, same ochy i achy, przecież znaczna większość za takich się uważa, czyż nie? :roll:
a tu takie.....a szkoda gadać :?  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedz #32 : 2004-02-03, 22:16 »

pola

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #33 : 2004-02-04, 12:32 »
Cytat: Aagata
Matko co się na tym swiecie dzieje, strasi ludzie powinni być inteligentni, same ochy i achy, przecież znaczna większość za takich się uważa, czyż nie? :roll:
a tu takie.....a szkoda gadać :?  :grr:
wiesz co ? jak dla mnie to ta pani myslała ze robi dobrze ....... bo wiesz schronisko ....... syf zimno ...... ( :roll: ) a poza tym to lepiej na dworzy prawda ??????
Cytuj

ale dzonimy do schroniska i bedą wyłapywać psy /zobaczymy czy sie znajdzie miłosierna pani czy sie nie znajdzie - miejmy nadzieje ze nie

dobse :D:D:D tsymamy kciuki  :slonko:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #34 : 2004-02-04, 17:27 »
Cytat: Asiulek i blackuś
przytrzymaj pieski u siebie ... zgoda tylko ni3e z moim czarnuszkiem o trzy psy dla niego za dużo ...

W takim razie wyjdź ze swoim psem na spacer w tym czasie. Nie problem chyba?

No w każdym razie trzymam kciuki za pieski...
Zapisane

pola

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #35 : 2004-02-04, 21:45 »
Cytuj

W takim razie wyjdź ze swoim psem na spacer w tym czasie. Nie problem chyba?

hmmmmm a jak jej rodzice są mało przychylni takiemu pomaganiu psom .................  :?  :? no i wtedy "zaproszenie" piesków bedzie mało mozliwe ogolnie ,,,,,,  :(  :(  :(  :(  :(
Zapisane

olc!a

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #36 : 2004-02-05, 13:10 »
Hmmm Asia napisała 'zgoda tylko nie z moim czarnulkiem' - to znaczy chyba że gdyby nie jej pies, to nie ma problemu...
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #37 : 2004-02-05, 19:43 »
hmm no nie wiem zobaczymy co sie uda i jak tam będzie ...
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #38 : 2004-02-06, 13:41 »
może akurat uda się je złapać ... :hehe:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedz #38 : 2004-02-06, 13:41 »

pola

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #39 : 2004-02-06, 13:44 »
Cytat: Asiulek i blackuś
może akurat uda się je złapać ... :hehe:
oj napewno !!!!!!!!!
jestem pewna ze tym razem sie uda  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
trzyamamy kciuki
a ty Asiulek tsymaj sie cieplutko :slonce:
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #40 : 2004-02-06, 13:59 »
A niech no tylko pani coś zrobi ... - normalnie nie wiem co zrobie  :?
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #41 : 2004-02-07, 20:11 »
Naprawde ludzie potrafia być bezmyślni, ale szczeniaki raczej....zostały by uśpione :(
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

olc!a

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #42 : 2004-02-07, 20:26 »
Zależy jakie jest te schronisko... a raczej jego opiekunowie/właściciele. Zazwyczaj nie zabija się szczeniaków (chyba że urodzą się w schronisku), bo mają większe szanse na dom.
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #43 : 2004-02-07, 20:29 »
własnie .. mi sie tez tak wydaje
Zapisane

olc!a

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #44 : 2004-02-07, 20:42 »
Przecież nikt nie zabije psiaka, który ma bardzo duże szanse na nowy dom. Usypia się tylko psy, które albo są b. chore (lub choroba jest zakaźna), albo są już za stare (chociaż też nie zawsze - zależy od schroniska). Tylko w niektórych schroniskach usypia się regularnie jakąś część psiaków (a ofiarami nie są szczeniaki, ale te, które nie mają szans na adopcję). Nie zapominajcie, że schroniskami zajmują się miłośnicy zwierząt... To nie biznes. A schroniska to wcale nie są umieralnie czy zakłady psychiatryczne dla zwierząt, jak mówią niektóre stereotypy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedz #44 : 2004-02-07, 20:42 »

Asiulek

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #45 : 2004-02-07, 20:43 »
dokładnie ... aczemu by ilio miały bys usypaine ? tak jak olc!a mówi szczeniaki mają największa szansę na wziecie do domu jakiegoś
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #46 : 2004-02-07, 22:57 »
wlasnei szczeniaki maja duze szanse
Zapisane
To piekło nie raj :)

Asiulek

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #47 : 2004-03-12, 13:50 »
Posluchajcie .... Sara pojechałanareszcie do schorniska ... znowu miała szceniaki  :roll: Ale te dwa poprzedmnie przygarnął jakis pan a te nowe pojechaly do schroniska :)  :wink:

Udało sie naszcęście  8)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #48 : 2004-03-12, 13:54 »
to sobrze :)))
Zapisane
To piekło nie raj :)

pola

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #49 : 2004-03-12, 17:05 »
gratuluje Asiulku :D:D świetnie ze chociaż te niewinne istotki znalazły cieply kąt dla siebie :wink:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #50 : 2004-03-12, 19:38 »
Bardzo się cieszę :wink: :D :D 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedz #50 : 2004-03-12, 19:38 »

Koira_Dżeki

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #51 : 2004-03-12, 20:38 »
'u nas schronisko nie krąży często... ale jak krąży.. o zgrozo. Nie chcę oczerniać, ale schronisko w naszym regionie UKRADŁO mojej kuzynce PSA. Zadbanego, pięknego szczeniaka, mixa szwajcarskiego psa. Tak... psy z domem to zabiorą. Ale Hektora czy Szyszka (bezdomne biedaki) to zostawili na mrozie :(

Asiulku... ale popatrz na to inaczej. Schronisko- kraty... smutek i nieszczęście. Pomyśl o tym, że pies nie będzie miał tam raju. Nie będzie też miał tam najlepszych warunków, a wręcz przeciwnie. Smutek i łzy w oczach (nie chcę, byś myślała, że staram się doprowadzić Cię do poczucia winy).
Zapisane

olc!a

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #52 : 2004-03-12, 22:31 »
Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Jak to DOKŁADNIE było?

A poza tym.
Najpierw przeczytaj cały wątek dokładnie, potem się wypowiadaj. 2 psiaki znalazły już domy. Nie będzie miał tam najlepszych warunków - no oczywiście, ze nie. Schronisko to nie willa. Brakuje pieniędzy, jest do wyżywienia mnóstwo zwierzaków a gmina zazwyczaj nie daje zbyt wiele forsy. No ale w schronisku lepiej niż na dworze. W schronisku przynajmniej cały czas dach nad głową, w miarę pełna micha i nikt nie rzuci kamieniem, nie opluje, kopnie czy poszczuje swoim psem. Poza tym w schronisku pies zostaje zaszczepiony, wysterylizowany i odrobaczony, a więc ma o wiele większe szanse na nowy dom. Nie oszukujmy się, niewielu ludzi ma odwagę wziąć psa prosto z ulicy. Poza tym, gdyby suńki nie wysterylizowano, pewnie miałaby szczenięta co cieczkę. Kolejne niechciane psie nieszczęścia. Byłaś kiedyś w schronisku? Ja byłam. Mam nawet stamtąd psa. Powtarzam - schronisko to nie jest umieralnia. Oczywiście, nie jest tam najlepiej, ale moim zdaniem lepiej odwieźć psa tam niż zostawić na mrozie. Tam przynajmniej zwierzak jest pod opieką weterynarza i ma co jeść.
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #53 : 2004-03-13, 07:49 »
Ja popieram w pełni Olc!e .... ja wszystko wiem ... no ale Koira ... posluchaj ... powiedz mi czy lepieuj żebym zostawiła te psiaki na mrozie ? ... żeby każda cieczka to bylły szcenaiki i takw koło macieju ? Ja wiem ... schronisko to je jest Bótg wie co ... ale mam w pełni taka nbadzieje że t szuczka znajdzie dom ... razme z tymi dwoma szceniakiami które z nią pojechały ... to jest ładana suczka ... przytulna miła i ma to coś w sobie ... :roll:
Zapisane

pola

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #54 : 2004-03-13, 11:51 »
ja też tak uważam jak moje przedmówczyni :D
i nie rozumiem Koira ..... ty byś zostawiła te pieski na dworzu ???? :roll: :? :?: :mysli: :hmmm:
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #55 : 2004-03-13, 14:58 »
a u mnie na osedlu jest pare bezdomnyc psów ale u mnie łapanek nie ma jak rozmawiałam z szefową schroniska to powiedziała że ona nie ma warunków(tłumaczyła sie że nie ma auta,petli do łapania itd )
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #56 : 2004-03-13, 19:40 »
u mnie tez nie ma "lapanek" mieszkam tu 7 lat i moze zdarzylo sie hm 1 raz jakas lapanka
Zapisane
To piekło nie raj :)

Johny

  • Gość
Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedź #57 : 2004-04-27, 22:54 »
Dlatego psy trzeba sterylizować i walczyć z mitami,tymi na temat sterylizacji i z tym o "szczeniakach dla zdrowia", jedna babka też się chciała ze mną kłócić,wpierała,że suka musi być raz "przegoniona",ja bym ją chętnie przegonił przez jej głupotę,i jak nie ma być tylu bezdomnych zwierząt ?,dużo pomogły by kary finansowe,suka nie ma uprawnień hodowlanych,a niewysterylizowana ?,płać podatek hodowlany za pół roku,puszczas swojego nie wykastrowanego psa na cały dzień ?,płać 400 zł,nawet w ratach,to ty produkujesz kolejne bezdomne zwierzęta,które musi utrzymywać schronisko,skończyłoby się bezmyślne rozmnażanie psów,bo kolega chciał szczeniaczka,nie mówiąc o tym,że każdy psi miot to pare szczeniąt,w końcu sąsiadowi szczeniak się nudzi,no bo przynosi za dużo kłopotów,a to buty poniszczone,dywan,więc co robi,żeby najłatwiej pozbyć się kłopotu ?,wyrzuca psa na dwór
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bezmyślność ludzka ... :(
« Odpowiedz #57 : 2004-04-27, 22:54 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 28 zapytaniami.