Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Apel...!!!  (Przeczytany 3682 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Apel...!!!
« Odpowiedź #30 : 2004-08-06, 16:39 »
Cytuj

moze kiedys wprowadza testy dla wszytskich, ktorzy chca miec zwierzaka - przeciez nie kazdy sie nadaje !!!

W Niemczech trzeba zdac testy jesli sie chce miec duzego psa.Onki nie sa tutaj na liscie raz niebezpiecznych,ale jest to rasa duza i musialam u weta robic test.Nie wiem czy by mi go zabrali jakbym nie zdala,ale jak rejestrujesz psa to masz obowiazek go ubezpieczyc,zachipowac i zdac tescik.Tyle jesli chodzi o rasy duze,z bojowymi jest inna sprawa-to co wymienilam,pozwolenie i obowiazkowo tresura.Tyle,ze nie kazdy rejestruje...ale nie chcialabym byc w skorze(a raczej kieszeni ;) ) tego kto tego nie zrobil...
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Monika Z

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #31 : 2004-08-06, 17:07 »
Bardzo dobrze że ktos wreszcie poruszył taki temat ja z domu się z psem bałam wyjść jak był mniejszy ponieważ jakaś facetka puściła jakiegoś byczego psa mieszańca który rzucił się na mnie i na mojego psa na szczęście nic mi się nie stało a ta facetka nadal tak chodzi z psem teraz tylko idzie z tym psem to ja rzucam kamieniami aby nie skoczył na mnie i na psa a facetka jest... aż sie nie chce mówić
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Apel...!!!
« Odpowiedź #32 : 2004-08-06, 17:54 »
rzucasz w psa kamieniami? No to bym się wcale nie zdziwiła, jakby was jeszcze raz zaatakował :roll:. Po co go prowokować :roll:? Odkładając na bok to, że kamień to nie balonik a pies też czuje, nie mówiąc już o tym że ma coś takiego jak oczy...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Apel...!!!
« Odpowiedz #32 : 2004-08-06, 17:54 »

Monika Z

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #33 : 2004-08-06, 20:45 »
Cytuj

rzucasz w psa kamieniami?


Nie w psa! Jeżeli ten pies podchodzi do mojego i znowu zaczyna to wtedy dostanie kamieniem albo kijem. Lecz bez potrzeby po co? :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #34 : 2004-08-06, 20:46 »
Cytuj

Więc rozwścieczona że krzywda się dzieje mojej suni przywaliłam smyczą parę razy w tego "potwora",

Cytuj
Jeżeli ten pies podchodzi do mojego i znowu zaczyna to wtedy dostanie kamieniem albo kijem.


tyle ze to jeszcze pogarsza sytuacje, rozjusza psa.. :?
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Apel...!!!
« Odpowiedź #35 : 2004-08-06, 20:47 »
Cytuj
teraz tylko idzie z tym psem to ja rzucam kamieniami aby nie skoczył na mnie i na psa

szybko zmieniasz zdanie... zdecyduj się :roll:

i zgadzam się z VioaoiV :roll:
Zapisane

Roxette

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #36 : 2004-08-06, 20:51 »
Większość psów bezdomnych jest tak wystraszona,że gdy zobaczy jak człowiek podnosi kamień ucieka.......albo je podrzuca w ręku----------->sama to robię.Zdarza mi się rzucić kamieniem, ale nie w psa tylko obok---------------->lecz to i tak rzadkie przypadki.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Apel...!!!
« Odpowiedź #37 : 2004-08-06, 21:07 »
Aszka, możesz mapisać jak wyglądają takie testy. Ciekawa jestem czy ja i Raptus zdalibyśmy je.  :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Dalmafreciak

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #38 : 2004-08-07, 17:15 »
Szczeniak, współczuje takiej sytuacji :(
Tak ludzie byli, są i będą bezmyślni, nic na to nie poradzimy :?
Ucałuj Jogusię :)

Dalma
Zapisane

Forum Zwierzaki

Apel...!!!
« Odpowiedz #38 : 2004-08-07, 17:15 »

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Apel...!!!
« Odpowiedź #39 : 2004-08-07, 22:43 »
Cytuj

Aszka, możesz mapisać jak wyglądają takie testy. Ciekawa jestem czy ja i Raptus zdalibyśmy je. :lol:  

Normalnie,z setek pytan wybierasz 20(losowo oczywiscie)i odpowiadasz ;)
Pytania sa rozne,np.jak sie zachowasz kiedy widzisz osobe,ktora uprawia jogging,twoj pies jest spuszczony ze smyczy,ale wiesz,ze nie reaguje na biegaczy-masz 4 odpowiedzi z czego 3 moga byc prawidlowe.Sa tez pytania typu:kiedy pies przestaje byc szczeniakiem,czy suczka podczas pierwszej cieczki moze zajsc w ciaze,jak reagowac kiedy pies sie czegos wystraszyl itp.aaaaa,i jeszcze obrazki,musisz na podstawie obrazka okreslic jak nastawiony jest pies,np.jest zadowolony,postawa agresywna,postawa dominujaca,podporzadkowanie itd.itp. :)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Apel...!!!
« Odpowiedź #40 : 2004-08-09, 13:21 »
Dzięki Aszka. Wyobrażałam sobie taki test zupełnie inaczej, myślałam, że jest to test praktyczny.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Apel...!!!
« Odpowiedź #41 : 2004-08-09, 14:42 »
podejrzewam,ze praktyczny jest jak sie ma "psa bojowego" ;)
Moj maz powiedzial,ze nie zdal by tego testu(tego,ktory ja zdawalam) :lol:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

szczeniak23

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #42 : 2004-08-11, 13:43 »
Mam zle wiadomosci...rana sie nie zrosla,prawdopodobnie pitbull podczas podczAs pogryzienia przekazla jakies bakterie...nom i Jogusia znowu ma szycie...wlasnie odprowadzilem ja do weterynarza i za 30 minut ide odebrac(nie moglem byc na sali operacyjnej)...dziwnie pusto bez niej te kilka minut w domu... :( ...3majcie kciuki aby teraz poszlo wszystko dobrze!!! Pozdrawiam!!!
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Apel...!!!
« Odpowiedź #43 : 2004-08-11, 13:49 »
Na pewno będzie ok! Nie martw się!!
Zapisane

Roxette

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #44 : 2004-08-11, 13:58 »
:cry:  :cry: Jesteśmy zawsze dobrej myśli :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Apel...!!!
« Odpowiedz #44 : 2004-08-11, 13:58 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Apel...!!!
« Odpowiedź #45 : 2004-08-11, 14:20 »
Nie martw się, na pweno wszystko będzie dobrze.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #46 : 2004-08-11, 14:31 »
Trzymamy z Reksiem kciuki  :wink:  Jak wrócicie to napisz co i jak z Jogunią
Zapisane

szczeniak23

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #47 : 2004-08-12, 15:25 »
I juz wszystko jasne...rana nie goila sie ,bo powstalo zalpalenie slinianki podżuchwowej :( ...ale wszystko zostalo wczoraj wyczyszczone,zszyte,Joga nafaszerowna antybiotykami i po dzisiejszej wizycie kontrolnej...sa pozytywne znaki poprawy! rana sie powoli goi i jak tak dalej bedzie za tydzien sciagniecie szwów... :) Dzieki,dzieki za slowa otuchy...Joga i ja pozdrawiamy ;)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Apel...!!!
« Odpowiedź #48 : 2004-08-13, 19:32 »
bardzo się cieszę że jest już lepiej  :wink:
Zapisane

szczeniak23

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #49 : 2004-08-18, 12:12 »
Witajcie! dzieje sie...rana zrasta sie fantastycznie,tak wiec cala przykra historia zaczyna zmierzac do konca. :) ..ale zeby nie bylo nudno Joga jakos tak 8-9tyg. po cieczce ma ciaze urojona...totalne wariactwo! biega nerwowo po domu,piszczy i produkuje mleko...musze poszukac w tematach cos o ciazy urojonej...jak macie znacie jakies strony na ten temat dajcie please znac :) ...na razie stosuje zalecenia weterynarza tj.:mniej picia(choc za oknem ukrop)glodowka 3-4 dni(aby nie dostarczac substancji odzywczych do produkcji mleka)i zadnego glaskania po brzuszku(aby nie stymulowac produkcji mleka),a jak to wszystko nie pomoze w Poniedzialek zastrzyk hormonow...szalenstwo! Pozdrawiam!
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #50 : 2004-08-18, 12:23 »
Szczeniak - nie "mniej picia" przy takim upale, a "mniej żarcia". To nie woda przyczynia się do produkcji mleka, a żarcie bogate w składniki odżywcze :lol: Więcej wysiłku fizycznego i zabaw - byle nie pluszaczkami i zabawkami, bo moze zechciec je "usynowić" :lol: Pies padniety ze zmeczenia nie ma siły myslec o ciazach urojonych.

zastrzyków hormonalnych nie polecam - niestety, wzrasta dzieki nim zagrożenie i ropomaciczem i rakiem sutka. Jesli suczka nie jest hodowlana, a ma skłonności do urojeń, to wykastrujcie ją. Tak będzie bezpieczniej i zdrowiej dla niej.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Apel...!!!
« Odpowiedz #50 : 2004-08-18, 12:23 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.136 sekund z 26 zapytaniami.