Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: 3,5 miesieczny bokserek na oddanie !  (Przeczytany 3355 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« : 2004-08-26, 14:05 »
3,5 miesieczny bokserek jest na oddanie. Jest to chlopczyk, ciemny z bialym krawatem i bialymi skarpetkami. Wlascielka zmarla psa, a synowie nie maja czasu sie nim opiekowac, dlatego oddaja. Piesek obecnie jest w Brwinowie pod Warszawą i czeka na nowego wlasciciela. Po wiecej informacji prosze dzwonic do Pani Barbary Szymańskiej pod numer (022) 798-99-62.
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #1 : 2004-08-26, 14:18 »
Wookash, to nie ten dział.
To ogłoszenie, a takowe umieszcza się w dziale 'Tablica Ogłoszeń'. ;)
http://www.zwierzaki.org/viewforum.php?f=30&sid=35096bf076943bb94e20db21feb06a97

Dalma
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #2 : 2004-08-26, 14:42 »
nie ten dział, ale im więcej informacji na ten temat tym może szybciej znajdzie się ktoś, kto przygarnie psiaka
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedz #2 : 2004-08-26, 14:42 »

AniaiSalma

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #3 : 2004-08-26, 14:59 »
Spróbuj to ogłosić na www.forum.molos.pl - jest tam specjalny dzial o psach do oddania  ;)
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #4 : 2004-08-26, 15:01 »
no ale to jest pawdziwy bokser czyli z rodowodem? czy taki kundel?
Zapisane

olimpia1400

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #5 : 2004-08-26, 15:21 »
boshe, bokserek... i jeszcze na dodatek malusi.... :(
Zapisane

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #6 : 2004-08-26, 15:42 »
Cytat: emyla
no ale to jest pawdziwy bokser czyli z rodowodem? czy taki kundel?
Co to ma znaczyc kundel ? bo czegos nie osiagnal to znaczy ze kundel ? czlowieku nie mow tak nawet bo tylko takie snobistyczne posty mnie wkurzaja. Jest to rasowy bokser bez zadnych osiagniec, czy bez rodowodu. Z reszta sam nie wiem, jak cie to interesuje to zadzwon do Pani bo ja nie wiele wiem na temat tego psa. Ja bym go wzial bez zastanawiania sie ale nie moge gdyz wyjezdzam teraz na 2 miesiace na operacje i nie mialby kto sie zajac psiakiem.
Zapisane

golden

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #7 : 2004-08-26, 17:31 »
Wookash, a juz sie wystraszyłem, że wziąłeś psa i go oddajesz...

Mam nadzieję, że ten maluch znajdzie dom.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #8 : 2004-08-26, 17:34 »
Eee... co ma rodowód szczeniaka do JEGO osiągnieć?
Zapisane

Forum Zwierzaki

3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedz #8 : 2004-08-26, 17:34 »

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #9 : 2004-08-26, 17:42 »
No to wyglada na to ze piesek ma juz nowego wlasciciela :) moj znajomy jedzie go jutro zobaczyc. Golden mojego psiaka biore w pazdzierniku jak wroce z tej operacji, dzisiaj moj sie urodzil a jutro jade go odwiedzic. Pozdrawiam !
Zapisane

golden

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #10 : 2004-08-26, 17:49 »
oby obydwa psiaki byly zdrowe i szczesliwe ;) i ten maluch i ten Twoj, Wookash
Zapisane

Moniaa

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #11 : 2004-08-26, 18:26 »
Ja w pierwszej chwili, takze przestraszylam sie, ze oddajesz swojego
Zapisane

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #12 : 2004-08-26, 18:40 »
W zyciu ! 2 bokserki mi juz ukradli, a 3 nie pozwole na nic takiego ! zostanie przy mnie az do smierci :P jak to romantycznei zabrzmialo :wink: nie no jak ja wytrzymam jeszcze 2 miesiace ? :(
Zapisane

golden

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #13 : 2004-08-26, 18:44 »
jak to ukradli? :o  a dwa miesiace wytrzymasz :wink: ja na psa czekalem 2 lata, moze dluzej :P
Zapisane

NaNcY

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #14 : 2004-08-26, 18:53 »
ja na swojego całe życie... :P  :( ...ale warto było ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedz #14 : 2004-08-26, 18:53 »

Krówka

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #15 : 2004-08-26, 21:51 »
jak mogli Ci ukraść i to 2-krotnie? :roll:
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #16 : 2004-08-26, 23:08 »
Krowka - a nie slyszalas nigdfy jak kradną psay ?  :roll: np. jak zobnacza dzieciaka co prowadzi psa na smyytczy, to temu dzieciakowi smycz wyrywają z reki i uciekaja z psaem (tak zrobili mojemu qmplowi .....) (sorry, ze piswze tak nie wyraźcnie, ale mam reke w gipsie wiec pisze jedna reką :P )
Zapisane

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #17 : 2004-08-26, 23:35 »
Mojego pierwszego boksera ukradli mi z podwurka. Kiedys wypuscilem psa do ogrodka zeby sobie pobiegal, specjalnie sprawdzilem czy brama byla zamknieta, no i byla. Zostawilem psiaka na podwurku zeby sobie polatal, jakies 20 minut pozniej przychodze na dwor a psa nie ma i brama otwarta... dawalem ogloszenia gdzie popadlo, nawet w radiu ESKA oglaszalem ze zaginal mi pies co kosztowalo mnie duzo, i nikt sie nie odezwal... :( z drugim bokserem bylo podobnie jak osoba wyrzej napisala, moja mlodsze siostra poszla z psem na spacer i puscila go ze smyczy zeby sobie polatal, pobiegl za krzaki moja siostra tam podbiegla i psa juz tam nie bylo... tak to jest w naszym narodzie, 95 % Polaków to katolicy a nawet dzieciom psy kradna... ale teraz tego co kupuje w pazdzierniku napewno za nic nie pozwole zeby mu sie cos stal
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #18 : 2004-08-27, 12:23 »
jezu Wookash było dużo tematów o rodowodach to se poczytaj i się mnie nie czepiaj, sama mam kundla i się do tefgo przyznaję
jak już to było mówione rasowy=rodowodowy
Zapisane

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #19 : 2004-08-27, 12:48 »
powracajac do tematu, piesek jest jednak nadal wolny do wziecia. Okazalo sie ze osoba ktora miala po niego dzisiaj jechac zdecydowala sie na grozniejszego psa, zeby opiekowac sie domem gdy go nie ma, a jak wszyscy wiemy bokserki sa bardzo przyjaznymi psami wiec nie wzial go. Takze wrazie informacji dzwoncie do tej Pani ! i mam tez prosbe, popytajcie moze znajomych czy nie chca czy cos, bo tym szybciej bokserek znajdzie wlasciciela tym lepiej dla pieska. Pozdrawiam !
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #20 : 2004-08-27, 12:57 »
spoko, na pewno mu kogoś znajdziemy :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedz #20 : 2004-08-27, 12:57 »

Moniaa

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #21 : 2004-08-27, 13:32 »
Wookash, czy zrobiles tez temat o tym psiaku w sprzedam, oddam? ( Moze ktos z innego dzialu sie zainteresuje
Zapisane

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #22 : 2004-09-11, 17:07 »
D ela czy ten psiak nie jest przypadkiem teraz twoj ? wlasnie wracam co z szpitala po udanej operacji 8) i czytam ze masz 3,5 miesiecznego wiktorka, a ponadto patrze ze mieszkasz w Warszawie wiec podejzane to troszke dla mnie... :wink:
Zapisane

Nanami

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #23 : 2004-09-11, 22:18 »
"Okazalo sie ze osoba ktora miala po niego dzisiaj jechac zdecydowala sie na grozniejszego psa"

Ehh niektórzy ludzie są bezmyslni! Co mu da "grozniejszy" pies? Ze pogryzie złodzieja? I bedzie płacił mu odszkodowaie (patrz: polskie prawo)? Złodziej jak przymierza sie na okradzenie domu wie ze jest w nim pies i wie jak juz sie go pozbyc niewazne czy to pitbull czy bokser  :roll:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #24 : 2004-09-11, 22:38 »
To w końcu piesek ma juz właściciela czy nie?
Zapisane

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #25 : 2004-09-11, 22:44 »
mnie juz nie ma w Polsce drugi tydzien wiec nie wiem, ale z tego co wyczytalem co d ela napisala o swoim nowym 3,5 miesiecznym wiktorku to wszystko sie zgadza ! dlatego pytam czy to nie ona wziela tego wiktorka z brwinowa brazowego, bo ten pies mial byc moj :D
Zapisane

Tequilka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 387
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #26 : 2004-09-12, 11:19 »
A widziales Wookash tego pieska? bo "d ela" zamiescila jego zdjecie w albumie- zobacz i porownaj czy to ten sam :)
Zapisane
Marta & Tequilka & Zulinka
"...Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć..."

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #27 : 2004-09-13, 13:37 »
Cytat: Tequilka
A widziales Wookash tego pieska? bo "d ela" zamiescila jego zdjecie w albumie- zobacz i porownaj czy to ten sam :)
Tak widzialem, tylko ze na zywo nie mialem okazji go zobazyc bo wyjezdzalem z Polski do anglii na ta operacje, ale gdybym wtedy nie jechal to wiktorek bylby moj ... jestem w 90 % pewien ze to on, bo nie wiem ile bokserkow zoltych 3,5 miesiecznych o imieniu wiktorek w okolicach Warszawy sa na oddanie ;) jestem niemalze pewny ze to on jest teraz D eli psiak...
Zapisane

Forum Zwierzaki

3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedz #27 : 2004-09-13, 13:37 »

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #28 : 2004-09-13, 15:32 »
masz rację Wookash, zaopiekowałam się nim
czytałam na którymś forum, że nie chcesz go wziąć, bo chcesz mieć pieska od maleńkiego i sam zająć się jego wychowaniem, a poza tym bałeś się, że on sobie wybierze pana, a to ty chciałes być jego panem,
a teraz mam wrażenie, że masz do mnie pretensje i żal, że podebrałam ci psa
poza tym właściciel psiaka nic nie mówił, że ma kogoś chętnego na psa, więc myślałam, że wszystko jest jasne
a pani Barbara Szymańska mówiła, że z tobą rozmawiała i że nie zdecydowałeś się mna psa ze względu na operację i wyjazd

ale mam nadzieję, że to tylko moje odczuciem, że nie masz do mnie żalu  i że się cieszysz, że psiak znalazł dom
 
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #29 : 2004-09-13, 17:39 »
Cytat: d ela
masz rację Wookash, zaopiekowałam się nim
czytałam na którymś forum, że nie chcesz go wziąć, bo chcesz mieć pieska od maleńkiego i sam zająć się jego wychowaniem, a poza tym bałeś się, że on sobie wybierze pana, a to ty chciałes być jego panem,
a teraz mam wrażenie, że masz do mnie pretensje i żal, że podebrałam ci psa
poza tym właściciel psiaka nic nie mówił, że ma kogoś chętnego na psa, więc myślałam, że wszystko jest jasne
a pani Barbara Szymańska mówiła, że z tobą rozmawiała i że nie zdecydowałeś się mna psa ze względu na operację i wyjazd

ale mam nadzieję, że to tylko moje odczuciem, że nie masz do mnie żalu  i że się cieszysz, że psiak znalazł dom
 
pozdrawiam
Cos ty d ela nie jestem wcale zly, przeciez to ja probowalem dla niego znalesc jakiegos wlasciciela :lol: i ciesze sie bardzo ze to wlasnie ty, poniewaz przynajmniej wiem co tam u niego slychac ! masz racje, to bylby moj pies gdyby nie to ze teraz musialem wyjechac, wyjechalem wiec nie moglem go wziasc i nie widze w tym zadnego problemu. Zdziwilo mnie troszke to co napisalas, bo nie wiem co ja takiego powiedzialem ze masz takie dziwne wrazenie... a ty mowilas Pani Szymborskiej ze widzialas moje ogloszenie czy jak to bylo ???
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 27 zapytaniami.