Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: 3,5 miesieczny bokserek na oddanie !  (Przeczytany 3354 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #30 : 2004-09-14, 09:10 »
wookash, po prostu może źle to odczytałam, a poza tym miałam wczoraj zły dzień :evill:
nie mam do Ciebie żalu i wcale nie chciałam Cie obrazić  :)  po prostu tak mi się smutno zrobiło  :roll:
ale mam nadzieję, że będziemy utrzymywać kontakt i wymieniać doświadczenia jak już wybierzesz sobie tego wymarzonego boksia  8)

a z Wiktorem to było tak:
przeczytałam Twoje ogłoszenie i zadzwoniłam, piesek nadal nie miał nowego właściciela, więc pojechaliśmy do brwinowa, troszkę się wahaliśmy (w końcu mamy już jednego psa, okropinie rozpieszczonego),ale po trzech dniach ... mąz przywiózł Wiktora  8)

pani Szymborska oczywiście pytała gdzie znaleźliśmy ogłoszenie - powiedziałam jej o Tobie, wspomniała, że rozmawiała z Tobą
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Dalmafreciak

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #31 : 2004-09-14, 11:20 »
Czyli psiak już ma dom ;)
Świetnie :) Jego zdrowie!! 8)
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #32 : 2004-09-14, 12:56 »
d`ela ciesze sie, ze masz wiktora...
wookash a w Twoim przypadku ciesze cie, ze baędziesz za niedługo miał swego wymarzonego i u[ragnionego bokserka...czyli wszysto idzie tak jak chciałes... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedz #32 : 2004-09-14, 12:56 »

Wookash

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #33 : 2004-09-14, 13:07 »
Dokladnie Aga :) pozatym mam juz psiaka zarezerwowanego, musze go odebrac 10 pazdziernika w hodowli " Inferno " czyli jednak bedzie z rodowodem... jak chcecie zobaczyc ktory to moj psiak, to wejdzcie na http://inferno-boxer.prv.pl/ w dzial szczeniaki, a moj piesek to ten ostatni z chlopczykow, co ma takie jakgdyby skosne oczy :lol: obecnie nazywa sie Dianizos ale chyba nazwe go " Raptor " ... jak wam sie podoba ? musze dzisiaj jakos zaliczke 300 zl. przeslac jej albo przelac na konto, zrobie to popoludniu i pies jest juz na 100 % moj :wink:
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #34 : 2004-09-14, 13:12 »
wookash...nawet nie wiesz jak ja sie ciesze... :)  :)  :) jeszcze tak nie dawno rozmawialismy o pisakua  tu zobacz juz nie długo bedzie z TOBA w domku...Jak juz wszystko sobie poukładasz to koniecznie musimy sie spotkac :) Psiaczek jest sliczny, zreszta psiaki od Agnieszki sa zawsze piekne po takiej pieknej mamie jak TAMI i tatusi z hodowili benignus nie moga byc przydkie psiaki :) Juz sie sama nie moge doczekac jak RAPTOR trafi do Ciebie...imie jest super...A teraz szybko wracaj do POLSKI...
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #35 : 2004-09-14, 13:40 »
bardzo ładne imię :) ja zawsze mam problemy z wymyśleniem imienia dla psiaka i dlatego cieszyłam się, że w przypadku wiktora nie musiałam tego robić  ;)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Dalmafreciak

  • Gość
3,5 miesieczny bokserek na oddanie !
« Odpowiedź #36 : 2004-09-14, 14:37 »
Wieeelkie gratulacje Wookash! 8)
Widziałam maluszka na stronie hodowli, jest słodki :)
Jak już będziesz go miał to rób zdjęcia (jak najwięcej) i umieszczaj je na forum :wink:

Dalma i Maja ;)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 23 zapytaniami.