Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Beaglusie =D  (Przeczytany 6080 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Beaglusie =D
« Odpowiedź #30 : 2004-09-04, 16:35 »
heh, no pewnie że zdjęcia na stronie się podpisuje i np. dorabia się im jakąś oryginalną ramkę, najlepiej też nie dawać zdjęć nie obrobionych a do tego dużych i w dobrej jakości, bo jest dużo osób które nie tylko wykorzystują takie zdjęcia na swojej stronie, bo to jest jeszcze mały problem, ale też ściągają wszystkie i potem opowiadają, że jest to ich pies (zresztą nie dotyczy to tylko psów). Takie sytuacje mogą nieźle poszarpać nerwy - dlatego ja osobiście niezbyt chętnie umieszczam zdjęcia mojego psa w internecie, a na wszystkie umieszczone na mojej stronie dostałam pozwolenie.
Zapisane

Atomic

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #31 : 2004-09-04, 16:44 »
Kiedys mialam przypadek ze w katalogu wystawowych zobaczylam zdjęcie Atomica w reklamie... A podpisane bylo ze to zupełnie inny pies... Ale nie chce mowic jaki :P Juz spawe wyjasnilam...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #32 : 2004-09-04, 17:28 »
Dziwne rzeczy sie na tym forum dziena :roll:  Czesto, gdy strona jest w znanych wyszukiwarkach, zabierane sa fotki ;/ Nie jest to zbyt legalne...ale co tam... ja zawsze jak chce jakas fote, pisze maila najczesciej do administratora strony czy moge... najczesciej nie ma zadnych problemow- bo czemu mialby byc... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beaglusie =D
« Odpowiedz #32 : 2004-09-04, 17:28 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Beaglusie =D
« Odpowiedź #33 : 2004-09-04, 17:36 »
a z drugiej strony - witryna której nie ma w żadnej wyszukiwarce, nie jest prawie w ogóle odwiedzana... tak źle i tak niedobrze...
Zapisane

Nanami

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #34 : 2004-09-04, 17:44 »
Niestety i moja strona musi zostac zabezpieczona i podpisana...  :roll:

Zauwazyłam własnie ze jednak czesto to robią osoby ponizej 12 lat, które zazwyczaj dopiero uczą sie uzytkowania internetu.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Beaglusie =D
« Odpowiedź #35 : 2004-09-04, 17:54 »
Cytuj
Zauwazyłam własnie ze jednak czesto to robią osoby ponizej 12 lat, które zazwyczaj dopiero uczą sie uzytkowania internetu.

ale chyba nie trzeba się uczyć, że kradzież cudzych zdjęć czy grafiki (sama w sobie już przestępstwem, ale pomijając to, bo tego mogą jeszcze nie wiedzieć) i przypisywanie sobie nie tylko ich autorstwa, ale też posiadania zwierząt na nich umieszczonych jest czynem nie tylko "brzydkim", ale i karalnym? Nie widziałabym w tym nic normalnego, nawet gdybym dostała pozwolenie od ich prawdziwego autora na wygłaszanie takich głupot... i nie wyobrażam sobie, jak można myśleć inaczej...
Zapisane

Nanami

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #36 : 2004-09-04, 17:58 »
Zgadzam sie z Tobą, napisałam tylko moje obserwajce, po prostu ta grupa wiekowa jakos nie zdaje/nie chce zdawac sobie z tego sprawy i niezwykle szybko obraza sie gdy sie je upomni oraz wszystkich wyzywa bo mysli ze jest bezkarne... To tylko moje spostrzezenia  :wink:
Zapisane

Atomic

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #37 : 2004-09-04, 18:05 »
Hehehe ... Zaczelismy Beaglami az doszlismy do grup wiekowych...  :wink:  Ale ja tez sie chyba do niej zaliczam ... I nikomu nie kradne fotek  :?
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Beaglusie =D
« Odpowiedź #38 : 2004-09-04, 18:06 »
i ja się z nimi zgadzam, moja wypowiedź nie była żadnym "naskokiem" na Ciebie i mam nadzieję, że nie odebrałaś tak tego ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beaglusie =D
« Odpowiedz #38 : 2004-09-04, 18:06 »

Nanami

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #39 : 2004-09-04, 18:12 »
Oczywiscie ze nie, juz sie przyzwyczaiłam ze net to nie real i bardzo łatwo o pomyłke przez złe zinterpretowanie, wiec nie mam nic za zle  :lol:

Atomic, są rózne osoby, mniej i bardziej dojrzałe, zalezy to tez sporo od wychowania, najwidoczniej Ty znasz dobrze podstawy spedzania mile czasu w internecie i nie chcesz ich łamac  :wink:

A co do tematu, to ostatnio widziałam jednego beagla, pierwszy raz, siedział na ogródku działkowym, zawsze mylałam ze są mniejsze, a ten moze nie był wysoki ale w kazdym razie miał gruby kosciec  :wink:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Beaglusie =D
« Odpowiedź #40 : 2004-09-04, 18:19 »
jedną z typowych cech beagli jest właśnie gruby kościec i powinny one sprawiać wrażenie psów silnych i potężnych - a wszystkie te chudziutkie i maleńkie pieski to nic innego jak owoc masowej produkcji liczącej wyłącznie na zysk - zwykle bez papierów
Zapisane

Meg_usia

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #41 : 2004-09-04, 18:28 »
Niom, i ja się zgadzam z wami.
A w ogóle, kto to jest ten Beaglo_maniaczka??? :?:
Zapisane

Nanami

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #42 : 2004-09-04, 18:32 »
Meg, jest to uczestniczka forum która załozyła ten temat i wypowiadała sie w poprzednich stronach tegoz tematu  ;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #43 : 2004-09-04, 18:33 »
Meg_usiu sloneczko czy ty przypadkiem nie jestes klonem beaglo_maniaczki  :roll: ?? Tak jakos mi sie zdaje ze jestes....  :lol:
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Beaglusie =D
« Odpowiedź #44 : 2004-09-04, 18:35 »
Ta.... Pewnie skojazyło Cu sie z tą  kreską "_"
ALAe bardzo prawdopodobne  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beaglusie =D
« Odpowiedz #44 : 2004-09-04, 18:35 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Beaglusie =D
« Odpowiedź #45 : 2004-09-04, 18:35 »
Cytuj
A w ogóle, kto to jest ten Beaglo_maniaczka???

a w ogóle, kto to jest ta Meg_usia? :P

Taraa, skąd takie przypuszczenia...?
Zapisane

Atomic

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #46 : 2004-09-04, 18:35 »
Widze ze Taraa jest juz uczulona :)
Zapisane

Meg_usia

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #47 : 2004-09-04, 18:43 »
ja też uwielbiam Beagle, tak jak Beaglo_maniaczka  ;)

Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Beaglusie =D
« Odpowiedź #48 : 2004-09-04, 18:47 »
ehe, Taraa ma rację...
Zapisane

Meg_usia

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #49 : 2004-09-04, 18:47 »
Chyba wam coś sie pokręciło w głowie !!!
Ja, klonem Beaglo_maniaczki, czy jakoś tam, a poza tym, nie mozna mieć też kreski, nie tylko ona ma !!! :o
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #50 : 2004-09-04, 18:48 »
nie chodzi o glopia kreske... ale jeszcze embl - z tej samej strony .... hodowli beagle fortibus  :wink: I jeszcze tak w srodku topiku pytanie ,, kto to jest ta Beaglo_maniaczka"... no nie wiem  :roll:

Ja jestem inspektor gadzet  :wink:  8)  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beaglusie =D
« Odpowiedz #50 : 2004-09-04, 18:48 »

Meg_usia

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #51 : 2004-09-04, 18:51 »
A ja skąd miałam wiedzieć, że ona ma tez z tej samej stronki ??????
o Jezusiu, zmienię i będzie spokój, OKI?????? Już lepiej??????????? :roll:
Zapisane

Nanami

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #52 : 2004-09-04, 18:53 »
Podzielam Wasze przypuszczenia, dziwny zbieg okolicznosci... Podobne avatary, a tylko winny tłumaczy sie. Wątpie czy normalny nowy uzytkownik nie przeczytawszy tematu zaczął pisac i wypierał sie ze nie ma zielonego pojecia o zadnym uzytkowniku z poprzednich postów... To tak jakby mówic "Ja jej nie znam, nie mam z nią nic wspólnego, nie znam jej..."  :shock:

Meg, a ile masz lat i skąd jestes jak mozna wiedziec?  :wink:

PS. I po co sie tak denerwujesz skoro nie masz z nią nic wspólnego?  :roll:  Spokojnie.
Zapisane

Meg_usia

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #53 : 2004-09-04, 18:57 »
No dobra, będę spokojna, ale nie moge powiedzieć ile mam lat i skąd jestem, no wiesz czemu ... :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #54 : 2004-09-04, 19:00 »
Dziecko w sieci - nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie  :lol:  :lol:

Ale ja dalej jestem przy moim przekonaniu ze to klonik  :wink:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Beaglusie =D
« Odpowiedź #55 : 2004-09-04, 19:01 »
Meg_usia - czemu?
Zapisane

Nanami

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #56 : 2004-09-04, 19:05 »
No dobrze, nikt Cie nie zmusi do mówienia, jak chcesz  :wink:

PS. Jezeli to jednak Ty, to staraj sie zachowywac porządnie, nie kradnij cudzych rzeczy, nie zakładaj nowych tematów jezeli takowe są, nie flooduj, nie spamuj...  :P  A wystarczyło napisac ze wszystich przepraszasz, nie wiedziałas, ale juz teraz wiesz. I obrazanie sie i denerwowanie o byle co nie ma sensu  :wink:
Zapisane

paolinka

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #57 : 2004-09-04, 19:14 »
Ludzie przestancie kopiowac.. To zaczyna byc uciazliwe  :roll:
Najpierw skopiowany emblemat Taryy  :roll:
Pozniej przywlaszczenie sobie zdjec Afry  :roll:
Pozniej Przywlaszczenie sobie strony Tiggy  :roll:
Nastepnie kopiowanie emblematow ze znanej hodowli Fortibus  :roll:
Ludzie opanujcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szalu mozna dostac  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Beaglusie =D
« Odpowiedz #57 : 2004-09-04, 19:14 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Beaglusie =D
« Odpowiedź #58 : 2004-09-04, 19:58 »
Muszę się przyznać że jak czytając ten topic doszłam do wypowiedzi megusi to też w pierwsze jchwili pomyślałam że to BM... :oops:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Beaglusie =D
« Odpowiedź #59 : 2004-09-04, 20:52 »
Przykro mi, ale jestem na 98% pewna, że to ta sama osoba :roll:
Dziwny, bardzo dziwny zbieg okoliczności, że tego samego dnia, 4 września dwie dziewczyny, fanki tej samej rasy, zarejestrowały się na FZ, mają emblematy z tej samej 'serii', a ta druga niby nie wie NIC o tej pierwszej...... :roll:  :?  :roll:
Nie wydaje się to Wam dziwne? :o

A tak swoją drogą to temat i tak będzie zablokowany... :roll:

Nie po to Kapi (Kapi, prawda?) zakładała b. dawno temat o Beaglach żeby teraz był taki sam, o tejże rasie....

I jeszcze pytanie (sorki, że się tak czepiam :oops:) czy Ty Beaglo_Maniaczka, Meg_usia masz beagle'a albo zamierzasz go mieć? Czy wiesz coś o nich, bo przecież to co napisałaś nie jest Twoim dziełem, jest skopiowane ze strony o beaglach. Bo wynikałoby z Twojego nicku, że jesteś ich wielką 'maniaczką'. ;)

Dalma
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 28 zapytaniami.