Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: 6 tygodniowy amstaf  (Przeczytany 6244 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiakonisia

  • Gość
6 tygodniowy amstaf
« Odpowiedź #30 : 2004-10-08, 19:22 »
Cytuj

Misiakonisia, a dla mnie rodowód to tylko papierek z przodkami, owszem, amstaffy powinny go miec, ale jezeli go mają to tez nie jest gwarancja na swietnosc psa
_________________


wiem bo to moja ulubiona rasa i mi tam zwisa czy mam dla niego rodowód czy nie, bo i tak zawsze to bedzie mój przyjaciel pies ;) , ale inni moga sie mnie czepiać jak tylko mój pupilek zawarczy " bo taki pies musi mieć rodowód"- bla bla bla bla :roll: jezeli nie kupuje psa poto zeby go brać na wystawy, to nie potrzbny mi rodowód chociaz nie polecam psów z podejrzanych chodowili :D  ( z tą rasa trzeba baaardzo uwazać!!)
 :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
6 tygodniowy amstaf
« Odpowiedź #31 : 2004-10-08, 19:39 »
Nie, jak już wielokrotnie powtarzano tutaj, rodowód jest po to, żebyś miała pewność, że twój pies jest amstaffem, a nie jakimś rodzajem bandoga, a po drugie, że jego rodzice nie rzucali się na wszystko, co się rusza, tudzież nie byli kalekami...
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
6 tygodniowy amstaf
« Odpowiedź #32 : 2004-10-08, 19:41 »
Cytuj

Nie, jak już wielokrotnie powtarzano tutaj, rodowód jest po to, żebyś miała pewność, że twój pies jest amstaffem,


 zeczywiście racja!! ale ja nie mówie ze mi zalezy na czystej krwi amstaffie!! :wink:
chociaż wiem ze rodowód daje wieksze bezpieczeństwo!! :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

6 tygodniowy amstaf
« Odpowiedz #32 : 2004-10-08, 19:41 »

myszka

  • Gość
6 tygodniowy amstaf
« Odpowiedź #33 : 2004-10-08, 19:55 »
No a jeżeli nie zależy ci na czystości - to w schroniskach siedzi amstaffopodobnych już niestety sporo, coraz więcej - i można wziąć stamtąd, zamiast nabijać kabzę rozmnażaczom...
Zapisane

Nanami

  • Gość
6 tygodniowy amstaf
« Odpowiedź #34 : 2004-10-08, 20:59 »
Myszka, dla mnie rodowód to i tak tylko papierek z przodkami. A czemu? Wytłumacze dalej...

Cytuj
a rasy gdzie są obowiązkowe badania zdrowotne i testy? To jest nieważne? Jakie jest ryzyko zakupu psa z "niepotrzebnym papierkiem" - zmninimalizowane, a jakie "bez papierka" - olbrzymie.


Cytuj
a po drugie, że jego rodzice nie rzucali się na wszystko, co się rusza, tudzież nie byli kalekami...


Z tym problem, ze zawsze interesowało mnie jak taki hodowca psów z rodowodem, który ma hodowle kojcową radzi sobie z wyszkoleniem wszystkich swoich psów...  :lol:

Nieraz sie juz przekonałam, ze taki "hodowca" mimo ze jego psy są z rodowodem, nie spełniają powyzszych wymagan a zdobywają je "bocznymi wejsciami"  :roll:  Niestety...
Zapisane

Florencja

  • Gość
6 tygodniowy amstaf
« Odpowiedź #35 : 2004-10-09, 09:47 »
Wśród hodowców psów rodowodowych także zdarzają się czarne owce i nic na to nie poradzimy, tak samo może być ktoś kto kocha swoją sunię i z niewiedzy ją rozmnożył, a nie dla kasy. Jeśli więc widzisz hodowcę który nie spełnia wymagań to co za problem iść do innego?
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 21 zapytaniami.