Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pseudohodowla ?  (Przeczytany 1876 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Pseudohodowla ?
« : 2005-01-20, 22:57 »
Pamiętacie cte moja koleżanke od Haskeigo ?    Nastąpila duza poprawa .. z moim ogromnym wkladem .
Ale martwi mnie jedno .. znalezli juz (3 miesiecznemu Alexowi) Partnerke !
Zaczepil ich facet na ulicy i powiedzial ze ma suczke huky którą oszczeni z nim bo swietnie do siebie  pasują .. dal wizytówke i powiedzial ze dziela sie po polowe za kazdego sprzedanego szczeniaka .
Ostrzeglam ją że może to byc pseudohodowla ....

Bo swoją drogą czy to nie dziwne że obcy facet zagaduje ludzi z jeszcze 3 miesiecznt\ym huskim ?

co o tym myslicie ?
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

myszka

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #1 : 2005-01-20, 23:01 »
Oczywiście, że to rozmnażacz.
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #2 : 2005-01-21, 00:08 »
Chyba koleżanka nie ma wpływu na tą decyzję... Lepiej byłoby porozmawiać z jej rodzicami i ostrzec ich.. Może zrobiliby to Twoi rodzice, gdyby się zgodzili, bo zawsze inaczej jest jak porozmawia dorosły z dorosłym... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pseudohodowla ?
« Odpowiedz #2 : 2005-01-21, 00:08 »

Anka

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #3 : 2005-01-21, 00:15 »
Czy pies jest papierowy - bo nie znam sprawy.

Jeżeli nie ma papierów albo ma ale nie planują wystaw to może dobrze by było jakoś wpłynać na nich aby psa wykastrowali ??? Po co następne pseudo rasowce .... Nastraszyc ich ucieczkami (szczególnie jak pies poczuje co to suczka) zmianą charakteru psa, dominacją rozwiązaną tym zabiegiem.
Jeżeli pies ma papiery i ma iść na wystawy to może dobrze by było wpłynąć na ambicję, że piesek tylko kryje suki rodowodowe zakwalifkowane do hodowli... po uzyskaniu uprawnień i porównaniu rodowodów.
No i czas - 3 msc szczeniak to za mało, jak pozwolą psu do suczki zanim skończy te 1,5 roku to może mieć to przykre konsekwencje zdrowotno - psychiczne.
Już nie wiem co wymyslić ale ich trochę postrasz... Chociaż obawiam się, że tamten facet no i tak dopuści sukę.... ale może przynajmniej dobra postawa właścicieli małego da mu do myślenia ?

Mi też kilka razy "proponowano" takie mariaże... w obydwie strony - sądząc , że mam psy i suki (po ilości psiurów i nieco samczej posturze Valinor-Walentynki ... ) Może ta propozycja rozejdzie się ....
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #4 : 2005-01-21, 07:56 »
Jeżeli facet podchodzi i proponuje, nawet nie pytając, czy pies mam papiery, to normalne, że i suka ich mieć nie będzie. Rozmnażacz!!
Zapisane

Nicka

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #5 : 2005-01-21, 11:12 »
na Twoim miejscu protestowałabym... Pogadaj z nią, i niech ona przekona rodziców, a jak sie nie uda, to moze Twoipomogliby załatwić sprawę...? Oczywiste, że jego suka nie ma papierów... więc nie ma sensu rozmnażać!!! zresztą pies jest jeszcze młody...
Zapisane

Nanami

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #6 : 2005-01-21, 13:07 »
Wyglad wygladem, ale najwazniejszy jest charakter... Poza tym pies nie powinien byc dopuszczany do rozmnazania przed ukonczeniem 18 miesiecy  :roll:
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #7 : 2005-01-21, 16:28 »
aLEX Ma papuiery ale widocznienie maja zamiaru go wystawiac .........aaaaahhhhh Żeby ta moja koleżanka mnie słuchała ...
Ona ciągle papla o tym że : Alex ma partnerke ........
nikogo nie słucha .. z jeje sarymi też raczej sprawy nie zalatwie bo oni też chca tylko male Haskie rozmanrzać ..........................................
No comments...  :roll:
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #8 : 2005-01-21, 16:39 »
O kurcze, jacyś myślący inaczej ludzie  :shock:

Słuchaj, spróbuj z nią jeszcze porozmawiać, powiedz jej, że dla jej psiaka krycie będzie niebezpieczne dopóki nie osiągnie 2 lat! (chodzi o to, żeby przedłużyć czas ich oczekiwania na możliwość połączenia psa z suką). Może do tego czasu się rozmyślą, zapomną...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pseudohodowla ?
« Odpowiedz #8 : 2005-01-21, 16:39 »

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #9 : 2005-01-21, 17:13 »
jejq chore to wszystko jest weź jakieś mocne argumenty jej przedstaw czy co, nie wiem może nastrasz ją czymś, bosh 3 miesięczny pies :shock:
Zapisane

Nanami

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #10 : 2005-01-21, 17:25 »
Trzeba by na podstep... Np. a wiesz jak slicznie szczeniaki ogryzają wszystko wokół? Mam nadzieje, ze jezeli, co mam nadzieje im sie nie uda, rozmnozą swoje psy, to im sie po jednym miocie odechce. Mozna wcisnac im kit, ze ich pies po pokryciu bedzie miał cały czas taką chcice, ze bedzie skakał po domownikach  :lol:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #11 : 2005-01-21, 17:59 »
Gościu jak i Twoja koleżanka (phi... ja bym się z taką nie zadawała  :roll: ) są ROZMNAŻACZAMI.

Ale z drugiej stronki coś mi nie pasuje w tej całej historii- ale nie dziw się, ponieważ w tzw. 'masowym zakładaniu topików' to Ty jesteś ekspertem... kiedyś kumpelka chciała samojeda później zdecydowała się na kundelka i co?? Skończyło się na 3 mies (szczenięta zazwyczaj kupuje się w ok. 2 mies. życia) huskym. No ale nie wiem sama..
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #12 : 2005-01-21, 18:43 »
Ta co chciala samojeda .. raczej psa nei bedzie miec bo ma alergie ( niedawno ja wykryto)
a moja druga ( 10 letnia .. koleguje sie z nia tylko dlatego ze Daisy ma sie z kim bawic)
to ma wlasmie Huskiego  :?
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #13 : 2005-01-21, 19:31 »
Ja w to wszystko jakos nie wierze... przecież 3 miesięczny pies to jeszcze szczeniak, każdy , nawet pospolity rozmnażacz wie że  3 miesięczny psiak nie nadaje sie absolutnie  na reproduktora..to mi sie wogule w głowie nie mieści. :roll:
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #14 : 2005-01-21, 21:08 »
facet rozmnażacz, a koleżanka jakaś dziwna... jakby mi ktoś tak na ulicy powiedział to bym mu się chyba w twarz wyśmiała... 3 m-ce to maleństwo... szkoda gadać... ludziom takie rzeczy do gowy przychodzą, że łoooojjj ... szkoda tylko psiaczków :(

Forum Zwierzaki

Pseudohodowla ?
« Odpowiedz #14 : 2005-01-21, 21:08 »

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #15 : 2005-01-21, 21:10 »
aj tez jej zabardzo nie wierze ... ale co ona wie o psach ...... jak sowojego haskiego kompie co tydzien w niedziele , dale mu cytrusy , daje coca-cole ....
( a co do kompieli to w efekcie wypadla mu siersc)
i jeszcvze teraz chcą go dać dla jakies suki i to zaraz jak skończy rok ....... próbowalam i m powiedziec ze szczenieta beda do niczego jak zrobią to jak Alexis skończy rok.
Ale te póby nie byly udane ..............................
serce mi sei kraja ........................... :(
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

zakla

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #16 : 2005-01-22, 12:33 »
Porabane to wszystko... Kolezanka kolezanka, ma dopiero 10 lat... Ale rodzice?! Co oni?! Pieprznelo ludzi jak nic... Facet z suka jakis wogole lewy... Ot tak se stwierzdzil, ze 3 miesieczny szczeniak pasuje do jego suki, o nic sie nie pytal... :?  Jejciu...
Trza by kogos na nich naslac:P Jakies sluzby czy cos:D:P
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #17 : 2005-01-22, 12:46 »
ehhh............. jej rodzice ... tak samo ...... Nic .. zero sprawdzenia faceta ..... kompletnie nic ....balam im każdą ksiązke jaką mam o psach - mama nadzieje że te z poradami przeczytają ...... bo inaczej będzie źle ... jak u niej bylam to alex mnie zlapal za rękę i malo mi skóry nie wyrwał :(  mam straszne slady .............. a ona nawet nie dala mu kary .. jak sie zasikał też nie dala mu kary ( sprzatneła) ....
zjadal ziemie z kwiatkow .. też nic ..............  :?  ręce mi opadają ...
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

zakla

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #18 : 2005-01-22, 17:48 »
Zalamujace... :grr:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #19 : 2005-01-22, 18:03 »
Cytat: alaska
jak u niej bylam to alex mnie zlapal za rękę i malo mi skóry nie wyrwał :(  


?

Coś tak podejrzanie wszystko się miesza  :?:
Zapisane

zakla

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #20 : 2005-01-22, 18:16 »
Heh, Karooola... Odejmij se 2 latka i popatrz na to z tej perspektywy;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pseudohodowla ?
« Odpowiedz #20 : 2005-01-22, 18:16 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #21 : 2005-01-22, 18:36 »
Mi tez tutaj wypowiadać się na ten temat nie chce...
Cytuj

Coś tak podejrzanie wszystko się miesza

Bo chyba gdyby Twoi rodzice alaska zobaczyli że 'nie masz skóry'to by chyba zaczeli się troszczyć i wypytywać co się stało..
Zapisane

zakla

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #22 : 2005-01-22, 18:39 »
Albo wychowuja twarda reka dziecko:P
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #23 : 2005-01-22, 18:45 »
:)
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #24 : 2005-01-22, 18:48 »
alaska nieograniczać się do samych emotów...
Zapisane

zakla

  • Gość
Pseudohodowla ?
« Odpowiedź #25 : 2005-01-22, 19:27 »
O lol, Goldenka...  Ona nie zrozumiala, co sie czepiasz?? :P
PS. Sliczne te twoje zlociaki:D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 27 zapytaniami.