Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...  (Przeczytany 10720 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vizsla

  • Gość
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #90 : 2006-02-01, 21:55 »
Fattyś a jakiego konkretnie belga bys miala? ;)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #91 : 2006-02-01, 22:03 »
Groenendael'ka :) Dzwoniliśmy chyba do 2, albo do 3 hodowli -wszystkie za daleko, jak na nasze możliwosci. Potem były telefony po akite i cavaliera -równiez za daleko. Chowki były najbliżej.
A teraz usilnie kombinuję nad drugim psem, takim jakimś żywszym z którym mogłabym biegać (belg, husky albo pit byłyby mile widziane :P , mój Czarek biegać uwielbia, ale niekoniecznie w tym kierunku w którym ja chcę, no i jesli nie ma humoru to z biegania nici ;) )
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #92 : 2006-02-01, 23:24 »
Co do długowłosych to podbaja mi sie takie z umiarkowanym rozmieszczeniem wlosa jak setery, jamniki dlugowlose, czy goldeny, flaty... ;)
mi wlasnie tez :)

Fatty, jesli ty namowisz rodzicow to pojde w twoje slady i rowniez zaczne namawiac. Narazie sa nieugieci, a ja tak bardzo chialabym miec drugiego psa. Najwiekszym problemem jest bardzo male mieszkanie :? Gydbym miala teraz malego psa, to l namowilabym na drugiego malego, a ze mam nalezacego do duzych to juz jest problem. na dodatek chialabym miec drugiego duzego psa, no chyba ze grzywacza :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedz #92 : 2006-02-01, 23:24 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #93 : 2006-02-02, 10:48 »
U mnie podobnie problem z małym mieszkaniem, stosunkowo dużym psem, no i z tym,że oni marzą sobie,że ja pójdę na studia(a gdzie takiego tłuka jak ja, przyjmą ? :? ) a oni wtedy nie chcieliby zostać sami z 2 zwierzakami. Ostatnio nawet robiłam rajd po stronach właśnie hod. owczarków belgijskich(noo..kocham mastino,ale na niego na 120 % nie mam szans :P ) w nadzieji,że tata zmięknie... no niestety, przyznał,że piekne,że fajne, ale że drugiego psa w bloku to mu nie trzeba. Ale tak łatwo to ja się nie poddam-próbować zawsze można :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Vizsla

  • Gość
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #94 : 2006-02-02, 10:55 »
Ja mam co prawda małe mieszkanie, ale dw apsy mouch marzeń już je zamieszkują :kocham: Z czasem planujemy przeprowadzkę, ale poki co jeszcze nie ;)
Bedziemy miec wtedy domek jednorodzinny, wiec planuje jedna sunie (dopelnie przeznaczenia z hodowla :lol:) i maliniaka, jako obronno-sportowy towarzysz :kocham:
Ah marzenia :P
Tacie marzy się beauceron ;)
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #95 : 2006-02-02, 11:05 »
Belgi- tak, tak, tak! :D
Szczególnie czarne i srebrne  :wink:

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #96 : 2006-02-02, 16:54 »
Na prawdę cudne!
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Funny

  • Gość
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #97 : 2006-02-02, 17:44 »
Ja kocham belgi przede wszystkim za charakter. Są nieprzewidywalne, niezwykle inteligentne i ciągle kombinują. Nie można sie z nimi nudzic. Choć to bardzo trudne w prowadzeniu psy to ja sie zakochałam w tej rasie.
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #98 : 2006-02-02, 18:30 »
Ja przyznam, interesowałam sie glownie malinoisami ;)
Inne mi sie AZ TAK nie podobaja, zeby dolaczyly do moich ukochanych ras, ale sa tez bardzo ladne :)
Funny, swoja dorga, ja rowniez lubie psy nieco indywidualne, czasem uparte, porpostu lubiace pokazac różki. To w całym wychowaniu jest najprzyjemniejsze, ze udalo mi sie wyhcowac tego psa, jak mi sie marzylo, a potem ogladac tego owoce :kocham:
Moim idealem, jesli chodzi o charakter sa jamniki ;) Cenie jest za indywidualnosc, uparte dazenie do celu, wiernosc, inteligencje i spryt (maaalo ktory pies rownie dobrze potrafi omotac sobie wlasciciela ;)), pochlanianie nowych komend, ciagla chec do zabaw I ta ich uroda :kocham:
U malinoisa wykrylam wlasnie dosyc podobne cechy, choc niektore moze nie w takim wymiarze, ale po kontakcie z wlascicielami doszlam do wniosku, ze ten pies bylby dla mnie doskonaly ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedz #98 : 2006-02-02, 18:30 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #99 : 2006-02-03, 13:15 »
Mnie właśnie w belgach podoba się,że można..ba! nawet trzeba coś z nimi robić. Chęć do pracy, energicznosć to jest to, co mnie urzeka ;) szczególnie,że mam w domu psa dosyć humorzastego i niezależnego i jeśli czegoś mu się nie chce, albo w czymś sensu nie widzi, za nic go do tego nie zmuszę ani nie zachecę. :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

witkakitka

  • Gość
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #100 : 2006-09-05, 18:39 »
Hej ja mam Belga malinois suczke"Boni" jest super psem z temperamentem ma rok i siedem m-c.Cieszy sie kiedy sie z nią bawie na powietrzu chetnie biega za piłeczką. Mam nieraz wrarzenie ze czuje sie wtedy taka ważna i potrzebna.Lubimy ze sobą"pracować".
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #101 : 2006-09-05, 19:12 »
witkakitka, witaj na forum!
Czekamy na jakies fotki Boni :)
U mnie jedna pani na osiedlu tez ma mailniaka-Pako :)
Generalnie OB bardzo mi sie podobają z wyglądu natomiast z charakteru zupelnie nie.
Wole bardziej zrównoważone psy.
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #102 : 2006-09-05, 19:19 »
'
« Ostatnia zmiana: 2006-11-06, 20:27 autor hes »
Zapisane

witkakitka

  • Gość
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #103 : 2006-09-06, 16:32 »
No wiec nie moge wkleić zdjęcia Boni  jakoś mi nie wychodzi . Jak sie to robi??
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #104 : 2006-09-06, 16:38 »
Musisz umiescic zdjęcie na jakimś serwerze, np tu http://www.imageshack.us/  :)
Puźniej kopiujesz ten ostatni adres i wklejasz go miedzy [img][/img]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedz #104 : 2006-09-06, 16:38 »

witkakitka

  • Gość
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #105 : 2006-09-08, 22:27 »

Oto Boni...
Zapisane

witkakitka

  • Gość
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #106 : 2006-09-08, 22:31 »
jak bede miała więcej zdjec to wkleje.Narazie mam tylko takie troche kiepskie.
Zapisane

youpendi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 27
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #107 : 2008-05-16, 21:13 »
Odnowię trochę wątek, bo ja mam od niedawna psa znajdę i jestem prawie pewna, że jest jakimś owczarkiem. Prawie, bo ja się w ogóle na rasach psów nie znam, ale jak oglądałam zdjęcia różnych owczarków to wydaje mi się, że mój psiak to właśnie owczarek belgijski mali :)
A Wy co o tym sądzicie?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #108 : 2008-05-16, 21:17 »
zwykly, najzwyklejszy kundelek, jakich wiele - gdzies tam wsrod jej przodkow moze i byly jakies owczarki - ale nawet jesli bedzie do czego podobna - to nie zmieni to faktu, ze jest to jakas mieszanka, ktorej przodkow nie sposob ustalic.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

youpendi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 27
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #109 : 2008-05-16, 21:27 »
wiem, że mieszanka, i wiem, że na pewno nie będę znała jej przodków, ale mimo wszystko chciałabym znać jakiś ogólny zarys jej rodziny :)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedź #110 : 2008-05-16, 21:36 »
nawet ogolnego zarysu nie poznasz - wyglad tak naprawde malo znaczy w porownaniu z genami - mozna co njwyzej podejrzewac i brac pod uwage prawdopodobienstwo - a prawdopodobienstwo ze miala wsrod swych przodkow belka, jest naprawde BARDZO znikome - predzej bylo to cos owczarkoodobnego, czy colliepodobnego - tak czy inaczej - dopoki jest szczeniakiem nawet nie ma co se zastanawiac.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Belgi, belgi i jeszcze raz belgi ...
« Odpowiedz #110 : 2008-05-16, 21:36 »
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 26 zapytaniami.