Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Zróbmy z tym coś, proszę :/  (Przeczytany 7109 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #30 : 2005-03-23, 17:43 »
Gorzej, jak ktos sie naprawde do tego zastosuje..
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #31 : 2005-03-23, 17:47 »
Buahaha wiecie kto się zarejstrował tam na forum? ZUZOR!!  :P Hahaha tam ona pasuje ;)

Cytuj

Gorzej, jak ktos sie naprawde do tego zastosuje..

Miejmy nadzieję że niewielu ludzie na tę stronę wejdzie. Zreszta my z klasy zakładaliśmy stronki i do tej pory nikt mojej nie odiwedził  :lol: Więc bez reklamy ta strona daleko nie zajdzie :P Ona pewnie poleci ja znajomym itp a oni dalej jej nie "zaniosa" :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #32 : 2005-03-23, 17:52 »
Cytuj

Buahaha wiecie kto się zarejstrował tam na forum? ZUZOR!!  Hahaha tam ona pasuje  

i o mnie pisze :hmmm: :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedz #32 : 2005-03-23, 17:52 »

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #33 : 2005-03-23, 18:04 »
Ale bazsensu soobie takie strony Dla Zabawy robić  :?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #34 : 2005-03-23, 18:05 »
Pewnie dla zabawy... jakoś musiała dotrzeć do dgm i tu... pewnie isę rekalmują? Bo skąd?

"Fajna stronka, wreszcie cos dla wlascicieli pieskow bez rodowodow, szykanowanych na innych forach."

Przepraszam, właściciele piesków bez rodowodów czy czujecie się szykanowani na tym "innym" forum? :) Mamo, przecież większość ludzi tu na forum które ma takie pieski mówią, że albo nie miali wpływu na tę decyzję albo nie byli wtedy świadomi tego jak jest (każdy z nas kiedyś nie wiedział) i czy ktos się za to do nich czepia? Ja nie mogę, a innych forach jest tak samo... Ewentualnie jak ktoś CHCE wziąść takiego pieska to staramy się mu wytłumaczyć i tyle... :) O jesu...
Zapisane

mafinia

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #35 : 2005-03-23, 18:10 »
to jest poprostu czysta dzieciniada i tyle a zuzor
jednym slowem jest posrednikiem miedzy forami :lol:  :lol:
Zapisane

zakla

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #36 : 2005-03-23, 18:23 »
Taaak, ja sie czuje baaardzo szykanowana...:P A zuzor...ekhm...:hahaha:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #37 : 2005-03-23, 18:39 »
Yyy... tam się człwiek czuje jak za hitlera...

"usunelam rowniez posty typu "co z tamtym postem" - nalezy trzymac sie tematu dyskusji lub nie brac w niej udzialu"

"Za tych uzytkownikow przepraszam innych , kulturalnych uzytkownikow i zapraszam do wymiany pogladow."

Po co wymieniać poglądy w stylu: tak psy rosowe bez są super... tak są świetne, najlepsze... :roll: Gdzie tu wymiana poglądów, skoro nie można tam pisać nic przeciw produkcji i sprzedaży psów rasowych bez...
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #38 : 2005-03-23, 19:17 »
Cytuj

Przepraszam, właściciele piesków bez rodowodów czy czujecie się szykanowani na tym "innym" forum?

może nie tyle co szykanowalni ale....ja np poczułam sie "wywalowna" z goldeniego forum na dogm bo Bafi nie ma rodowodu. W związku z tym wedlug niektórych nie mam prawa wypowaidac sie na temat goldenów bo ...goldena nie mam(?)  :roll: Zreszta nawet na FZ powiewa wielką pogardą dla rasowych  nierodowodowych i dla tych którzy tak owego kupili.

A ta stronka to niesty jedna wielka porazka, czytając niektóre teksty az sie włos na glowie jezy"rasowe zapełniają schroniska" "po co brać kundelka ze schroniska skoro jest moda na rasowce" Eh...bez komentarza... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedz #38 : 2005-03-23, 19:17 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #39 : 2005-03-23, 19:35 »
Cytuj

może nie tyle co szykanowalni ale....ja np poczułam sie "wywalowna" z goldeniego forum na dogm bo Bafi nie ma rodowodu. W związku z tym wedlug niektórych nie mam prawa wypowaidac sie na temat goldenów bo ...goldena nie mam(?)  Zreszta nawet na FZ powiewa wielką pogardą dla rasowych nierodowodowych i dla tych którzy tak owego kupili.

Ehh, skądś to znam. Ktoś mi kiedyś powiedział, że Nela tak dużo szczeka bo nie jest beaglem. Co prawda wiem o swoim psie, że nie jest czysto rasowy itp. no ale...sami wiecie jak to jest...
Cytuj

A ta stronka to niesty jedna wielka porazka, czytając niektóre teksty az sie włos na glowie jezy"rasowe zapełniają schroniska" "po co brać kundelka ze schroniska skoro jest moda na rasowce" Eh...bez komentarza...

Podpisuję się wszystkimi częściami ciała :wink:
A wpisy dalej są ;)
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #40 : 2005-03-23, 19:46 »
a czytaliście ich regulamin?
Zabrania się:
"1. Używania wulgaryzmów - (tylko dotyczących osoby administratora). Całą resztę można od k..., h.... p.... itd. Im dosadniej tym lepiej.
2. Zabrania się używania terminów:
- rodowód, rodowodowy, z rodowodem, udokumentowane pochodzemnie, metryka, karta krycia, karta miotu itd...
- Związek Kynologiczny i sktóty ZK,
- wystawa psów rasowych,
- Termin tylko rasowy = rodowodowy jest tak haniebny że za jego użycie grozi czasowym lub stałym zablkowaniem dostępu.
3. Zabrania się poruszania tematów:
- dlaczego hodować z rodowodem?
- dlaczego psy rasowe, bez rodowodu nie powinny być rozmnażane?
Wszelke pochlebstwa dla strony i administratora są bardzo mile widziane. Za największą ilość pochlebstw umieszczonych na stronce administrator rozlosuje nagrody - poręczniki - jak hodować psy bez rodowodu własnego autorstwa. "

beznadzieja, jeszcze nigdy nie widziałam tak bezsensownego regulaminu.... :grr:
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #41 : 2005-03-23, 19:49 »
Cytuj
jak hodować psy bez rodowodu własnego autorstwa

Jezu, a jak oni chcą tę 'wiedzę' rozprzestrzenić poz za internet w tej pochrzanionej książce  :shock:  Teraz ktos z ufnościa kupi książkę, żeby dowiedziec sie co nie co i będzie miał DZIEŁO takiego autora  :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #42 : 2005-03-23, 19:49 »
Cytuj

1. Używania wulgaryzmów - (tylko dotyczących osoby administratora). Całą resztę można od k..., h.... p.... itd. Im dosadniej tym lepiej.
2. Zabrania się używania terminów:
- rodowód, rodowodowy, z rodowodem, udokumentowane pochodzemnie, metryka, karta krycia, karta miotu itd...
- Związek Kynologiczny i sktóty ZK,
- wystawa psów rasowych,
- Termin tylko rasowy = rodowodowy jest tak haniebny że za jego użycie grozi czasowym lub stałym zablkowaniem dostępu.




:| :| :| :|
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #43 : 2005-03-23, 19:52 »
Ale niektórzy ludzie mają taki metlik w głowie. Nawet widać to na tym forum. Zadają pytania... eh... 'Ale jak to? Nie ma rodowodu to znaczy ze jest rasowy?' dalej 'Juhu! Mam rasowego psa bez rodowodu jade na wystawy'
Mamoooo  :roll:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #44 : 2005-03-23, 19:53 »
Hahaha zobaczcie jaką dostałam odpowiedz od jednej dziewczyny z klubu Goldena :mrgreen:

Przeczytalam te strone....i......ide szukac hakera co ja wywali z
serwera,ale wczesniej napije sie wodki....prosto z gwinta-moze mi ulzy!!!
Paranoja. Niech sobie bedzie strona dla wlascicieli bezrodowodowcow, ale
tresci na tej stronie sa absurdalne, ze nie wspomne o uzywanej tam
argumentacji, mozna by caly problem przedstawic inaczej. Jestesmy jednak
bardzo biednym krajem zarowno pod wzgledem materialnym jak i moralnym.Nie
komentuje wiecej, brak mi
słów...................................................

Monika & Bicco

A to druga wypowiedz

Niestety nie unikniemy tego typu stron. Do niektorych proste argumenty za tym zeby kupic psa z rodowodem przemawiaja od razu (takim laikiem bylam ja), a do niektorych, niestety, cala batalia argumentow nie bedzie miala znaczenia - co wiecej - tak jak w tym przypadku - bedzie sie staral do swojego punktu widzenia przekonac innych. I niestety mu sie uda - w Polsce swiadomosc kynologiczna jest na takim poziomie ze potrzeba nam jeszcze dziesiatek lat aby to zmienic. Poczytalam sobie forum tej strony i stwierdzam ze nawet dyskutowac tam nie warto poniewaz wszystkie posty probujace przeciwdzialac twierdzenia zawartym na tej stronie, sa po prostu kasowane.
Pzdr


Jola L.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedz #44 : 2005-03-23, 19:53 »

Borderka

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #45 : 2005-03-23, 19:56 »
:shock:  :shock: co to jest za regulamin :shock:  :shock:  dla mnie to jest jak jakaś sekta  :roll:  :shock:  :shock: a ten podręcznik - DEBILIZM!!  :grr:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #46 : 2005-03-23, 19:57 »
Dżizys, co za regulamin. :?
Do księgi Guinessa się nadaje.
Zapisane

Borderka

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #47 : 2005-03-23, 20:02 »
Do księgi Guinessa tak i powienien być zatytułowany: "Najbardziej debilny regulamin forum na świecie"  :grr:  :grr:
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #48 : 2005-03-23, 20:05 »
Albo moze poprostu: 'Największy indiotyzm - www.rodowod.....'  :roll:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #49 : 2005-03-23, 20:10 »
nie to poprostu smiechu warte
dla nich slowo rodowod jest ponizajace :lol:  boze ratujcie!
i tu wlasnie wszystko wychodzi.... dlaczego tak uwazaja...
mysla ze pies bez papiera jest gorszy :roll:
Zapisane

Kamila

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #50 : 2005-03-23, 20:21 »
CO za strona  :grr:  :grr: Jak to przeczytalam to myslalam ze nie wiem...napisalam w ksiedze o tym mysle  :grr:  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedz #50 : 2005-03-23, 20:21 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #51 : 2005-03-23, 21:01 »
Po przeczytaniu regulminu... to ns prawdę jak żart...
Zapisane

Marycha

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #52 : 2005-03-23, 21:11 »
Cytuj

Za największą ilość pochlebstw umieszczonych na stronce administrator rozlosuje nagrody - poręczniki - jak hodować psy bez rodowodu własnego autorstwa. "


Hej! To zdanie jest zaje*** (sorki, za wyrazenie). Hahahahahahahaha :lol:  :lol:  :lol:  Nieźle sie usmiałam czytając ten regulamin. Naprawde niezly. Autor ma wyobraźnie, nie pogadasz :lol:
Zapisane

polna_mysza

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #53 : 2005-03-23, 22:11 »
ale hardcorowa stronka ...
dawno takiego gów.. nie widziałam  :shock:
......bez komentarza......
Zapisane

Rhea

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #54 : 2005-03-23, 22:34 »
Ja poprostu szerzej nie będe się wypowiadać na ten temat, chyba bez wulgaryzmów w moim wykonaniu nie obyłoby się.
Powiem tylko tyle: BOŻE TY TO WIDZISZ, SŁYSZYSZ I NIE GRZMISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grr:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #55 : 2005-03-23, 23:54 »
Cytuj

BOŻE TY TO WIDZISZ, SŁYSZYSZ I NIE GRZMISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ym... sorry, ale muszę to napisać... wiara chrześcijańska... połowa chrześcijan <taki bardzo praktykujący> powie ci że psy w schroniskach należy uścpić, a tylko dzieci w domach dziecka rotować i wogóle dla tej wiary liczy się tylko człowiek... Tak z moich doświadczeń... Ale już nie bede offować...
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #56 : 2005-03-24, 08:24 »
Wpisy z księgi gości zostały usunięte, ale ja i tak się jeszcze raz wipisze. Na ich forum też zrobiłam wielką aferę, topic został usunięty :grr:
Jak przeczytałam ten regulamin to odniosłam wrażenie że to dziecko pisało. Po za tym właściciel strony jest zakompleksioną, niedowartościowaną osobą która nie ma pojęcia o kynologii.
Zapisane

M'AST

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #57 : 2005-03-24, 08:34 »
ej a moze to strona Zuzora  :lol: przydałoby sei porozmawiać z twórcą tej strony w miare osobiscie  i wymienic inteligentne argumenty..oral anal ku**y lucyfera :lol: normalnie ejdżbjo na stojaka :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedz #57 : 2005-03-24, 08:34 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #58 : 2005-03-24, 09:06 »
Boże ale ta trona jest :/ :?

mafinia

  • Gość
Zróbmy z tym coś, proszę :/
« Odpowiedź #59 : 2005-03-24, 09:19 »
ej  ta ksiazka chyba dotyczy wszystkich psow a nie tylko bezrodowodowych :roll:
boze co za ludzie
czym sie wedlug nich rozni pies bez papiera z rodowodowym????????? chyba tylko cena....
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.