Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: 1 pies w mieszkaniu, 2 w domku  (Przeczytany 4875 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

polna_mysza

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #30 : 2005-03-30, 23:50 »
Może nie będziemy obrażać ludzi cierpiących na tę chorobę...
Można to zastąpić innym słowem
Sorry,ale nie lubię jak ktoś tak mówi
Ale swoja drogą oni też maja nieźle namieszane w głowach
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #31 : 2005-03-30, 23:52 »
No wsomie downami nei sa, bo to choroba nie uleczalna i nqalezy tylko wspolczuc, a ze nei chcialam gorzej  nazwac to, wybralam ten wyraz...
Wybacyzsz?  ;)
Zapisane

Aagata

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #32 : 2005-03-31, 12:47 »
Moja pierwsza reakcja,po usłyszeniu tego w wiadomościach,to był jeden wielki śmiech... a później no kurde,to jednak prawda :? Tak się dzieje,jak władze miasta chcą odwrócić uwagę mieszkańców od innych ważniejszych,niedokończonych spraw,projektów itp. Teraz jest wielki szum i każdy zapomniał o innych "obietnicach". Jakiś urzędas wstał rano, powiedział sobie: "No dobra to dzisiaj damy popalić psiarzom" :grr: to jest poprostu chore, ale tak jest zawsze jak nie ma już pomysłów co by tu jeszcze "ulepszyć" :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedz #32 : 2005-03-31, 12:47 »

darek

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #33 : 2005-03-31, 13:01 »
Witam!
Moge tylko napisać,że jest to niezgodne  z prawem-narzucanie komuś czegos...zwłaszcza,jak ktos ma mieszkanie własnosciowe,a juz nie wspomne o domku jednorodzinnym.Co innego,jeżeli osoba mająca psy(albo wogóle zwierzeta)nie zajmuje sie nimi nalezycie,zaniedbuje je(wygłodzone,zapchlone itp)to moim zdaniem odpowiednie organy powinny sie interesowac takimi ludźmi,bo szkoda zwierząt.Jak bym mieszkał we Włocławku a miałbym 2 psy,to zwyczajnie bym nigdy nikomu nie pozwolił  wejśc do domu/na posesje-mój dom to moja twierdza i wara.Kończac skomentuje tylko krótko-śmieszne i warte prima aprilisowego żartu.POzdrawiam
Zapisane

hexe1982

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #34 : 2005-03-31, 13:54 »
no lepszego pomyslu to juz nie mogli wynalesc, na prawde glupota ludzka nie zna granic, lepiej by sie zajeli pilniejszymi sprawami, a dobrych ludzi kochajacych zwierzeta to niech w spokoju zostawia
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #35 : 2005-03-31, 13:59 »
No wlasnie. Mordercow zlapac to nei umieja, a za ludiz ktorzy chca miec psy bo je bardzo kochaja to czepiac sie beda. No dla mnei jest to nie zrozumiale  :grr:
Zapisane

xara

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #36 : 2005-03-31, 14:05 »
pomysł co najmniej bezsensowny
to zwykłe pogwałcenie swobód obywatelskich
jakiś urzędniczek będzie mi mówił ile mogę trzymać w domu zwierząt  :roll:
niby chcą pieniądze z kar wydać na sprzątanie miasta z psich odchodów, ale to normalnie jakaś paranoja  :stupid:
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #37 : 2005-03-31, 14:27 »
JEDNO SŁOWO  - CHORE!
Zapisane

Asiulek

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #38 : 2005-03-31, 14:39 »
Tak jak chyba Malka wspominała według jednej starej baby było to spowodowane kupami na ulicy :/   najpierw niech załatwią pojemniki itp 'akcesoria' a dopiero pózniej niech zaczynają gadać :/ Albo niech również zainwestują w eko-odkurzacze...
A tak poza tym jest to ograniczanie swobód obywatelskich i ja nie mam pojecia jak to wogle weszło w życie  :roll:
Tak jak powiedział w tym reportażu jeden z włascicieli psów : Już wole płacic mandaty niż mam oddać jednego z moich psów...
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedz #38 : 2005-03-31, 14:39 »

Borderka

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #39 : 2005-03-31, 17:13 »
Cytat: pacuszka7
Borderka wiesz drzewo to trochę inna sprawa, gdyby tak każdy zaczął sobie bezkarnie lasy wycinać bo to na jego ziemi to mało by ich zostało...

Wiem że nie o to chodzi  :roll:  ja podałam tylko kolejny głupi przykład myślenia w naszym kraju  ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #40 : 2005-03-31, 17:34 »
Ehh co za glupota
może keidys wporowadze że mozna miec 1 dziecko w mieszkaniu :grr:

pacuszka7

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #41 : 2005-03-31, 17:36 »
jak w chinach :roll:
Zapisane

mafinia

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #42 : 2005-03-31, 17:49 »
porabalo ptaszka w locie
ciekawa teoria tym bardzije iz w schroniskach psow przebywa.... :roll:  ciekawe kto bedzie je potem bral.... :roll:  :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #43 : 2005-03-31, 17:51 »
taaaaaaaaaaa ... ale co tam !! :roll:
Zapisane

Kamila

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #44 : 2005-03-31, 18:00 »
"szkoda" ze jeszce nie okresla jakie rasy mozna trzymac w domu a jakie w mieszkaniu... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedz #44 : 2005-03-31, 18:00 »

NaNcY

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #45 : 2005-03-31, 18:09 »
Cytat: Kamila
"szkoda" ze jeszce nie okresla jakie rasy mozna trzymac w domu a jakie w mieszkaniu... :roll:


dokładnie... ej co to komuna?? jakieś getto może??  :roll:  :?
Zapisane

Staffka

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #46 : 2005-04-01, 13:22 »
Ale glupota!!!!!!!!!
Co to kogo obchodzi ile kto ma psów!
Przeciez to on je utrzymóje i sie nimi opiekuje!!!
Debilstwo! :evill:  :grr:  :twisted:
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #47 : 2005-04-01, 14:00 »
Smieszny przepis i zdaje mi się że i tak nikt nie bedzie tego przestrzegał, bo z reguły jak ktoś ma już dwa psy to po prostu kocha zwierzeta i ich nie da oddać, kto by oddał? ja napewno nie.. moi rodzice również, zresztą jak to powiedziała moja mama "Oni ze wszystkiego chcą ściągac podatki nawet z psów! jak przyjdzie to mu powiem, ze psa mu oddam i będa go sami utrzymywać w schronisku!" ciekawe co by idiota powiedział  :grr:
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

exensssis

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #48 : 2005-04-01, 15:59 »
Jeszcze troche i zwierzaki tylko w zoo sobie bedziemy mogli poogladac, albo na wsi :|
Zapisane

Raffy

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #49 : 2005-04-01, 16:26 »
Cytat: exensssis
Jeszcze troche i zwierzaki tylko w zoo sobie bedziemy mogli poogladac, albo na wsi :|


albo w lesie jak się wałesaja ...  :roll:


jednym słowem : bezsens, wiem ze w przyszłosci bede na 100% mial 2 psy i NIKT nie wmowi mi ze mam miec tylko jednego. Moje zwierzaki = moja sprawa, oczywiscie w dobrych warunkach. Zamiast się bezczelnie czepiać psów którzy mają właścieli, niech zrobią coś z schroniskami ...
Zapisane

exensssis

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #50 : 2005-04-01, 16:49 »
niech zrobia cos z panstwem, wszedzie nia ma kasy a oni jescze jakies debilizmy wymyslaja :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedz #50 : 2005-04-01, 16:49 »

Emilka

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #51 : 2005-04-01, 17:25 »
nie wiem czy ten przepis wszedl juz w zycie,szczerze watpie zwlaszcza ze macie nie pewne informacje :roll:


w kazdym razie napewno takowe prawo nie przyjmie sie w nasyzm kraju bo jest to poprostu NIE MOZLIWE, najwidoczniej wladze tego miasta to ludzie nieodpowiedzialni, nie umiejacy rzadzic.

Wspolczuje mieszkancom tego miasta, ja bym sie przeprowadzila :P  dobrze ze u nas takie cos nie przejdzie :wink:
Zapisane

Kamila

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #52 : 2005-04-01, 19:33 »
U nas raczej tez  :roll: nie przejdzie.
Zapisane

NaNcY

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #53 : 2005-04-01, 21:23 »
a tam weszło to w życie?? są nakładane mandaty?? wiemy coś o tym tak namascalnie??
Zapisane

pola

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #54 : 2005-04-01, 21:34 »
slyszałam o tym i strasznie sie zbulwersowałam....

czy ktoś z forumowiczów mieszka we włocławku??
Zapisane

Emilka

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #55 : 2005-04-01, 21:56 »
w swietochowicach byloby to o tyle nie mozliwe ze same wladze sa zazwierzecone wiec watpie zeby chcieli ustanawiac cos przeciwko sobie :P
Zapisane

NaNcY

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #56 : 2005-04-01, 22:08 »
noi bardzo dobrze  ;) oby tak wszedzie byli zazwierzowieni i nie milei takich durnnych pomysłów :roll:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #57 : 2005-04-01, 22:22 »
Ja słyszałam, że we Wrocławiu przy płaceniu podatku za psa bedzie wszczepiany chip, a właściciel psa bez chipa zapłaci mandat. Wg mnie to badzo dobre, ale czy to funkcjonuje- nie sądzę...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedz #57 : 2005-04-01, 22:22 »

k_lap

  • Gość
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #58 : 2005-04-02, 16:35 »
Heheheh, nie słyszałam o tym... Przeczytałam dopiero tutaj, że ktoś chce stworzyć zarządzenie, które będzie mówić ludziom czy i ile psów im wolno mieć. Przecież to jest sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem... Za niedługo rzeczywiście będą mówić, że jeśli ktoś mieszka w mieszkaniu, może mieć 1 dziecko, a jeśli mieszka w domku jednorodzinnym może mieć dwoje dzieci... Hehehe, władze miasta robią kabaret z siebie samych. A co z hodowlami, ludźmi którzy już mają np. 3 psy ?? Będą musieli wybrać sobie jednego, a 2 odwieźć do schroniska ?? Albo może jeszcze władze miasta narzucą którego mają sobie zostawić ?? A myślałam, że żyjemy w wolnym, demokratycznym kraju... Hehehe, u nas demokracja to tylko teoria... właśnie mamy na to kolejny dowód...
Cytuj
Ja słyszałam, że we Wrocławiu przy płaceniu podatku za psa bedzie wszczepiany chip, a właściciel psa bez chipa zapłaci mandat. Wg mnie to badzo dobre, ale czy to funkcjonuje- nie sądzę...

Nie funkcjonuje... z tego co wiem... (mieszkam we Wrocławiu). Chociaż szczerze mówiąc... to rozwiązanie z chipami wcale nie jest głupie.
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
1 pies w mieszkaniu, 2 w domku
« Odpowiedź #59 : 2005-04-02, 18:09 »
Jacy idioci  :?  Ja juz wolałabym bóg wie jaki mandat płacić, niż oddać własnego psa  :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 28 zapytaniami.