Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do dołu

Autor Wątek: Amstaff a Wasz pies.  (Przeczytany 16757 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #150 : 2005-08-24, 11:52 »
Prosze o zamknięcie tematu, z wiadomych przyczyn.
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #151 : 2005-08-24, 12:17 »
temat wątku zszedł już na zupełnie inny parę stron temu, a moich wypowiedzi nikt Ci nie kaze czytac, ja rowniez z Twoich sie jeszcze nic nowego nie dowiedzialam.
zycze troche samokrytyki, nikt nie jest idealny, ja takze i o tym dobrze wiem ale zadnej osoby nie krytykuje tak otwarcie, co najwyzej jej wypowiedzi do czego mam prawo jak kazdy uzytkownik tego forum (ale widze ze nie kazde zdanie jest tu mile widziane), pozdrawiam.
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #152 : 2005-08-24, 12:38 »
Nie no...
Ja raz szłam po mieście, i widze foksteriera [zmixowanego] z starszą panią i amstaffa z dresem... Mówie: "oho foksterierku" i zaraz foks drze pape [nie żebym miała coś do nich, o nie...] na AST a on nawet nie spojrzał na mniejszego kolege...

Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedz #152 : 2005-08-24, 12:38 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #153 : 2005-08-24, 12:41 »
foxy sa w ogole krzykliwe, przeciez do tego je hodowano ale to nie znaczy ze sa gorsze/lepsze od astow- po prostu sa inne jak kazda inna rasa, wiec nie ma co ich porownywać
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #154 : 2005-08-24, 12:44 »
Wiem, lubie foksy, ale widać że nei każdy AST reaguje agresja...
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #155 : 2005-08-24, 12:53 »
Aujeszka, skoro nie uważasz amstaffów za niebezpieczeństwo po co zakładałaś taki temat?
Myślę że zamykanie wątku nic nie da - nie wyjaśnimy sobie wątpliwości i nieporozumień -będą one narastać...

I jeszcze coś.
To czy pozwalam mojemu psu na kontakt z tym drugim zależy od właściciela, to chyba jasne że nie podejdę do ludzi którzy w jednym ręku trzymają smycz a w drugim powiedzmy butelkę wódki... patrzę na zachowanie [a nie wygląd-to też warto podkreślić] właściciela, a nie na rasę psa..
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #156 : 2005-08-24, 13:03 »
Rachela, co my byśmy bez Ciebie zrobili.
W gruncie rzeczy to masz racje - właściwie zgadzam się z Tobą w 100 %.

Ale ja myśle, że i tak tego nie wyjśnimy nawet jeśli będziemy ten wątek ciagneli 100 lat - dam przykałd Malki - Ona ma uraz do astów - uzasadniony - według mnie i to potrafie zrozumieć, ale niktórzy tej rasy poprosyu, nie tyle im się nie podoba czy jej nie lubią, tylko poprostu jej nieawidzą.

Więc podtrzymuje prośbe o zamknięcie wątku.
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #157 : 2005-08-24, 13:33 »
- dam przykałd Malki - Ona ma uraz do astów - uzasadniony - według mnie i to potrafie zrozumieć, ale niktórzy tej rasy poprosyu, nie tyle im się nie podoba czy jej nie lubi±, tylko poprostu jej nieawidz±.
i z tym się zgodze tylko cały czas zastanawiam się czemu to forum jest dla miłośników zwierząt? według mnie osoba która nienawidzi jakieś poszczegulnej rasy nie powinna tu whcodzić i tyle(a niestety są tu takie osoby)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

ssgosiass

  • Gość
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #158 : 2005-08-24, 13:37 »
Malka się boi tych piesków, a nie że je nie lubi...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedz #158 : 2005-08-24, 13:37 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #159 : 2005-08-24, 13:45 »
ja tu nie pisałam o Malce, bo ja ją doskolale rozummiem :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #160 : 2005-08-24, 15:52 »
Ja się nie będe wcinac w kłótnie, a juz w szczegolności z Vio nie mam już ochoty dyskutowac na zaden temat. W. 100% zgadzam się z ostanią wypowiedzią goldenki i psiary.
według mnie osoba która nienawidzi jakie¶ poszczegulnej rasy nie powinna tu whcodzić i tyle(a niestety s± tu takie osoby)
a tak konkretnie kto? Powedz po nickach bo kogos oskarżasz nie dając żadnych szans na obronę :roll: .
Aujeszka, skoro nie uważasz amstaffów za niebezpieczeństwo po co zakładała¶ taki temat?
dobrze wiemy ze teraz amstaffy bardzo czesto wpadają w ręce nieodpowiedzialnych ludzi. Uważasz że to nie jest zagrozenie, niebezpieczeństwo? Bo ja uważam że jak najbardziej, co innego źle wychowany jamnik a co innego źle wychowany pitt czy AST.
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #161 : 2005-08-24, 15:56 »
Nie nikogo nie ozkarżam tylko wyciągam wnioski i nie będę mówić po nickach... Nie chodzi mi tu tylko o ten wątek...
Nie chodzi mi również napewno o ciebie  :roll:  więc nie matr się  :roll:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #162 : 2005-08-24, 18:07 »
Zgadzam się w zupełności z Vio i Pepe. Natomiast jesli o przypadek mojego hm... psa :P To nie puszczam jej do żadnej dużej rasy (szczególnie suczek) bo ona bardzo lubi się z takowymi hm... bawić ząbkami :P Za to małe i średnie pieski ubóstwia, coprawda zdarzają się "byczki" płci przeciwnej z którymi swobodnie biega, ale żeby się bawila, to nie ;) pozdrawiam
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #163 : 2005-08-24, 20:56 »
dodam ze dzisiaj bylam na spacerku gdzie bylo 10 psow- w tym 6 amstaffow i 11 osob- i wszyscy zyja ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-08-24, 22:35 autor vioaoiv »
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #164 : 2005-08-24, 20:57 »
Proszę raz jeszcze o zamknięcie tematu.
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedz #164 : 2005-08-24, 20:57 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #165 : 2005-08-24, 20:58 »
pepe, mysle ze wszyscy juz slyszeli ze prosisz, bo prosisz po raz czwarty, moze napisz do moda a nie pisz tego 100 razy :P
Zapisane

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #166 : 2005-08-24, 21:43 »
Pepe, ja slysze  :)

ale dajmy szanse wypowiedzenia się innym uzytkownikom, ktorzy jeszcze do tego watku nie trafili :) i nie wyrazili swojej opini
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #167 : 2005-08-24, 21:48 »
Proszę raz jeszcze o zamknięcie tematu.

Ty przeciez nie decydujesz o tym tylko Aujeszka, to jej topic jesli dobrze wiem :roll: i ona może sobie w kazdej chwili to zarzyczyc no nie?
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #168 : 2005-08-24, 21:50 »
Ty przeciez nie decydujesz o tym tylko Aujeszka, to jej topic jesli dobrze wiem :roll: i ona może sobie w kazdej chwili to zarzyczyc no nie?
Otoz to, i nie wiem czemu ktoś probuje się rzadzić na nie swojim temacie...  :roll:
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #169 : 2005-08-24, 21:57 »
A po za tym i tak jest tu zrobiony jeden wielki off :? więc nie ma powodu aby prowadzic tą dyskusje, ja z tąd zmykam...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #170 : 2005-08-24, 21:59 »
Mój pies bawił się dzisiaj, a raczej mial kontak(nie mial ochoty na zabawe) z dwoma amstaffami i 3 dobkami(jednej włascicielki) a przywitał się z dwoma rottkamj(nawet nie wiecie jak się słuchały, z podziwu nie ogłam wyjsc...) :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedz #170 : 2005-08-24, 21:59 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #171 : 2005-08-24, 22:02 »
Mój pies bawił się dzisiaj, a raczej mial kontak(nie mial ochoty na zabawe) z dwoma amstaffami i 3 dobkami(jednej włascicielki) a przywitał się z dwoma rottkamj(nawet nie wiecie jak się słuchały, z podziwu nie ogłam wyjsc...) :)

O to mądry ten twój pies :lol:
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #172 : 2005-08-24, 23:35 »
jak sie to czyta to wiecej niż 100 myśli na minute... tylko włosy z głowy wyrywać... ludzie jacy wy bojaźliwi...

od kiedy to jamnik nie robi krzywdy?? bo tej bypowiedzi Malki nie moge pojąć... zresztą jak wielu tu... yy
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #173 : 2005-08-25, 11:00 »
O to m±dry ten twój pies :lol:

O ile dobrze przezd momentem przeczytałem - to stąd zmykasz? - jakoś nadal Cię tu widze... :roll:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #174 : 2005-08-25, 12:21 »
PePe ja tu moge pisać, ale do tych co nie robią off'a :roll:

jak sie to czyta to wiecej niż 100 myśli na minute... tylko włosy z głowy wyrywać... ludzie jacy wy bojaźliwi...

od kiedy to jamnik nie robi krzywdy?? bo tej bypowiedzi Malki nie moge pojąć... zresztą jak wielu tu... yy

Może chodzi jej o to że jamnik nie jest aż taki groźny jak amstaff i mało co krzywde zrobi, ale sama się przekonałam że jamnikopodobny stwór (czyli mój) zrobi krzywde :lol: naprzykład wywali na ziemie i zacznie gryśc mój nos (operacja plastyczna :lol: )
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #175 : 2005-08-25, 14:08 »
Nancy, nie da sie ukryc, ale jamnik nie ma zebow wielkości amstaffa.
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #176 : 2005-08-25, 14:35 »
Oj Mysha Twojemu psiakowi coraz dalej od jamnika ;) Raczej rhodesianopodobny ;)
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #177 : 2005-08-25, 14:46 »
szkoda :roll: zawsze chciałam miec jamnika, to teraz mam mix :lol: ale za to ma podobieństwo w jamniku że kocha kopać dziury :lol: no i jescze jak sie na niego patrzy z góry to jest troszke długi jak jamnior :)

Co do amstaff'ów hm.. więc mam pytanie? no bo czemu takie psy maja małe oczy?? bardziej im sluży wech niż wzrok??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedz #177 : 2005-08-25, 14:46 »

NaNcY

  • Gość
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #178 : 2005-08-25, 18:04 »
Malka i co z tego?? sądzisz że nie potrafi zrobić krzywdy ??
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Amstaff a Wasz pies.
« Odpowiedź #179 : 2005-08-25, 18:09 »
NaNcy przeciez kazdy pies moze zrobic krzywde, ale porównaj sobie walczącego jamnika z np. sznaucerem i amstaffa walczącego ze sznaucerem.... jest róznica prawda? Nikt mnie nie przekona ze amstaff jest milutki i kerzywdy nie zrobi, bo ja juz wiem swoje. Lubię amstaffy i nie mam nic do nich ale w zyciu nie pozwoliłabym Pazurowi się z takowym bawić.
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 27 zapytaniami.