Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: .....goodpit's CRAZY LEGS.....  (Przeczytany 11005 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ania_marcin

  • Gość
.....goodpit's CRAZY LEGS.....
« : 2005-11-07, 01:34 »
CRAZY LEGS - dolaczyla do naszej rodzinki wczoraj!
suczka z hodowli macka <www.goodpit.prv.pl>
rodzice:
matka - buba
ojciec - Vondracek's DAR :)

temperament - co tu duzo mowic jak na razie to jeden chodzacy maly dynamit!!!
szalenstwo,szalenstwo i jeszcze raz szalenstwo
nie do zatrzymania hehehe:

ostatni posilek u mamy...





...pierwszy spacerek w nowym miejscu...



...juz w domu...





...crazy w samochodzie...







...drugi dzien w domku poznalam juz psa...



...i razem demolujemy powoli dom...

































« Ostatnia zmiana: 2005-11-08, 20:59 autor ania_marcin »
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #1 : 2005-11-07, 15:22 »
Hehe, świetne piseki! Red Nosik na ostatnim zdjęciu jak diabełek :D Tylko pozazdrościć takich pupili :) Wytarmoście je od nas :) A mały niech zabardzo nie rozrabia ;)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #2 : 2005-11-07, 15:56 »
Świetny maluch gratulacje! :)
A  starszy psiak jest muaaa cudowny :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedz #2 : 2005-11-07, 15:56 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #3 : 2005-11-07, 16:10 »
Śliczne! I gratulacje ;) u mnie w domu nigdy by się nie zgodzili na 2 psy... :roll:
Boskie!! :mrgreen:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #4 : 2005-11-07, 16:13 »
ale ślicznichy  :kocham: zarówno mały jak i duży  :wink:
naprawde ci zazdroszcze, dwa psy to dla mnie szczyt marzen...

ostatnie zdjęcie jest boskie  :kocham:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #5 : 2005-11-07, 16:15 »
Świetne fotki .. już po nich można stwierdzic,ze mała ma multum energii i wszelkie predyspozycje do rozniesienia domu , oraz do danie się we znaki Wiciowi :P Śliczne dziewczynisko :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

spaniel(ka)

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #6 : 2005-11-07, 16:27 »
gratuluje takiego rozrabiaka :)
Zapisane

Alex.

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #7 : 2005-11-07, 16:29 »
Śliczne psiaki, wytul je od nas! :mrgreen:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #8 : 2005-11-07, 16:29 »
Ah! Ah! :kocham:
Cudnowna parka!
Jak się nazywają te wasze psiaki?  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedz #8 : 2005-11-07, 16:29 »

zakla

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #9 : 2005-11-07, 16:45 »
Daj fotki rodzicow:D
I z jakiej hodowli jest pies? Bo bardzo ladny:D
Wystawiasz je? Planujesz hodowle?
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #10 : 2005-11-07, 18:40 »
Zakla, link masz wyzej :P
www.goodpit.prv.pl
Poza tym Pitty nie są uznawane przez FCI nie? :P

Mnie osobiscie nie podobają sie bardzo te łancuchy przy psach na fotkach na stronie...

A parka piekna :D
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #11 : 2005-11-07, 18:42 »
Kiedyś na nie istniejącym już forum Moniki Ostaszewskiej hodowca małej zarzekał się,ze bedzie trzymał psiaki do 4 miesiąca życia aby dokładnie poznać ich charaktery... a wiec ania-marcin ..wymusiliście zabranie suni "przed czasem" ? :P ;)

A łańcuchy u psów na stronie są konieczne, dla bezpieczeństwa psiaków, bo kumpli to z nich nie ma :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #12 : 2005-11-07, 18:52 »
Przepiękne pieski! Głaski i całuski dla obu ;)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #13 : 2005-11-07, 18:53 »
Mi się teraz otworzyła stronka (tedy nie wiem dlaczego ale nie działała...). Szczerze? Te psy z tej 'hodowli' nie podobaja mi się (chociaż to może przez ten typ 'sportowy'). Po za tym takie 'niepitbullowate' :P
No i widać, ze to psy bezrodowodów (właściciele sami je tworzą ;)). Szkoda.
No i przeraziły mnie łąńcuchy i budy dla psów...


PS. Nanami- pit jest bodajże uznany przez FCI, ale nie uznaje go nasz polski zk. (jedynie uznajde pit bulle red nose&blue nose czy jakoś tak).
« Ostatnia zmiana: 2005-11-07, 18:54 autor golden(ka) »
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #14 : 2005-11-07, 19:17 »
Dla mnie właśnie takie niewielkie,szczupłe  sportowe psiaki sa najbardziej "pitowate" :P ... no i jeśli chodzi o to,że widać ,ze to psy bez rodowodów, to  nie do końca sprawa tak jest.. o ile sobie przypominam to np Gosia  pochodzi z jakiejś hodowli w której kładzie się nacisk na użytkowość psiaka,ehh.. wytłumaczyłabym dokładniej o co chodzi,ale mgliście to pamiętam i namieszać nie chcę :P

A budy i łańcuchy to raczej konieczność ... pit wielką miłoscią do współbraci jak wiadomo zwykle nie pała ;) ,a choćby nawet to większosc psów jest importowana jako dorosłe osobniki no i juz możliwości zaprzyjaznienia sie są bardzo nikłe a najczęsciej  zerowe.. nie wyobrażam sobie trzymania takiej ilosci pit bulli na jednym terenie bez środków  typu kojec/łańcuch .. A tak w ogóle to przecież psiaki nie sterczą tam cały dzień :P
No i ten hodowca cieszy sie sie poważaniem wśród "bulllowców" :P ;) Świetne sportowe psiaki, ze swietnymi osiągnięciami sportowymi
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedz #14 : 2005-11-07, 19:17 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #15 : 2005-11-07, 21:58 »
Mi też się te chudsze podobają ;) Oczywiście nie kości pociągnięte skórą, ale same mięśnie ;) Gosia właściwie najmniej mi się podoba, ale też słodka ;) :)

Goldi, a skąd wiesz że bez papierów? :|
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #16 : 2005-11-07, 22:01 »
Wszystko jest podane na stronce www.goodpits.prv.pl  ... ja bym cos odnosnie tej sprawy chciała wytłumaczyć,ale się zamotam i będzie klapa a wiec cicho siedzę :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #17 : 2005-11-07, 22:06 »
to, te psiaki są wkońcu z rodowodem?
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

ania_marcin

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #18 : 2005-11-08, 01:54 »
Mi się teraz otworzyła stronka (tedy nie wiem dlaczego ale nie działała...). Szczerze? Te psy z tej 'hodowli' nie podobaja mi się (chociaż to może przez ten typ 'sportowy'). Po za tym takie 'niepitbullowate' :P
No i widać, ze to psy bezrodowodów (wła&para;ciciele sami je tworz&plusmn; ;)). Szkoda.
No i przeraziły mnie ł&plusmn;ńcuchy i budy dla psów...


PS. Nanami- pit jest bodajże uznany przez FCI, ale nie uznaje go nasz polski zk. (jedynie uznajde pit bulle red nose&blue nose czy jako&para; tak).

hehehe dla twojej informacji psiaki na stronce sa jak naj bardziej pitbulowate
a odnosnie rodowodow to nie zapedzal bym sie tak bardzo :)
ojciec malej ma rodowod i to bardzo mocny bo ADBA i wsrod przodkow colby`s i romow jesli ci to cos mowi:)

a odnosnie GOSI to wielu hodowcow chcialo by miec takiego psa z takim zacieciem do sportu :)

FATTY- szacunek dla ciebie za znajomosc tematu :)
« Ostatnia zmiana: 2005-11-08, 01:57 autor ania_marcin »
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #19 : 2005-11-08, 10:34 »
mi to by się podobał jakiś rednosik :)
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #20 : 2005-11-08, 14:20 »
ania_marcin ja tam nie mówie że sa brzydkie czy coś takiego ;) Po prostu ja wole pit bulle coś podobnego jak Wasz red nosek ;)
A rodowody fakt moga mieć w ADBA, ale w zk na pewno ich nie maja (wnioskuje z tego że  polski zk nie uznaje pitów ;))
Fatty co do bud jakoś dlaej mnie to nie przekonuje. Wystarczy socjalizować psy w wieku młodym z innymi i buda nie jest wogóle potrzebna (tak samo z łańuchcem)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedz #20 : 2005-11-08, 14:20 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #21 : 2005-11-08, 15:05 »
Jeśli psów byłoby mniej(tak ze 2, 3) i znałyby sie od małego(albo jeden mały drugi duży.. chociaż przykłady pita o usposobieniu labka znane są również ;) ) to już zupełnie inna sprawa(chociaż też zdarza sie ,że problem częstych bójek się pojawia no i wtedy jest wysyp ogłoszeń typu "oddam psa bo atakuje mojego drugiego psa" :? )
Ale przy takim stadzie psów jakie w "goodpit" są? No i chyba  prawie wszystkie, zostały do hodowli importowane już jako dorosłe osobniki. Swoją droga to niczego im nie brakuje, ruch jest, treningi są, psiakami się ktoś troskliwie zajmuje :)  No i Buba szczeniaki urodziła i odchowuje w domu :)

Właśnie nawiedziłam stronkę bo dawno mnie nie było... :P I już zachorowałam na czarną suczkę z białym pyszczkiem, siostrę Crazy :lol: Lepiej wiec, żebym tam więcej nie wpadała :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-11-08, 15:09 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ania_marcin

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #22 : 2005-11-08, 15:12 »
PS. Nanami- pit jest bodajże uznany przez FCI, ale nie uznaje go nasz polski zk. (jedynie uznajde pit bulle red nose&blue nose czy jako&para; tak).

z calym szacunkiem goldenka ale poczytaj troszke i dowiedz sie co to jest FCI i poznaj blizej rase Pit Bull- bo jeszcze nie slyszalem zeby pity dzielily sie na red nosy i blunosy<a co to jest blunos bo pierwsze slysze?>!!!
 pit bull to pit bull a kolor to kolor!!!
to tak jak by FCI uznawalo golden retrivery tylko biszkoptowe a czarnych juz nie!!! :):):)
hehehehe
FCI -jest zwiazkiem kynologicznym miedzynarodowym i jesli uznal by pit bulla to polski zwiazek kynologiczny tez by musial!!!!
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #23 : 2005-11-08, 15:18 »
Fatty, a wiesz jaki jest sens hodowli psów rasowych? ;) Taki, że psy powinny być tak wyselekcjonowane, aby nie okazywac agresji, aby były stabilne psychicznie. A ja sobie nie wyobrażam stabilnie psychicznego pita przy budzie. A jeżeli pies w hodowli pokazuje nieporzadane cechy po prostu wyklucza się go z hodowli.
Nie mówię że nie dbaja o psy bo widze że psy są dobrze odżywione, wysportowane etc. No ALE...
Dobra w każdym razie nie jest to temat o tym czy dana hodowla jest ok, czy nie. Mi się osobiście nie za bardzo podoba, ale mogę się mylić.


Ania_marcin radzę dokładnie poczytać, dowiedzieć się, popytać hodowców a dowiesz się co to jest pit bull red nose blue nose i że pitów ZK (FCI owszem uznaje pit bulle) NIE uznaje.
A to czym jest FCI, ZK, i te inne organizacje uwierz mi nie musisz mi tego tłumaczyć bo wiem doskonale co to jest i co jak co ale znam się na tym ;)
Zapisane

ania_marcin

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #24 : 2005-11-08, 15:24 »

Wła&para;nie nawiedziłam stronkę bo dawno mnie nie było... :P I już zachorowałam na czarn&plusmn; suczkę z białym pyszczkiem, siostrę Crazy :lol: Lepiej wiec, żebym tam więcej nie wpadała :lol:

polecam ta sunie bardzo piekna i z dobrym charakterkiem!!!
jak wszystkie psiaki z goodpit przylepy i pieszczochy!!

FATTY- po raz drugi szacunek dla ciebie :):):) bardzo podoba mi sie to ze masz wiedze a jak nie jestes czegos pewna to nie piszesz!!!
moim zdaniem masz bardzo fachowe podejscie do tematu :):):)
pozdrawiam


Data wysłania: 2005-11-08, 15:19

Ania_marcin radzę dokładnie poczytać, dowiedzieć się, popytać hodowców a dowiesz się co to jest pit bull red nose blue nose i że pitów ZK (FCI owszem uznaje pit bulle) NIE uznaje.
A to czym jest FCI, ZK, i te inne organizacje uwierz mi nie musisz mi tego tłumaczyć bo wiem doskonale co to jest i co jak co ale znam się na tym ;)

ta dyskusja nie ma sensu widze bo zyjesz w swiecie polskiego zwiazku kynologicznego dziewczyno a poczytac to radze tobie bo nie masz kompletnie pojecia o pit bullach chodujemy te rasy juz od 7 lat i wiemy co to red ale nadal to jest okreslenie koloru!!! a jesli uwazasz ze FCI uznaje pity to czemu nie ma ich na MIedzynarodowych Wystawach Psow???
koniec tematu bo szkoda miejsca na takie dretwe gadki!!!
poznaj ta rase i nie myl jej z amstaffem!!!!
a jak nie masz ochoty poszukac to spytaj fatty bo ona ma wiedze!!!!
« Ostatnia zmiana: 2005-11-08, 15:26 autor ania_marcin »
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #25 : 2005-11-08, 15:37 »
Hehehe :lol:
Po pierwsze- nie ma co wybuchac bo to nie kłótnia tylko dyskusja ;)
Po drugie pit bull ma prowadzone księgi rodowodowe w AKC, ACE, UKC. W Polsce można znaleźć zarejestrowane hodowle tej rasy w Klubie Psa Rasowego (klub psa rasowego- taka atrapa związku kynologicznego); psy mają prowadzone księgi, organizowane są wystawy.
W Polsce owszem sa pity rodowodowe- z rodowodem wydanym przez powyżej wymienione związki. Jednak na wystawach organizowanych przez zk pit bulle NIE MOGĄ zostać wystawione bo polski (POLSKI!!!) ZK ich NIE UZNAJE (nie sa one zarejstrowane w tej organizacji).
Amstaff i pit- na pewno ich nie pomylę wybacz ;) Te psy różnią się pod katem nie tylko fenotypu, pomińmy małą różnicę w psychice, ale także różnia się w... hmmm... jakby to nazwac 'świecie kynologicznym'. Amstaff to raczej pies wystawowy kiedy pit bull to pies sportowy. Różnica tez polega na tym, że zk amstaffa i pita uznaje za dwie różne rasy gdzie w USA zdarza się że w organizacji kynologicznej amstaffa uznają Ci za pit bullla!
A jak dalej tak trzymasz się swojej teorii że polski zk wydaje metryki/rodowody psom rasy pit bull to powiedz mi gdzie na wystawie, na któej widziałeś WYSTAWOWEGO pit bulla WYSTAWIANEGO na RINGU. Ja nigdy nie widziałam i nie dziwię się.
Z tego co wiem (może się mylę) pit bull red nose i blue nose sa uznawane przez zk (ale ręki uciąć nie dam). Nie wiem z jakich powodów ale tak słyszałam. (dlatego nie potwierdzam tej teorii- być moze chodziło o rodowody w PKPR- a jak wiadomo to są 'lewe' rodowody- może nie o tyle lewe ale w PKPR psem zarejstrowanym może być byle kundelek podobny do danej rasy pod względem eksterieru).

A prosze bardzo:
pit bull red nose: http://www.caragankennel.com/summer9mo.jpg
blue nose: http://www.diegokennels.com/chachajan2005_op_772x800.jpg


No nic radze następnym razem nie wybuchać i nie mówić o czyms o czym nie ma się (bądź ma, jednak małe)  pojęcia ;)


Fatty a moze weź Ty mi kobiegtop wytłumacz, może to ja jestem już stara i głupia i nie znam się na niczym (tymbardziej na psach :lol: :lol: :lol: :lol: )



« Ostatnia zmiana: 2005-11-08, 15:39 autor golden(ka) »
Zapisane

ania_marcin

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #26 : 2005-11-08, 16:23 »
a kiedy ja mowilem ze polski zwiazek kynologiczny wydaje rodowody????
czytaj uwarzniej mowilem ze polski zwiazek musial by zaakceptowac to gdyby FCI wydawalo!!!<dla twojej inf FCI NIE WYDAJE>

co wiecej moze nie wiesz ze u pita naj mniej liczy sie wyglad!!!!!
wazny jest CHARAKTER!!!
wiec nie za bardzo widze chodowcow pitow na wystawach!!!!

a jesli przyznajesz sie ze nie jestes czegos pewna<red itd> to nie pisz tego po prostu:) po co wprowadzasz w blad innych?

poznaj ta rase ok???
potem pogadamy
bo rodowody o ktore tak walczysz zaciekle nie bardzo sie maja do pita
a w usa nie zdarza sie tylko wlasnie ze jeden z ich zwiazkow nie chcial akceptowac pitow dlatego wpisuja je jako amstaffy
twoja wiedza na temat rodowodow obawiam sie ze nie dotyczy pit bulli slyszalas kiedys o rodowodach ADBA jednych z najbardziej cenionych u pit bulli????
widze ze nie bardzo!!!
zamykam dyskusje bo zasmiecasz temat!!!
Proponuje otworz sobie post rodowody i tam pogadamy tu jest temat CRAZY!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)


Data wysłania: 2005-11-08, 16:10
PS. Nanami- pit jest bodajże uznany przez FCI, ale nie uznaje go nasz polski zk. (jedynie uznajde pit bulle red nose&blue nose czy jako&para; tak).
i to ty sie zdecyduj  uznaje czy nie w koncu????? :):):):)
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #27 : 2005-11-08, 16:33 »
Hmm... Ojciec Waszej suczki nie podoba mi sie zupelnie, moim zdaniem wyglada jak mix. Ale to MOJE zdanie;)
Znacznie bardziej podoba mi sie Wasz pies. Matka tez jest moim zdaniem ladna.
A jezeli chodzi o agresje i budy... Duza ilosc psow w hodowli to moim zdaniem najgorsza z molziwych wymowek jest to, ze
 psow jest tak duzo, ze nie mozna ich ze soba zsocjalizowac...:| Dla mnie poprostu7 taka hodowla nie moze zapewnic odpowiedniego rozwoju psychicznwgo szczeniat i doroslych psow, bo kiedy znajda czas zeby codziennie kazdym sie zajac? Ehh...

A Crazy chyba do tatusia podobna(zlwaszcza uamszczenie), wlasnie wydawala mi sie tak troche malo typowo pittkowata ( np. w porownaniu do psa), ale sliczna jest i slodziutka, no i szalona;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedz #27 : 2005-11-08, 16:33 »

ania_marcin

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #28 : 2005-11-08, 17:09 »
blue nose: http://www.diegokennels.com/chachajan2005_op_772x800.jpg

"sliczne" psy ale szkoda ze to nie pit bull

zakla-jesli uwarzasz ze ojciec jest miksem to musisz miec mala wiedze na temat tych psow bo Vondracek`s DAR pochodzi z jednej z najleprzych amerykanskich hodowli NORROD IRON LINE a jego rodowod jest wrecz imponujacy!!!!
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: .....goodpit's crazy legs.....
« Odpowiedź #29 : 2005-11-08, 17:15 »
Ania_Marcin- strasznie sie oburzasz jakimkolwiek nie pozytywnym komentarzem. Troche to niepowazne;)
Ja nie napisalam ze uwazam, ze ojcice to kundel, ani nawet pies bez papierow. Powiedzialam tyl;ko, ze bardziej odpowiadaja mi ptty z nieco innym exterrierem, a moze to fotki sa slabej jakosci i nie ukazuja calej pieknosci psa. Niepodoba mi sie jego glowa- troche jak ca de bou wyglada :P Ale reszta jest jak najbardziej ladna ;)
Naucz sie przyjmowac krytyke prosze, bo taka odpowiedz nie ejst tutaj pierwsza :)
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 28 zapytaniami.