Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: ''Ludzie'' bez serca!To jest straszne!!  (Przeczytany 5306 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ''Ludzie'' bez serca!To jest straszne!!
« Odpowiedź #30 : 2006-02-13, 13:05 »
trzecia - mozna się zachwycać... pewnie zaraz zostane zlinczowana za to co napisze, ale dobra - sama mam u siebie skore z lisa - przy czym nie z lisa "hodowlanego" a z lisa "dzikiego" - znajomy znalazł martwego na drodze, sciagnal skore dal ja do wyprawienia i sprzedal mi za flaszke...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kiniuś

  • Gość
Odp: ''Ludzie'' bez serca!To jest straszne!!
« Odpowiedź #31 : 2006-02-16, 16:53 »
Wiecie może jak się robi futra z janiąt aby były miękkie i delikatne. Wli się w brzuch matki i czeka aż poroni nie doniesionę jagnię które się obdziera i robi futra :( :(;(;Z(;(:(:( Miałam "zaszczyt" słuchać o tym na bioli. JA nie mogłamn dokończyć tego filmy, skączyłam, jak zabijali tę żywą jeszcze grrrrrryyyyy I proszę was nie nazywajcie tych śmieci ludźmi oni na to nie zasługują wypierdy mamutów grryyyyy
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Odp: ''Ludzie'' bez serca!To jest straszne!!
« Odpowiedź #32 : 2006-02-16, 18:06 »
trzecia - mozna się zachwycać... pewnie zaraz zostane zlinczowana za to co napisze, ale dobra - sama mam u siebie skore z lisa - przy czym nie z lisa "hodowlanego" a z lisa "dzikiego" - znajomy znalazł martwego na drodze, sciagnal skore dal ja do wyprawienia i sprzedal mi za flaszke...
Jak najbardziej można się zachwycać futerkiem ale na żywym zwierzaku ;) Jeżeli jest to futro z martwego już zwierza, to jeszcze ok, ale żeby stosować jakieś brutalne metody do ich pozyskiwania i trzymania tych zwierząt w tak okropnych warunkach to jest nienormalne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ''Ludzie'' bez serca!To jest straszne!!
« Odpowiedz #32 : 2006-02-16, 18:06 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: ''Ludzie'' bez serca!To jest straszne!!
« Odpowiedź #33 : 2006-02-16, 19:16 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-05-09, 20:07 autor golden(ka) »
Zapisane

NaTaSzKa

  • Gość
Odp: ''Ludzie'' bez serca!To jest straszne!!
« Odpowiedź #34 : 2006-02-27, 09:12 »
ja jestem wegetarianką od całych 3 lat, nie jem wogle mięsa, nie nosze futer, noi oczywiście butów ze skóry,jak niektóre z was "paniusie" takie sobie noszą, bez urazy.
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: ''Ludzie'' bez serca!To jest straszne!!
« Odpowiedź #35 : 2006-02-27, 17:24 »
Kurczę, wiecie czego się właśnie dowiedziałam? Że ostatnio "modnym" sposobem na kasę jest hodowla szczeniąt do wietnamskich restauracji... Straszne :( To chyba nie może być prawda, słyszeliście coś o tym?
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: ''Ludzie'' bez serca!To jest straszne!!
« Odpowiedź #36 : 2006-03-05, 11:53 »
Jeżeli dzieje się to w Polsce, to jest nielegalne. Ale nie mam wątpliwości, że znajdą się chętni na taki zarobek. Przed rokiem mniej więcej był szum wokół wietnamskich restauracji, serwujących dania z psów. Potem ucichło. Ale to nie znaczy, że problemu nie ma...
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 24 zapytaniami.