Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Śmieszne odruchy  (Przeczytany 8522 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #30 : 2005-12-29, 14:46 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-06-29, 12:45 autor golden(ka) »
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #31 : 2005-12-29, 14:51 »
yyy.. fikołek ? :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #32 : 2005-12-29, 14:53 »
na zdjęciu widoczna moja ręka i moj glan :lol: no a co do Algi :p to jest boskie :P ona staje na głowie :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-12-29, 15:02 autor Psiara »
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedz #32 : 2005-12-29, 14:53 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #33 : 2005-12-29, 15:07 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-06-29, 12:45 autor golden(ka) »
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #34 : 2005-12-29, 16:20 »
Hehe swietne powitanie :D
Misia czasami w zabawie jak sie zbyt dobrze bawi to skacze na domownikow i z calej sily odpycha sie lapami, tak ze naprawde mozna ja poczuc, chociaz takie to to malutkie :P Albo nagle tak staje w bezruchu i czeka, co sie dalej stanie - przybiera wtedy dziwaczne miny i pozy ;)
Jak jest ktos obok niej, a ona chce usiasc, to wpycha sie zadkiem na nogi. A zeby ja poglaskac, to tez stosuje rozne triki - natarczywie traca nosem, lapa, gapi sie, probuje lizac po rekach i twarzy, a jak to nie skutkuje to siada i bardzo glosno wzdycha, obrazona na kilka minut :)
A jak ja juz ktos glaska, to zazwyczaj przewraca sie na grzbiet jakby mowila: 'teraz glaskaj tutaj, po brzuszku'. Jak sie ja glaska po brzuszku i kieruje reke w strone tylnych lap, to prostuje je jak druty i to tak smiesznie wyglada ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-12-29, 16:22 autor becia »
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #35 : 2005-12-29, 18:43 »
U mnie powitania wyglądaja baaardzo róznie, ale swmieszne można powiedzieć sa tylko powitania w wykonaniu asana i ferris - asan robi wszystko, by dać soczystego całusa (taktyka - przywalenie zadem w nogi, tak by człowiek sie zachwial, pochylil, a wtedy mycie twarzy gotowe) Ferris natonmiast hmmm skacze - nie na mnie, tylko po prostu podskakuje w góre, wybijając się z wszystkich czterech łap, czasem podczas tych skoków zmienia kierunek itp - niby nic takiego ... z tym, ze w wykonaniu psa mającego 78 cm w kłębie i ważącego blisko 70 kg wygląda to hmmm... dziwnie...

Z ionnych ciekawych sytuacji - jakies 4 czy 5 lat temu, Sena (śp) miała szczeniaka - (z powodu komplikacji tylko jeden) no i ze miala manie krecenia sie w kolku przed polozeniem sie, to balismy sie by nie polozyla sie na nim - ktoregos dnia slyszymy z lazienki (tam gdzie byla ze szczeniuakiem) niesamowity pisk - wbiegamy i czeka nas ciekawy widok - sena trzyma szczeniaka w pysku i... udeptuje poslanie (tzn - kreci sie) pokrecila sie tak pare minutpolozyla sie, polozyla malenstwo i spojrzala na nas z wielkim zdziwieniem, czemu sie tak na nia gapimy;]
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #36 : 2005-12-29, 20:10 »
Przepraszam ze nie na temat... Iras? Co sie stało? Sena nie żyje?
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #37 : 2005-12-29, 20:36 »
Iras ['] :(

Przypomniałam se cos bardzo ciekawego, co moj pies reaguje na to :lol: jak wołam kici kici, albo kot, to odrazu rzuca sie w pościg za... hm... kotami :evil: i innymi malymi zyjątkami :P jest okrutna dla nich :evil:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #38 : 2005-12-29, 21:01 »
mój również na kici -kici reaguje, ale do kotów nic nie ma(jeśli ucieka, owszem pogoni ale jak kot stanie to on już się cieszy,że poznał coś nowego ;) )
A ponadto z niego jest taki leniwiec,że jeśli swędzi go ucho to podejdzie do kogoś z przekrzywioną głową i patrzy błagalnie ;) jeśli ta osoba nie zwraca na niego uwagi zaczyna mruczeć aż do skutku. Potem łaskawia pozwala się podrapac po tym uchu, przy okazji wydajac z siebie przedziwne odgłosy -jakieś ryknięcia,chrumknięcia,bulgoty :lol: to znak,że takie drapanie bardzo mu odpowiada :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedz #38 : 2005-12-29, 21:01 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #39 : 2005-12-29, 21:07 »
Cytuj
Przepraszam ze nie na temat... Iras? Co sie stało? Sena nie żyje?
nie żyje. juz od marca - rak kosci. byl o tym nawet temat.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #40 : 2005-12-29, 21:39 »
no pamiętam że był taki temat ale nic nie wiedziałam o jej śmierci :(
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #41 : 2006-01-01, 17:15 »
a to fotki jak Tosca zaklada lapke na lapke, co dosc czesto robi :)










Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

bronczyk

  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #42 : 2006-01-15, 09:58 »
Mam kota,który często ma nam do powiedzenia ważne rzeczy bladym świtem.Cisza,spokój kot może bez przeszkód ciągnąć miauczący wątek.My przykrywamy się poduszkami i śpimy.Takiego traktowania nie może tolerować jeden z naszych psów.Podnosi się i łapą odgarnia nam poduszki z uszu.My wstajemy do kota,a pies dalej kładzie się spać.Za to kiedyś jak pies chciał wyjść nocną porą i piszczał to kot dzielnie siedział koło niego i miauczał wniebogłosy.A kto ma kota to wie jakie przeraźliwe dźwięki to zwierzątko potrafi wydać z siebie.Uważam,że w tym wypadku istnieje pełna współpraca kocio-psia.
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #43 : 2006-01-15, 11:49 »
Tino ma odruchy smieszne jak spi, macha ogonem i przewraca sie na plecy i lapki do siebie daje, zmienia pozycje dosc czesto, jak ktos ja obiad, kolacje lub cokolwiek do ladzie lape albo na kolanie, lub na lwaie bo jets osc niska no i uwilbiam, zginac lapke pod siebie i tak sapc, wyglada wtedy slaodko
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Madagaskar

  • Gość
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #44 : 2006-01-28, 11:17 »
A jak Zdorek śpi to najczęściej ma taką pozycje,że jakby od góry do niego przyszyć pasek,to wyszłaby taka torebka-piesek :lol:
I czasem tak się zwija w kłębek,że głowę ma pod tylnimi nogami :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedz #44 : 2006-01-28, 11:17 »

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #45 : 2006-02-03, 00:02 »
A Figiel często jak widzi jakiegoś innego psa w oddali,zwłaszcza jak ten pies idzie w kierunku figla to on albo staje taki wyprostowany z podniesioną przednią łapką i sie gaapi(ja na to mówię,że zrobił ogara :P),albo taki jakby zniecierpiwiony siada i też się  gaapi :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #46 : 2006-02-03, 13:02 »
Mój Charlie ostatnio chciał mi nos złamać :lol: Otóż leżałam sobie na dywanie a on stał przede mną, dupskiem odwrócony w moją stronę... A mnie diabeł podkusił ,żeby go połaskotać po "piętach" czyli po opuszkach tylnich łap  . A ten mój rudy grubas ma to do siebie,że ma w łapach łaskotki niemiłosierne i ze potrafi ...wierzgać tylnimi łapami :lol:
No to zabrałam się za łaskotanie i nagle jak mi nie machnie łapskiem o tyłu! Jak mi w nos nie trafi! :lol: Przez chwilę miałam wrażenie,że  nos mi odpadł i potoczył się gdzieś, sprawdzałam czy go jeszcze mam.. :lol: No i bolał mnie nochal przez kilka dni, miałam nawet lekkiego siniaka :P
W każdym razie wiem,ze mój pies ma wzorowe czucie w łapach :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Madagaskar

  • Gość
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #47 : 2006-02-04, 16:52 »
Zdor też ma łaskotki-na opuszkach i pod pierwszymi łapkami(na paszkach :lol:)
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #48 : 2006-02-04, 19:01 »
Bafi podczas powitania chce koniecznnie dotrzeć do twrzy i ....zalizać.
Czesto podczas snu ... uderza gonem o podloge. więc kilka razy w nocy mozna uslyszec takie zciszające się ...puk, puk, puk....
Gdy jest mu nudo to kładzi mi głowe na kolanach i ...wzdycha!
Lubi też siedziec na kolanach, i ma łaskotki :P

Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #49 : 2006-02-04, 21:44 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-05-19, 18:15 autor golden(ka) »
Zapisane

sunshine

  • Gość
Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedź #50 : 2006-02-05, 14:36 »
A moja piesa jak coś zbroi kładize się, łapy na łeb zakłada (nie mam pojęcia jakim cudem tak mocno łapki wykręca, owczarek niemiecki) i pomrukuje. A jak ktoś z domu wychodzi to leci do bramy i udaje, że pilnuje. I obszczekuje powietrze z wyrazem pyska 'dobrze, proszę pani??' . Dopiero potem patrzy, czy jest na co szczekać... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Śmieszne odruchy
« Odpowiedz #50 : 2006-02-05, 14:36 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 26 zapytaniami.