Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pomocy  (Przeczytany 3909 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartek96

  • *
  • Wiadomości: 1
Pomocy
« : 2014-05-05, 20:39 »
Witam

Problem polega na tym ze moj pies nie chce jesc. Problem ten trwa od tygodnia, podchodzi do swojej miski z jedzeniem i woda ale nie chce nic ruszyc, po chwili odchodzi. W dodatku jej jezyk zwisa na bok, lub wystawia jego koncowke z przodu szczeki, rowniez zauwazalna jest duza ilosc sliny ktora ona produkuje, musimy ja ciagle wycierac na pysku poniewaz ta slina zwisuje az do ziemi. Od kilku dni wydaje z siebie dzwieki chrzakania, tak jakby probowala przeczyscic swoje gardlo.

Oczywiscie bylismy u weterynarza, krew zostala pobrana, przeprowadzono rozne testy w ktorych po za wysoka temperatura u psa, wszystko bylo w jak najlepszym porzadku. Weterynarz powiedzial ze mogla sie czyms zatruc lub jej jezyk jest w jakims stanie zapalnym, przepisala rozne anybiotyki. Powiedziano nam ze to z czasem powinno przejsc, no i ze musimy ja karmic przez butelke, podajac jej zmielony posilek w postaci papki. (co robilismy juz od kilku dni) Poinfromowalismy rowniez krewnych w Polsce, wybrali sie oni do weterynarza w rodzinnej miejscowosci ktory powiedzial ze to moze byc uszkodzony nerw w jezyku, na co niestety nie ma rady.

Jest ona mieszanina owczarka niemieckiego, sredniej wielkosci.

Czy slyszeliscie, albo sami mieliscie stycznosc z takim przypadkiem? Prosze o pomoc. Martwimy sie..

Pozdrawiam.

Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Pomocy
« Odpowiedź #1 : 2014-05-19, 15:54 »
A jaką karmę do tej pory podawaliście psu? Napisz szczegóły bo być może jest ona po prostu nieodpowiednia i czas ją zmienić. Co weterynarz dokładnie powiedział w tej kwestii?
Zapisane

januszpogorzelski0

  • *
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: Pomocy
« Odpowiedź #2 : 2014-06-03, 17:49 »
Nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem, trzeba poczekać na wyniki badań, bo to są dość poważne objawy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pomocy
« Odpowiedz #2 : 2014-06-03, 17:49 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Pomocy
« Odpowiedź #3 : 2014-06-04, 19:16 »
Mozliwe też ,że ma coś wbite w gardlo
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Pomocy
« Odpowiedź #4 : 2014-06-05, 21:27 »
a dostała kroplowke przeciez moze sie wykonczyc
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

jukin

  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Pomocy
« Odpowiedź #5 : 2014-08-04, 14:54 »
Ojej, faktycznie kroplówka jest koniecznością
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Pomocy
« Odpowiedź #6 : 2014-08-18, 15:27 »
No i jak zdrowie pieska,co się ostatecznie okazało? jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to koniecznie daj znać na forum,będziemy czekać na Twoją odpowiedź.
Zapisane

jukin

  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Pomocy
« Odpowiedź #7 : 2014-10-15, 13:06 »
Zawsze mnie takie rzeczy wzruszają:)
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Pomocy
« Odpowiedź #8 : 2014-10-29, 16:05 »
Szkoda tylko,że autor tematu milczy,no nic - w dalszym ciągu czekamy jak rozwiązała się ta sprawa oraz ze przedstawisz szczegóły,od tego jest forum aby pomóc,coś podpowiedzieć.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pomocy
« Odpowiedz #8 : 2014-10-29, 16:05 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 25 zapytaniami.