Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Tak, to ten.  (Przeczytany 1504 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AgaŚ

  • Gość
Tak, to ten.
« Odpowiedź #30 : 2004-02-11, 13:03 »
Weronyka - jesli bez rodowodu to nie sprzedali jej ani malamuta ani huskego
Zapisane

Weronyka

  • Gość
Tak, to ten.
« Odpowiedź #31 : 2004-02-11, 13:12 »
Cytuj
Weronyka - jesli bez rodowodu to nie sprzedali jej ani malamuta ani huskego

OK skoro tak wazne są szczegóły, to sprzedali jej psa w typie malamuta, a nie syberiana. Teraz pasuje ????/
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Tak, to ten.
« Odpowiedź #32 : 2004-02-11, 13:50 »
To nie sa szczegoly  8)  A apropo huskie duzo sie roznia od malamutow nie tylko wygladem wiec nie mozesz powiedziec ze duzy husky to malamut :) Jakbym ja powiedziala ze moj wyrosniety beagle to ogar :P Wiem wiem ze tu jest o wiele mniejsza podobizna, ale ejdnak roznia sie charakterem i np. malamuty sa lepsze na krotsze dystanse w zaprzegach a husky na dluzsze :)
A moze twojej znajomej sprzedali ,,huskypodobnego" ktory po prostu jest taki masywny i jus...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tak, to ten.
« Odpowiedz #32 : 2004-02-11, 13:50 »

Weronyka

  • Gość
Tak, to ten.
« Odpowiedź #33 : 2004-02-11, 14:04 »
Cytat: Taraa
To nie sa szczegoly  8)  A apropo huskie duzo sie roznia od malamutow nie tylko wygladem wiec nie mozesz powiedziec ze duzy husky to malamut :) Jakbym ja powiedziala ze moj wyrosniety beagle to ogar :P Wiem wiem ze tu jest o wiele mniejsza podobizna, ale ejdnak roznia sie charakterem i np. malamuty sa lepsze na krotsze dystanse w zaprzegach a husky na dluzsze :)
A moze twojej znajomej sprzedali ,,huskypodobnego" ktory po prostu jest taki masywny i jus...

Jak napisałam wczesniej :
Cytuj
Alaskany od syberianów dla laika różnią się tylko wzrostem.

Właśnie co do zaprzędów to jest na odwrót haskie sa lepsze na krótkie dystanse - są szybkie, malamuty na dłuzsze - wolniejsze ale wytrzymalsze i więcej udzwigną.
A to że tamten to malamut to poznaje nie tylko po wzroście, ale nie bede się tu rozpisywać na temat różnic między sh a am, bo nie o to chodzi w tym topiku. A propos tych 2 ras to doskonale je rozrózniam gdyż mam na ich punkcie bzika  ;)  A tamten nie ma nic wspólnego z haskim.
Zapisane

myszka

  • Gość
Tak, to ten.
« Odpowiedź #34 : 2004-02-11, 16:15 »
Z malamutem też pewnie niewiele. Może to mieszanka którejś z tych ras z czymś jeszcze?Nader często zdarzają się mieszańce ONowatych z Husky'opodobnymi jako superrasowe haszczaczki czy malamutki (zależnie jak się masa uda), tyle, że oczywiście bez... ;)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 22 zapytaniami.