Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Psie myśli  (Przeczytany 959 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Figo Fago

  • Gość
Psie myśli
« : 2002-07-15, 14:32 »
Ciekawe co twój pies sobie myśli o tobie i twojej rodince lub znajomych? :wink:
Zapisane

AniaS

  • Gość
psie mysli...
« Odpowiedź #1 : 2002-07-15, 16:47 »
hihi chyba czasem wolalabym nie wiedziec... :wink:  :lol:
ale z pewnoscia jestesmy waznym elementem w jego zyciu, wspolczlonkami jego stada... a za mama chodzi jak cien :lol:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Psie myśli
« Odpowiedź #2 : 2002-07-15, 17:49 »
moim zdaniem kocha nas, tak jak my ją
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Psie myśli
« Odpowiedz #2 : 2002-07-15, 17:49 »

Grzesio

  • Gość
Psie myśli
« Odpowiedź #3 : 2002-07-16, 02:15 »
Ja też tak myślę. Chcemy jej dać wszystko co najlepsze. I otaczamy ją miłością. Ona sie za to niesamowicie odwzajemnia wiernością i oddaniem.
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Psie myśli
« Odpowiedź #4 : 2002-07-17, 10:11 »
Moje psy Afra i Kajtek myślą (pewnie) podobnie
Jak patrze im w te oczenta one przemawiają
Jak leżą na łóżku to mówią: ej przłącz na jakiś fajny filmik ze zwierzakami to poszczekamy
Jak ja leżę na wyrku to: podsuniesz się czy nie? jak nie to i tak wejdziemy
A jak przychodzę z pracy to:
Gościu idziemy sobie pobrykać to nawet tych kajaków nie ściągaj, lecimy !!

 :lol:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Psie myśli
« Odpowiedź #5 : 2002-07-18, 12:17 »
A moja jest święcie przekonana (na 100%), że moje dziecko to JEJ dziecko! I chyba czasami nie wie, dlaczego się wcinam w wychowanie JEJ córki!  :)  :)  :)
Zapisane

gia

  • Gość
Psie myśli
« Odpowiedź #6 : 2002-08-20, 12:59 »
Mój Leon Zawodowiec łapie dla mnie kreta i mówi : Masz mała popatrz co dla Ciebie złapałem-PYSZNOŚCI,no wcinaj,co nie chcesz??!! Boże ale ci ludzie dziwni.. :okurcze: albo: o znowu wychodzisz,beze mnie..tam gdzie idziesz są na pewno inne fajne pieski,ja ci się znudziłem co??nie? to dlaczego nie chcesz mnie zabrać ze sobą?! Reakcja na okrzyk radości np.przed TV: Co?,gdzie? czy ktoś robi ci krzywdę? To na pewno ten wredny kot! Dalej na kota!! :evil: to ona jest wszystkiemu winna!!już ja jej pokażę..
Zapisane

Zorba

  • Gość
Psie myśli
« Odpowiedź #7 : 2002-08-20, 13:20 »
he he he
Mój nie ma jeszcze wyrobionego zdania na mój i mojej rodzinki temat.Przypuszczam że jego myśli są takie:
Mniam mniam to dobrze że moja pancia postawiła te kwiatki na balkonie są pyszniutkie.
Rada dla wszystkich piesków najlepiej jest robić kupki na dywanie w salonie rodziców mojej panci!!
Zapisane

Majk

  • Gość
Psie myśli
« Odpowiedź #8 : 2002-08-20, 21:23 »
A mój Majk mówi: Hehe ale ci ludzie są dziwni.. Robie ich w jajo :P Biegne a oni mnie nie zauważają hehe. Mają powolny wzrok.... Auuuuuuuuu!!!!! Zważaj se jak idziesz nie widzisz, że tu jesteś dobra dobra przebaczam i jak jeszcze raz tak zrobisz to ci przyłoże!! O pysznosci idą ^______^ Ehhhh... ci moi panowie są nawet fajni ale niech mnie nie depczą!!! --- Powiedział Majk. Majk!!! Ja cie depcze bo ty mi włazisz pod nogi więc ty se zważaj!!  :wink:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Psie myśli
« Odpowiedz #8 : 2002-08-20, 21:23 »

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Psie myśli
« Odpowiedź #9 : 2004-01-16, 17:08 »
sadze ze moj mysli dobrze o mnie jezeli przychodze do domu np po szkole bo wie ze bedzie spacerek
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Psie myśli
« Odpowiedź #10 : 2004-01-18, 14:41 »
no dokladnie spacerek... mój piesek raczej nie czuje sie źle moze tylo czasmi ma dosyc zabawy... :)  no ale pieszczoch to z niego jest niezly ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 25 zapytaniami.