Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Chrzest  (Przeczytany 8225 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kozica

  • Gość
Chrzest
« : 2004-07-14, 22:37 »
niedługo w "mojej" stajni będziemy robić chrzest na jeźdźca... no i muszę skombinować słowa przysięgi... w sumie jestem główną organizatorką tego :) może macie jakieś pomysły?? z góry dzięki za pomoc
Zapisane

Alii

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #1 : 2004-07-15, 08:02 »
co do pisania tego typu rzeczy to ja się niestety nie nadaję, ale jak coś wpadnie mi do głowy to na pewno dam znać :)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #2 : 2004-07-15, 14:07 »
hmm u mnie w stajni to ludzie ktorzy spadną muszą mowić taki wreszyk, w staropolszczyźnie , mowiony bardzo szybko przez orgaizatorkęi muszą powtarzac.
a jako takiej samej przysięgi to nie znam żadnej :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chrzest
« Odpowiedz #2 : 2004-07-15, 14:07 »

OkTaWiA

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #3 : 2004-07-15, 15:41 »
przysiegi tez nie znam,ale w zeszle wakacje przechodzilam taki chrzest :P bardzo milo go wspominam i mam go nagranego na plycie :)) ehh....wtedy to bylo... :))
Zapisane

anieszka

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #4 : 2004-07-15, 15:44 »
no ja tez nie znam ale jak cos mi wpadnie do glowy to napisze :)
Zapisane

Kozica

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #5 : 2004-07-16, 15:46 »
no pomoc bardzo by mi się przydała  :roll: Oktawia a na płycie masz tą przysięgę?? jak byś mogła spisać?? ja i tak wszystko co znajde bede przerabiac
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #6 : 2004-07-16, 15:57 »
A co to jest tak w ogóle ta przysięga????????? To jest coś w stylu pasowania na jeźdźca????????? Chciałabym ci pomóc, ale w takim czymś nie mam w ogóle doświadczenia :P
Pozdrawiam :P
Zapisane

Agatra

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #7 : 2004-07-16, 16:29 »
Ja jak byłam chrzczona to nie było przysiegi tylko przewiesili mnie przez konia który był uwiązany i najpier lali w tyłek miotłą aby pamietać by zawsze porządnie zamiatać stajnie, potem dostawałam kopa by pamiętac żeby nigdy nie kopać konia, następni lali w tyłek ogłowiem z wędzidłem by pamiętać zeby nigdy nie szarpać konia za wędzidło, na koniec by pamietać zeby koń zawsze dostawał cukier w kostkach bo zjadanie zwykłego jest męczące (zeby przekonac sie jak to jest męczące musiałam zjeść ten cukier z czyjejś ręki).
Takich rzeczy mozna jeszcze sporo powymyślać...
Zapisane

Kozica

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #8 : 2004-07-16, 19:40 »
no z zadania mamy gotowe :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chrzest
« Odpowiedz #8 : 2004-07-16, 19:40 »

klarcz

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #9 : 2004-07-17, 14:59 »
ja tez mialam chrzest ...nigdy tego nie zapomne to naprawde fajne przezycie ....mam tez nagrane ale nie wiem czy wszystko ...obejrze kasete i najwyzej dam znac  :wink:
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #10 : 2004-07-17, 16:18 »
ja nie mialam przysiegi :)) zaczelo sie od tego ze zostalismy oznaczeni przepieknymi barwami z pasty do butow oraz do zebow :P pozniej kazdy dostal kartki i dlugopis i odpowiadal na pytania ktore zadawala instruktorka.po odpowiedzeniu na wszystkie sprawdzalismy kto odpowiedzial dobrze i kazde pytanie dokladnie omawialismy.pozniej w pieknych barwach stajennych byla jazda(ktora rowniez mam nagrana) i po jezdzie byl grill,piosenki(o stajni) i rozne takie :)) bylo szuperanczko...szkoda ze juz nigdy nie powtorze tego w takim gronie jak wtedy :(
Zapisane

Alii

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #11 : 2004-07-17, 20:47 »
a ja nigdy nie miałam takiego czegos  :cry: Ja też chcę chrzest  :cry:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Chrzest
« Odpowiedź #12 : 2004-07-17, 21:23 »
"Ja, (imie i nazwisko), absolwentka obozu jeździeckiego (miejscowość) 2004 uroczyście ślubuję dochować wierności zasadom jeździeckim, a w szczególności szanować i dbać o konie i być koleżeńską, uczciwą oraz szczerą wobec innych jeźdźców.Obiecuję nie zaniedbywać koni,czyścić je i sprzątać stajnie,a nie tylko wozić tyłek w siodle.Jeśli tej przysięgi nie dochowam, niech mnie koń kopnie w czułe miejsce"

ja też nie miałam chrztu jeździeckiego bo tam gdzie byłam ostatnio
a)robili tylko tym,którzy byli pierwszy arz na koloni
b) robili "na sucho" (czyli w ośrodku) ze względu na pogody i dlatego nie było gnoju końskiego :roll:
c) tam były takie małe dzieci,że by się poryczały od oberwania palcatem jak juz były wściekłe,że dostawały z gałęzi :roll:
Zapisane

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #13 : 2004-07-17, 21:29 »
Ślicznie koniuka :P
Zapisane

Alii

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #14 : 2004-07-18, 13:36 »
U mnie w stadninie to chyba nikt nawet nie pomyslał o tym aby zrobić coś takieko, zresztą komu. U mnie jeżdżą sami studenci, to im się juz nie chce czymś takim zawracać głowy :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chrzest
« Odpowiedz #14 : 2004-07-18, 13:36 »

Kozica

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #15 : 2004-07-20, 18:53 »
hi hi dzięki koniuka :) po części skorzystam  :wink:  jutro już jade znów do stajni (of course zostaje na kolejne tygodnie.. :lol: ) wiec moze jeszcze wieczorkiem wejdę :) czekam na inne pomysły :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #16 : 2004-07-27, 18:50 »
dobre jest chodzenie na czworaka po boksie u największego brudasa :) albo czołganie się :P
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Chrzest
« Odpowiedź #17 : 2004-07-27, 22:42 »
Kamelia: niezłe, hehe.. my moglibyśmy Antologią poczęstować, albo nie, bo by się przestraszyli i uciekli  :wink:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #18 : 2004-07-28, 15:07 »
Mój chrzest na jeźdźca na obozie konnym wyglądał tak : najpierw musieliśmy przespacerować się po odchodach koni :roll: (jeden chłopak poświęcił się i przeszedł na kolanach :lol: ), póżniej zjeść owies i napić się wody z wiadra, następnie usiąść na siodle w półsiadzie i dostaliśmy z palcata po tyłku na końcu przybili nam na czole pieczątkę z koniem. No ale było naprawdę super, później mieliśmy ognisko i mogliśmy posiedzieć z końmi  :) .
Zapisane

Ritka

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #19 : 2004-07-28, 18:15 »
a my musieliśmy wsiąść na kucyka na oklep ( a kucyk bryyyykał) i przejechać jedną sciane ujeżdżalni kłusem (a cała reszt była gaaalopem). potem zeskoczyc i przebiec sie z nim kłusem ;). Jeszcze z siodłem na plecach skoczyć parkur, rzucic gównem do wiadra i pocałować konika :P
Zapisane

anieszka

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #20 : 2004-07-28, 18:24 »
Ritka fajny chrzest :D mnie chrzest na szczęście ominął :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chrzest
« Odpowiedz #20 : 2004-07-28, 18:24 »

Alii

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #21 : 2004-07-28, 18:37 »
Ritka to musiał być super chrzest :) Ja czegoś takiego nie miałam :cry: czemu mi nic nie powiedziałaś :) Nastepnym razem proszę dokładną relacje :)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Chrzest
« Odpowiedź #22 : 2004-07-30, 00:08 »
i jak chrzest Kozica? :) Ja chrztu nie miałam i troche tego żałuje :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Kamelia

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #23 : 2004-07-30, 12:23 »
przy takich chrztach zawsze jest wielka zabawa :)
Zapisane

Alii

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #24 : 2004-07-30, 15:38 »
domyslam sie :) Kiedys na takiej zwykłej koloni miałam chrzest i świetnie sie bawiłam :)
Zapisane

anieszka

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #25 : 2004-07-31, 12:01 »
oj ja mój chrzest ze zwykłęj koloni wspominam super :) ale nogi do tej pory mnie bolą :P
Zapisane

Ritka

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #26 : 2004-07-31, 12:08 »
a mój ze zwykłej kolonii był beznadziejny, bo śmieszył tylko tych, którzy go organizowali  :?
Zapisane

Alii

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #27 : 2004-07-31, 19:11 »
Ja byłam na tym obozie najmłodsza i wszyscy mnie chronili :) Ale i tak musiałam pić jakieś obrzydlistwo (jak ktoś chce przepis to dysponuję :), zamoczyć sie w morzu a potem wytarzać w pisku, iść na kolanacz na plażę itp. :) Dostałam nawet imię :) "Skrzecząca mewa" Bo dużo gadałam, ale to historia :) W każdym badź razie wspominam to mile :) A w nagrodę, że byłam taka dzielna na następny dzień wychowawczyni zabrała mnie pojezdzić na koniu :) I to chyba był najfajniejsze z tego :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chrzest
« Odpowiedz #27 : 2004-07-31, 19:11 »

*.:Natti :P:.*

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #28 : 2004-07-31, 19:45 »
Alli, to jednak miałaś chrzest??????????????????? :P
Zapisane

Alii

  • Gość
Chrzest
« Odpowiedź #29 : 2004-07-31, 19:48 »
No miałam, ale nie jezdziecki :D
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 28 zapytaniami.