Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Diablo II  (Przeczytany 4547 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DnW

  • Gość
Diablo II
« : 2006-03-10, 16:04 »
Superancka gierka RGP :D ma już swoje lata, ale ciągle zachwyca :) grał ktoś w to? ja mam nekromante na 23 lv. i paladyna na 22 lv. :)


PS: jeśli był już taki wątek to sorka :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #1 : 2006-03-11, 19:48 »
hmmm.... myślałam o tym, żeby sobie to kupić, jednak nadszedł kryzys  finansowy i nie stac mnie do tej pory - słyszałam już dosć sporo o diablo II i szczerze mowiac, sadze ze bedzie mi sie podobalo (ehhhmmm... jak wiekszosc gier rpg - mimo, że jest to bardziej H&S)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Sagga

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #2 : 2006-03-11, 22:25 »
Ja w to grałam. I to bardzo długo, mam za sobą koszmar i część piekła czarką. Grałam troche na battle necie ale średnio sie gra bez stałej, dobrej ekipy. Teraz chcę wypróbować paladyna.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Diablo II
« Odpowiedz #2 : 2006-03-11, 22:25 »

Devlin

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #3 : 2006-07-28, 11:32 »
N00by jesteście jeśli chodzi o tą grę. Mam wszystkie siedem postaci na poziomach powyżej 75 :shock:
PS. Mam nadzieję, że nie zbanuje mnie nikt za miłość do archeologi...
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #4 : 2006-07-28, 12:04 »
grałam w to namiętnie, dopóki mi się nie znudziło. zawsze na battlenecie i ze swoją ekipą :P miałam zabójczynię na 84 albo 85 levelu, amazonkę na 90, paladyna na 71 i czarodziejkę na 58[odechciało mi się grać xD] no i druida na 99^^[meczylam sie z tym levelem strasznie dlugo :P]. ale to sie szybko nudzi, caly czas te same misje, eh :P nigdy nie byłam piekle, tylko zawsze chodziłam na baalruny na koszmarze, ale od 90 levelu do tak wolno szło, że dałam se siana xD no i ofkors były duele, ale to grupowo ;) a teraz gram w neverwinter nights z obydwoma dodatkami, to nie jest takie monotonne ;)
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #5 : 2006-07-28, 12:32 »
N00by jesteście jeśli chodzi o tą grę. Mam wszystkie siedem postaci na poziomach powyżej 75 :shock:
PS. Mam nadzieję, że nie zbanuje mnie nikt za miłość do archeologi...
jak chcesz zobaczyc nooba to zapraszam do domu mojego kumpla. on nawet krwawej orlicy nie umie pokonac :lol: ja maximum mialem paladyna na 71 lvl i nekromante na 74 lvl. potem mi sie odechcialo grac.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #6 : 2006-07-29, 21:14 »
Cytuj
N00by jesteście jeśli chodzi o tą grę.

wiesz... trudno jest być noobem w jakiejś grze, jeśli się w nią nie grało...

co do archeologii - nie jest jeszcze tak źle w twoim przypadku... bywali tu tacy, ktorzy odkopywali tematy z roku 2003
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #7 : 2006-08-01, 21:21 »
Ach nie ma to jak pograć sobie wieczorkiem w Diabełko :kocham:
Najbardziej chyba lubie postać Paladyna i Druida :D
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Sagga

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #8 : 2006-08-02, 19:54 »
A nie wie ktoś czy i kiedy bedzie trzecia część??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Diablo II
« Odpowiedz #8 : 2006-08-02, 19:54 »

DnW

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #9 : 2006-08-02, 21:18 »
A nie wie ktoś czy i kiedy bedzie trzecia część??
podobno robia. PODOBNO
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #10 : 2006-08-30, 22:43 »
sorka za posta pod postem :P

znowu zacząłem grać w diablo II :P ta gra mi się chyba nigdy nie znudzi :D jak na razie mam pala na 50lvl w II akcie (koszmar) :D

(i czemu na tym forum wszyscy sie interesuja tylko jakimis badziewnymi gierkami internetowymi? :hmmm:)
« Ostatnia zmiana: 2006-08-31, 00:38 autor DnW »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #11 : 2006-09-02, 00:41 »
ja sie interesuje normalnymi grami :P niestety akurat diablo nie nalezy do gier, ktorymi dysponuje ... (za to wlasnie przyszla do mnie swiatynia pierwotnego zla :P)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Anakonda

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #12 : 2006-10-16, 17:11 »
Ale z was n00by, ja grałem 3 lata i bylem w klanie, brałem udział w turniejach 1v1 itp. Byłem w PCL (o ile wiecie co to ;p), mam na zbyciu wyczopistego pala PvP z pełnym wyposarzeniem (na BN oczywiscie). Moge go oddac lub sprzedac, ma np. Enigme.

PS: sry za te ookereślenia ;p
Zapisane

Mesz

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #13 : 2006-10-16, 17:28 »
Ale z was n00by, ja grałem 3 lata i bylem w klanie, brałem udział w turniejach 1v1 itp. Byłem w PCL (o ile wiecie co to ;p), mam na zbyciu wyczopistego pala PvP z pełnym wyposarzeniem (na BN oczywiscie). Moge go oddac lub sprzedac, ma np. Enigme.

PS: sry za te ookereślenia ;p
Kurde weź forumowiczów od noobów nie wyzywaj, bo sam noob jesteś... Łapnołeś podnietke pajacu ?! Ojojoj ty maniaku 3 lata w diablo 2? Odpier... ci ? Jak masz na zbyciu to se go wsadź... chyba wiesz gdzie... czy jesteś tak "inteligenty" że nie wiesz...

edit:
Bym zapomniał, a wiesz chociaż kto to noob jest ? Jak tak to nam wszystkim tu powiedz...
Zapisane

Anakonda

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #14 : 2006-10-16, 18:17 »
noob- osoba ktora nieumie grac w roznego rodzaju gry sieciowe.

Mam kumpli którzy graja 5 lat... -.-
Ja przeprosiłem za swoja wypowiedz...

Przestudiuj se ten pkt w regulaminie:
1. Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Mowa tutaj również o wygwiazdkowanych (***) itp słowach.


!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Diablo II
« Odpowiedz #14 : 2006-10-16, 18:17 »

Mesz

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #15 : 2006-10-16, 19:16 »
To idźcie na terapie grupową xD Co do nooba masz racje...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #16 : 2006-10-17, 20:10 »
Cytuj
Ale z was n00by, ja grałem 3 lata i bylem w klanie, brałem udział w turniejach 1v1 itp. Byłem w PCL (o ile wiecie co to ), mam na zbyciu wyczopistego pala PvP z pełnym wyposarzeniem (na BN oczywiscie). Moge go oddac lub sprzedac, ma np. Enigme

jak juz pisalam - nie mozna byc noobem, w przypadku jakiejs gry w ktora sie nie gralo..
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #17 : 2006-12-28, 16:49 »
Ja mam paladyna na 21 poziomie i nie moge przejść grobowca Tal Rasha tamtego potwora(zapomniałem jak sie nazywa, ale jest w komnacie Tal Rasha)

Pomoże mi ktoś PLZ!! :(
Zapisane

Xelive

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #18 : 2006-12-28, 17:55 »
Ja kiedys w to gralem i mialem 91 lub 92 zabojczynie na Piekle.
Jak sie przejdzie raz poziom Normal to potem juz powtarzanie tego samego jest nudne ... :P
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #19 : 2006-12-28, 19:05 »
Ja mam paladyna na 21 poziomie i nie moge przejść grobowca Tal Rasha tamtego potwora(zapomniałem jak sie nazywa, ale jest w komnacie Tal Rasha)

Pomoże mi ktoś PLZ!! :(
moglbym ci pomoc, mam na razie pala na 69 lvl, to praktycznie zabije go jednym ciosem ;)
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #20 : 2006-12-29, 19:15 »
I co w związku z tym pomożesz mi?
ociaz nie wiem jak to zrobisz :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Diablo II
« Odpowiedz #20 : 2006-12-29, 19:15 »

DnW

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #21 : 2006-12-29, 19:21 »
wszystko ci wyjasnie na gg
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #22 : 2006-12-30, 08:21 »
ok a jaki ty masz nr. g-g??
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #23 : 2006-12-30, 08:22 »
juz do ciebie napisalem, tylko ze nie doczekalem sie odpowiedzi...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #24 : 2007-11-26, 23:40 »
Odkopuje zabytek - kupilam jakies 2 tygodnie temu, przed chwila zainstalowalam, zachwycilam sie filmikiem, a zalamalam cala reszta... ble... to juz sacred bylo ambitniejsze... - dobra, zobaczymy co bedzie dalej - b to akurat sa wrazenia po 15 minutach grania, nie wiedzac za bardzo co i jak (czyt - jak sie czym poslugiwac...) przeczytajmy sobie poradniczek... a pote spacerek ubic krwawa orlice...

edit: ubita... nie wyobrazam sobie jak mozna miec z nia problemy...
« Ostatnia zmiana: 2007-11-27, 14:19 autor Iras »
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #25 : 2007-11-27, 15:55 »
Nigdy,nie grałem w Diablo...
...Ale,mam nową grę twórców Diablo 2 - " Hellgate:London ".:P

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #26 : 2007-11-28, 19:29 »
powie ci tak - jesli chodzi o diablo, to tak naprawde nie wiem czym sie ludzie zachwycaja - jest tu tylko sieczka, sieczka, cala gra polega na przezynaniu sie przez hordy przeciwnikow, na wiekszosc ktorych wystarcza jeden - dwa ciosy, sporadycznie pojawiaja sie silniejsi... mikroskopijny ekwipunek sprawia, ze nawet nie ma sensu przeszukiwac skrzyn itp - bo i tak sie praktycznie niczego nie zabierze... a najbardziej wkurzajace jest chyba to, ze czlowiek wycina sobie droge przez wielopoziomowe lochy, n ktoryms poziomie WRESZCIE znajduje przeciwnika questowego - a tu zonk bo podczas walki, tuz przed ubiciem szlag trafia bron i zamiast ubic, zostaje sie ubitm... i tu nawet nie chodzi o to, ze bron szlag trafil czy sie zginelo... al o to, ze nie ma czegos takiego jak save'y - i od poczatku trzeba lezc rzez te (ARRRGGHHH) lochy i wyrzynac co sie napotka... :/
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #27 : 2007-11-28, 19:36 »

Forum Zwierzaki

Odp: Diablo II
« Odpowiedz #27 : 2007-11-28, 19:36 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #28 : 2007-11-28, 20:10 »
heh... od diablo rozni sie to zaledwie widokiem, nazwa i fabula... przynajmniej nie nazwali tego "crpg"
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #29 : 2007-11-28, 20:23 »
Można grać z pierwszej osoby - jak w strzelankach.
Gdyby nie to,to było by,tylko coś "ala" Diablo.
No i,kupa sprzętu,jest - duuużo,tego - wiele rzeczy,można ulepszyć.
Grafika słaba,jak na takie wymagania sprzętowe...
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 28 zapytaniami.