Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Krostki na nogach  (Przeczytany 30732 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Retriva

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #30 : 2007-07-20, 18:53 »
Ale jak? mam tylko kamerke do kompa, a nie powiem komus zeby mi zrobil zdjecie :P pochylona byc musialam, w koncu trzeba jakos zdjecie zrobic bylo xD no siostra wlasnie nie zrozumie :D blade nogi mam, bo wstydze sie je odkryc, zeby opalic. a jak w zeszlym roku bylam w Grecji i lezalam sobie na dachu i opalalam nogi to mimo to nie pomoglo :(
Zapisane

alune

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #31 : 2007-07-20, 19:07 »
ay! po plaży chodzą nastolatki w twoim wieku z nadwagą 20, 30 kg [i wiecej], z brzuchem na wierzchu, celulitem na nogach i trzesącym się podbródkiem. w bikini, jak inaczej? i jak myslisz, czy one się wstydzą? ;> nie! są nawet dumne ze swojego ciała, dobrze się w nim czują, a większość facetów nie marzy o płaskim tyłku i nogach jak silk cuty ;> akceptują siebie nawet, jeśli ważą powyżej 100kg i chodzą w czym im się podoba. większość młodych amerykanek, które zobaczysz teraz w tv [no, łatwiej gdzieś na ulicach usa spotkać takie przykłady] ma nadwagę. dziewczyny z nogami 'grubszymi' od ciebie zostają cheerleaderkami, a latem chodzą w miniaturowych szortach ;]
musisz do tego podejść inaczej. 'ok, teraz przebiorę się w bikini, zajdę na dół i BĘDĘ się oapalała. przecież mój wygląd nikomu nie przeszkadza, a w hotelu są ludzie, którzy wyglądają gorzej ode mnie' ^^
nie masz co marudzić, że masz grube nogi, tylko cieszyć z takich, jakie masz teraz i ew. nad nimi popracować ;>
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #32 : 2007-07-20, 20:01 »
nie umiem sie z nich cieszyc xP co innego jak sie umie a sie tego nie robi, a dla mnie sa problemem ktorego nie potrafie sie wyzbyc =(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedz #32 : 2007-07-20, 20:01 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #33 : 2007-07-21, 11:51 »
moja koleżanka na udach miała takie coś, ciągle to drapala :/ i nagle jej zeszło...

alune nie trzeba szukać w ameryce ostatnio byłam na basenie i takie dzieci chodziły co były pewnie dwa razy grubsze odemnie.

tak przy okazji na grube nogi mozesz biegać, dużó chodzić no nie wime robić przysiady
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

alune

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #34 : 2007-07-21, 12:08 »
cóż, kiedyś je być może docenisz ;> póki co po ulicach pomykają tabuny nastolatek z nogami grubszymi od ciebie i żyją^^

a tak przy okazji, to na grube nogi nie nadają się tylko ćwiczenia. dieta!, bo inaczej dorobisz się niepożądanej masy mięśniowej ;]
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #35 : 2007-07-21, 12:11 »
no mięśnie to leprze niż celulit(nie żebyś ty miała :) )
z dietą trzeba uważać
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

alune

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #36 : 2007-07-21, 12:15 »
taak. ale celulitu łatwiej sie jest pozbyć niż mięśni, a dzięki mięśniom nogi mogą wyglądać jeszcze grubiej :P

z dietą trzeba uważać - emm, możesz rozwinąć? pomińmy anorektyczki, bulimiczki, fanatyków i ortoreksję ;>
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #37 : 2007-07-21, 12:17 »
trzeba uważać to ze trzeba dobrze przemyśleć dietę, wybrac odpowiednią wiele z diet jest nieskutecznych, lub szkodliwych. mogą powodować efekt jojo lub inne golegliwości

jeśli jednak wybierze sięodpowiednią dietę i będzie się jej przestrzegać to nie ma zastrzeżeń by ją stosować
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

alune

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #38 : 2007-07-21, 12:26 »
diety mogą zaszkodzić cukrzykom, ludziom z problemami z cholesterolem, kobietom w ciąży i całej serii innych osób, dla których trzeba dobierać odpowiednie diety. ale nie nastolatce z normalną przemianą materii, która po prostu chce schudnąć. wystarczy ograniczyć węglowodany, cukry i jeść więcej naturalnych produktów, to wszystko.

aha, taka moja mała prośba - stawiaj przecinki w odpowiednich miejscach, bo czytałam ten post 3 minuty ;]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedz #38 : 2007-07-21, 12:26 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #39 : 2007-07-21, 12:32 »
sorry za przecinki  :oops:

ale niektóre diety są szkodliwe, nagłe ograniczenie jedzenia, lub całkowita zmiana. tyle sięmówi o dietach które szkodzą są też dobre ale niestety i te szkodliwe
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

alune

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #40 : 2007-07-21, 12:36 »
a, głodówki? jasne, że to niezdrowe :P nie wiem, czy ktokolwiek, kto ma choćby minimalne pojęcie o dietach i zdrowym odżywianiu zdecydowałby się na coś takiego w dzisiejszych czasach :] a swoją drogą - w xxi wieku nie trzeba cudów, żeby dieta była odpowiednio zbilansowana, ludzie podchodzą do tego coraz bardziej świadomie ^^
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #41 : 2007-07-21, 12:39 »
niektórzy stosują głodówke np. tydzień pić tylko źródlana wode(w mieśle mamy źródełko :D )
i to napewno im nie wychodzi na zdrowie. myśle że Retriva jest na tyle inteligentna że gdyby chciała schudnąć to nie głódowałaby ale niektórzy siekatuja
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Retriva

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #42 : 2007-07-21, 13:25 »
Głodówka jest na oczyszczenie organizmu bardziej, nie na schudnięcie : P ja nie wytrzymałabym z głodówką ^_^ dzisiaj na śniadanie jogurt ze zbożem. a obok stały czekoladowe ciacha... :roll: ale nie tknęłam :evil:

Tylko e... ponoć białe pieczywo jest kaloryczne? ale jeśli my kupujemy tylko białe? to co, mam go poprostu mniej jeść niż jadłam : P? no i margaryna... :roll: przecież to węglowodany :-/
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #43 : 2007-07-21, 13:57 »
ciemniejsze pieczywo jest zdrowsze od białego np. gracham, są jeszcze te chlebki w stylu "wasa" lub te wafle zyżowe. pewnie są zdrobsze od białego chleba
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Retriva

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #44 : 2007-07-21, 14:04 »
Renia, ale my tego n-i-e k-u-p-u-j-e-m-y i nie ma mowy, żebym sobie sama kupowała, bo kieszenie świecą pustkami : P poza tym, uwierz, tu ciemne pieczywo jest tak ohydne, jak siemię lniane smakuje...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedz #44 : 2007-07-21, 14:04 »

alune

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #45 : 2007-07-21, 16:25 »
uh.
ja jeszcze 2 lata z kawałkiem temu jadłam raczej to, co kupiła mi matka. miesiąc później pomyślałam, że może w końcu zacznę się lepiej odżywiać? w porządku, kupili mi ciemny chleb, w cholerę jogurtów, nie kupowali dla mnie słodyczy, tylko owoce, orzechy, nasiona. na początku lipca minęły 2 lata, odkąd jestem wegetarianką. po prostu nie jem mięsa - jeśli widzę, że na obiad będzie kurczak czy ryba to sama sobie coś robię, albo jem sałatkę i warzywa. po prostu przestań jeść produkty, które, jak uwżasz - mogą być zbytnio kaloryczne. sama zacznij sobie szykować posiłki ;> dla moich rodziców to i tak nie było wielkim zaskoczeniem, bo jestem b. wybredna i mało rzeczy lubię :P a w londynie ciemne pieczywo smakuje tak jak w polsce. i łatwiej tam zresztą o zdrowe i niskokaloryczne odżywianie niż w polsce. poza tym, w wielu dzielnicach są teraz sklepy z polską żywnością - polski ciemny chleb nie będzie problemem ;]
no i będąc na zakupach z familią rzuć coś nieśmiało o jogurtach naturalnych, warzywach, owocach, muesli, ciemnym chlebie.. ^^
a to, że zjesz mniej chleba czy chipsów nic ci nie da.. tłuszczy trans to nie obchodzi ;]
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #46 : 2007-07-21, 16:58 »
Ciężko zrobić sobie coś samemu jeśli nic nie ma co ja jem i nic nie smakuje :roll:

O jakim ciemnym chlebie mówisz? Bo ja tu jadłam ciemny chleb, jeden co prawda z marketu, ale inny z piekarni, i nigdy więcej! Nasze zakupy ograniczają się do tego co kupi moja siostra- ja z nią na zakupy nie chodzę, chyba że po ubrania. w sumie, dzisiaj zjadłam 2  posiłki, jestem pełna, a kalorii... koło 500 =D
Zapisane

alune

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #47 : 2007-07-21, 19:18 »
trochę kreatywności.. kanapka to nie jest tylko chleb z masłem i szynką ;] dlaczego nie chodzisz z nią na zakupy? pójdź z nią chociaż raz, albo sama coś kup :P
a samo to, że mało jesz nic ci nie da.. będziesz jadła codziennie po 500 kcal przez tydzień, a potem nagle 1500, następnego dnia 1000, 3000, 500 i gorąca czekolada z bitą śmietaną w starbucks.. wracasz do początkowej wagi ;)
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #48 : 2007-07-21, 20:39 »
bo ona kupuje jedzenie jak wraca z pracy ; ) nie jem miesa : P i nie mam kasy zeby sobie cos samej kupowac ; ) a ja wcale dzisiaj nie jadlam malo, bo jestem najedzona : P ale jadlam malo kaloryczne rzeczy ^_^
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #49 : 2007-07-22, 00:50 »
co do jedzenia mało to moja siora tak próbowała nic nie schudła i że tak powiem żedko chodziła do wc. dobrze ze jesz niskokaloryczne :) a musli próbowałaś?? może na śniadanie musli z jogurtem naturalnym? nie drogie i myśle że do najedzienia
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #50 : 2007-07-22, 11:00 »
Najlepsze efekty daje połączenie kilku zasad:

-jeść nie za dużo, tyle, żeby nie być głodnym, ale nie napychać się
-nie jeść wieczorem, najpóźniej o 18-19
-dużo się ruszać, niekoniecznie biegać, wystarczy szybki chód

Koleżanka przestała jeść kolacje i w ciągu kilku miesięcy schudła 8 kilo.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedz #50 : 2007-07-22, 11:00 »

alune

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #51 : 2007-07-22, 11:16 »
i obfite śniadanie^^ wiem, że niewielu osobom to pasuje, bo ja rano też nie mam nigdy apetytu, ale później jest się mniej głodnym.

a musli próbowałaś?? może na śniadanie musli z jogurtem naturalnym? nie drogie i myśle że do najedzienia

sam jogurt i muesli? nia pasuje mi to :P dodaj to tego ze dwa owoce albo kromkę ciemnego chleba z serem + pomidor/ogórek/papryka i będzie lepiej ;)
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #52 : 2007-07-22, 13:59 »
a czemu nie pasuje. niektórzy tak jedzą, musli jest już z owocami :P śniadanie powinno być duże według powiedzenia
"śniadanie zjedz sam,
obiadem podziel się z przyjacielem,
a kolacje oddaj wrogowi"
i tak powinno się jeść  :wink:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Retriva

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #53 : 2007-07-22, 14:14 »
dzisaij jak narazie jogurt ze zbozem [czyli wlasnie muesli : P] i kromka ciemnego chleba (ohyda : / z Sainsbury's... ale musze zniesc : P) z pomidorem (bez margaryny itp : P) i kawalek papryki zielonej xD dobrze mi idzie ^_^
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #54 : 2007-07-22, 14:42 »
oj lubie papryke i wszystkie inne ważywa (prawie wszyskie :P )

tak dalej Retriva i poradzisz sobie z nogami, ateraz do tematu i jak z krostkami?? uda ci siezrobić inne zdjęcie?
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

alune

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #55 : 2007-07-22, 15:31 »
a czemu nie pasuje. niektórzy tak jedzą, musli jest już z owocami :P  śniadanie powinno być duże według powiedzenia [...]

tak, a te owoce są zazwyczaj suszone. papaja, jabłka, rodzynki.. suszone jabłko to nie jest to samo jabłko, które kupisz w sklepie [tak, wieem.. a najlepiej to wszystko hodować w ogrodzie, bo to chemia blabla..] :P ad2 - to właśnie mówię.. dlatego sam jogurt z muesli nie wystarczy ;]

widzę, że ciemny chleb jednak da się kupić? ;> możesz jeszcze kupić pełnoziarnisty [wholemeal? nie pamiętam^^'].
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #56 : 2007-07-22, 18:22 »
siostra sama kupila ciemny chleb wczoraj, nawet nie wiedzialam :lol: ze kupuje : P co do pelnoziarnistego... nie wiem jaki ten jest i juz ni ebede wybrzydzac. tylko kurdee ja nie mam silnej woli.. wciagnelam przed chwila dwa nalesniki :oops:

Renia, juz pisalam, nie mam czym zrobic innego zdjecia i nie ma mi kto tego zrobic...  : /

EDIT: obieram inna taktyke : P bede jesc tyle, zeby sie najesc, ale nie napchac. do tego cwiczenia no i bez jedzenia po 19 : P wczoraj ostatni raz jadlam o 18:30 a nastepny o 9:30 rano : D
« Ostatnia zmiana: 2007-07-23, 10:58 autor Retriva »
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #57 : 2007-07-23, 13:46 »
ja nie wiem czemu nie mam rano apetytu a wieczorem zjadłabym... wszystko. rano zjem troche i jeste najedzona a wieczorem nie moge przestać jeść i zapycham sięowocami :( co jest ze mną?
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedz #57 : 2007-07-23, 13:46 »

Retriva

  • Gość
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #58 : 2007-07-23, 13:49 »
Renia, to chyba normalne ja tez tak mam : P rano moge nie jesc, a wieczorem ciagle musze cos szamac xD
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Krostki na nogach
« Odpowiedź #59 : 2007-07-23, 14:54 »
i jak musisz siępowstrzymywać. biedna, ja musze coś jeść,jabłko, orzechy... cokolwiek co wiem ze mi bardzo nie zaszkodzi
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 31 zapytaniami.