Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Band From TV ;3  (Przeczytany 3112 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Band From TV ;3
« : 2009-07-12, 07:57 »
band from tv jest charytatywną grupą grającą covery. jej członkami są aktorzy z amerykańskich seriali, którzy zbierają pieniądze na cele charytatywne dzięki koncertom i nagraniom swoich działań.
band from tv zadebiutował na przyjęciu po 58 rozdaniu nagród emmy.
do zespołu należą: greg grunberg (bębny), bonnie somerville (wokal), bob buiney (wokal), hugh laurie (keyboard-wokal), teri hatcher (wokal), jesse spencer (skrzypce), chris kelley (gitara), barry sarna (keyboard).
oficialna stornka zespołu: http://www.bandfromtv.org
i pare filmików z yt:
such a night
shake ya
the devil went down to georgia
you can't alway get what you want

ja na ten zespół trafiłam przy okazji mojego housoholicyzmu :). grają fajnie, nawet bardzo fajnie i miło ich się słucha. najbardziej upodobałam sobie 'such a night' (śpiewane tylko przez lauriego, który przy okazji wspaniale wymiata na klawiszach) i 'you can't alawys get what you want' (jakby ktoś chciał to obydwie piosenki mam na kompie, mogę przesłać). szkoda tylko, że płyty w polsce nie można kupić :( ale jeśli zagrają jakiś mały koncercik u nas ( w co wątpię, ale nadziję mieć można) to go sobie nie odpuszczę, choćbym sama miała jechać.

Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Band From TV ;3
« Odpowiedź #1 : 2009-07-13, 19:02 »
Ty to masz z tą housomanią. :lol:
A o tamtym serialu już zapomniałaś? :P
Ale pomysł na zepsół fajny. ;d
Zapisane
Podpis bez przekazu.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Band From TV ;3
« Odpowiedź #2 : 2009-07-13, 21:20 »
sorry za off'a: stargate? w życiu! ja je wciąż kocham prawie całym moim serduchem. w końcu to serial, na którym się wychowałam ;3
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Band From TV ;3
« Odpowiedz #2 : 2009-07-13, 21:20 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 27 zapytaniami.