Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: legowisko dla kota  (Przeczytany 8564 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hopcia

  • *
  • Wiadomości: 1
legowisko dla kota
« : 2013-06-21, 12:05 »
No właśnie jestem na etapie wybierania nowego legowiska dla mojego kotka i chciałabym kupić jakieś takie fajne dizajnerskie, w każdym razie nie typowe proste, one mi się strasznie nie podobają… zmieniłam wystrój mojego pokoju i pasowałoby tam coś beżowego ale w sklepach zoologicznych w moim mieście nie mają niczego co mi się podoba… ktoś może wie o co mi chodzi i byłby w stanie coś polecić? Chodzi o mięciutkie legowisko dla małego syjamskiego kotka.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #1 : 2013-06-21, 13:08 »
Polezy w nim 3 dni, a potem zmieni upodobania, ale kupić mozna :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

GlodnyZwierzak_pl

  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #2 : 2013-09-25, 13:42 »
Pewnie że warto,a może akurat przypadnie mu do gustu i będzie na nim systematycznie spał,kto wie. Jaki budżet posiadasz na ten cel? Bo tutaj mogę pomóc i doradzić.
Zapisane
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

Forum Zwierzaki

Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedz #2 : 2013-09-25, 13:42 »

adusia

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #3 : 2013-12-02, 09:51 »
Polezy w nim 3 dni, a potem zmieni upodobania, ale kupić mozna :)
Nie zgadzam się z tym, jeżeli kotu spodoba się legowisko to będzie w nim leżał dłużej aniżeli te 3 dni. Ja kupiłam to legowisko prosimy nie spamować jakieś trzy, cztery miesiące temu i mój kot codziennie tam śpi i leży, więc może zależy to od tego czy kotu spodoba się legowisko czy nie.
« Ostatnia zmiana: 2013-12-03, 17:13 autor IBDG »
Zapisane

Mortynka

  • *
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #4 : 2013-12-19, 14:06 »
Kupiłam kiedyś specjalne leżanko dla kota, ale nawet na nie nie spojrzał. Później, gdy zmontowałam samodzielnie, z mięciutkiego koca, również mu nie pasowało i szczerze powiedziawszy nie widziałam jeszcze kota, który by upodobał sobie miejsce przygotowane przez człowieka.
Zapisane

GlodnyZwierzak_pl

  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #5 : 2014-01-10, 14:56 »
Z kotami jest jak z ludźmi- każdy ma swój charakter,jednak większość z nich naprawdę śpi tam gdzie jej wygodnie i jedno legowisko może w ogóle nie przyciągnąć jego uwagi wiec tutaj będę się spierał w tej kwestii:)
Zapisane
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

klaris

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #6 : 2014-01-17, 02:39 »
Moje koty jak najbardziej korzystają z przygotowanych przez człowieka   :/ - sofa łóżko ... ale przyznam że jeden uwielbia spać w pudełku i choć je wyłożyłam kocem to ma ślady trochę wytartego futerka "na kolanach" Ja też się rozglądam za legowiskiem ale najwięcej jest trixie
Zapisane

kicura

  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #7 : 2014-02-09, 18:13 »
U mnie jest tak samo, tzn. kot okaże minimalne zainteresowanie nowym legowiskiem po czym wraca w zależności od pory dnia: na moje łóżko/na sofę w salonie/ fotel przed telewizorem.
Zapisane

GlodnyZwierzak_pl

  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #8 : 2014-03-18, 15:16 »
Bo jak pisałem powyżej- koty chadzają własnymi ścieżkami więc nie ma sie czym martwić. Jeżeli będzie chciał to z czasem wróci na legowisko,znam to z własnego doświadczenia:)
Zapisane
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

Forum Zwierzaki

Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedz #8 : 2014-03-18, 15:16 »

polla.80

  • *
  • Wiadomości: 6
    • WWW
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #9 : 2014-04-03, 09:18 »
Koty znane są z tego że uwielbiają kartony, ciemne i ciasne miejsca, i w ogóle wszędzie gdzie byś się ich nie spodziewał ;D ale może i czasem na legowisku też się położy ;)
Zapisane

GlodnyZwierzak_pl

  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #10 : 2014-04-07, 09:19 »
No tak,z tym także się spotkałem że koty często lubią wchodzić do kartonów czy miejsc które same sobie wybiorą,nie należy to do rzadkości. Jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to napisz jak w chwili obecnej przedstawia się sytuacja.
Zapisane
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

lucas24

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #11 : 2015-01-05, 10:30 »
Moja kicia nocuje najczęściej w specjalnym domku, który kupiłam jej przez serwis http://www.zpazurem.pl/sklep/domki2. Tam mają taki wzór jak Willa Luxury, mi się najbardziej spodobał, ale są też inne do wyboru, do koloru. Domek jest w środku wyłożony specjalnym miękkim kocykiem, w razie zabrudzeń wrzucam go do pralki i włala;)
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #12 : 2015-01-08, 11:39 »
Albo mi się wydaje,albo polecasz ten domek w kilku wątkach,dla przykładu tutaj
 http://www.zwierzaki.org/index.php?topic=3918.new#new
 dla mnie osobiście lepsze byłoby normalne legowisko,które na pewno lepiej się sprawdzi.
Zapisane

kamiska.80

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #13 : 2015-02-17, 15:32 »
Co sądzicie o takich legowiskach, w stylu prawdziwej kanapy. W sumie design mi odpowiada, ale pytaniem ,czy kot będzie chciał na czymś takim odpoczywać, czy nie jest to po prostu za twarde.
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #14 : 2015-03-06, 12:28 »
Pytanie po raz kolejny jest zbyt ogólne bo jak pisaliśmy powyżej,kot wypoczywa tam gdzie chce,nie zmusisz go do tego aby było to akurat to legowisko. Może wrzuć zdjęcie o jaki styl kanapowy Ci chodzi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedz #14 : 2015-03-06, 12:28 »

Clarias_pl

  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #15 : 2015-11-23, 14:55 »
Chyba właśnie na tym polega takze urok kotów,prawda? Same wybierają wygodne miejsce do snu czy odpoczynku, ale mimo wszystko uważam,że kupno takiego legowiska ma sens,oczywiście nie specjalnie drogiego,ale w miarę miękkiego- być moze naszemu pupilowi przypadnie do gustu:)
Zapisane

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #16 : 2015-12-02, 12:44 »
Jak kompletowałam "wyprawkę" dla mojego kota to zamówiłam zestaw próbny ze smilli i tam było dołączone legowisko - takie pomarańczowe w białe łapki. Pół roku się Franek do niego przekonywał, ale teraz śpi już tylko na tym legowisku.
Zapisane

Clarias_pl

  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #17 : 2016-02-15, 14:42 »
W takim razie może wstaw zdjęcie legowiska,tak aby każdy na forum wiedział o które chodzi dokładnie o jaki model chodzi. Ile kosztował? Bo u nas np legowisko nie sprawdziło się do końca tak jak pisałem powyżej,kotek sam wybiera miejsce do snu :)
Zapisane

joanndg44

  • *
  • Wiadomości: 5
    • WWW
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #18 : 2016-11-23, 18:22 »
Moje wcale nie korzystają z legowisk. Najlepsze są kanapa i łóżko:)
Zapisane

Petshooop

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #19 : 2017-02-20, 14:08 »
Kot wybiera miejsce w którym śpi i niestety tutaj niczego nie możemy mu narzucić. Zamiast typowego legowiska proponuje kupić mu ładny domek z wąskim przejściem, bez problemu znajdziecie wiele ciekawych wzorów i kolorów w sklepach internetowych :)
Zapisane

alicjanowakxd

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1
Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedź #20 : 2017-02-20, 21:47 »
Mój najbardziej lubi spać z nami  :jupi2:
Zapisane
try it now

Forum Zwierzaki

Odp: legowisko dla kota
« Odpowiedz #20 : 2017-02-20, 21:47 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 28 zapytaniami.