Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do dołu

Autor Wątek: Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(  (Przeczytany 19391 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Apiska

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #30 : 2005-01-23, 13:30 »
Wiesz co, może poproś jakieś znajomego, któy zajmuje się wystawianiem psów, niech Ciebie troszeczkę podszkoli co ?
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #31 : 2005-01-23, 13:30 »
Alaska, to jasnej ciasnej, po kiego grzyba chcesz wystawiać psa, któóry odbiega od wzorca? Jezu, jak mnie załamujesz, myśl...  :grr:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #32 : 2005-01-23, 13:30 »
TO COŚ? :roll:  :roll:  :roll: Dziewczyno,zastanów sie,zanim coś napiszesz.
Do nauczenia psa czekogolwiek potrzeba CIERPLIWOŚCI. Przecież nie nauczysz jej tego z dnia an dzień.
A ten egzamin do gimnazjum...Ja sie w ogole nie uczylam i dostalam 39 p. no dobra rozwiazywalam sobie te testy z JUniora ale wierz mi,że to dziecinnie proste.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #32 : 2005-01-23, 13:30 »

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #33 : 2005-01-23, 13:32 »
Cytuj

 o kasie za szczeniaki a nie o kasie za twojego psa

szczeniaki pomogly by mi  wrócic do normalności .... pola ... ja  urodzilam sie z Porarzeniem Mózgowym .. przez pewien czas chodzilam na palcach wiec mama w trosce o mnie poslala mnie na operacje ścięgna ahirlesA .

potem bylam na wózku .. ale zdjeli mi gips i lepiej już chodze - chodz lekarze cos zle zrobili i troche KULEJE  ... słyszalaś O DOGOTERAPII ?
 
pewna lekarka polecila nam rase Malamut i powiedziala ze  lepiej bym chodzila gdy piekow bylo wiecej .. wiec bedą szczeniaki i jednego sobie zostawimy ... ale teraz :(    

 :cry:

ps. oczewiscie że już NIE JESTEM NA WÓZKU INWALIDZKIM  ( to bylo tylko na czas nóg w gipsie )

ja nie chce ich mieć dla kasy !

myśle że teraz zrozumiesz ...

shepp : a jak jej BABKA  JEST CHAMPIONEM POLSKI I ONA JEST TAK CHUDA JAK DAISY ?
 I CO DLACZEGO JA JEJ WYSTAWIC NIE MOGE A ONI TE BABKE WYSTAWILI ?
i... ?
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

pola

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #34 : 2005-01-23, 13:37 »
okej Alaska...
tylko że takim swoim zachowaniem na pewno nic nie wskurasz w wychowawniu twojej suńki... słowo właściwie z każdym poście: CIERPLIWOŚĆ!!
jeżeli będziesz spokojna i wyluzowana i nie będziesz myslała tyle o wystawach itd. to keidyś na pewno się uda...
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #35 : 2005-01-23, 13:40 »
ja nie pojade  na żadną wystawe .. nie chce mieć siary .......               napewno TEMU  psu nic nie wyjdzie .... i  JĄ  zdyskfalifikują .....  nie chce żeby mi wstyd przynisola.... a zrobila to kilkanaście razy....  :cry:
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

pola

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #36 : 2005-01-23, 13:41 »
widać że nie ufasz swojemu psu... a dopóki jej nie zaufasz to z waszej współpracy nici... :roll:
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #37 : 2005-01-23, 13:42 »
Nie wiem, mówcie ze ja jestem głupia i nie mam serca, ale jakoś nie chce mi sie wieżyc w to co alaska mówi. Moim zdaniem wymyśla jakieś rzeczy zeby wyjść jakoś z kłopotliwej dla niej sytyłacji  :roll:
Zapisane

pola

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #38 : 2005-01-23, 13:45 »
She- wydaje mi się że jakby to było kłamstwo.. to Alaska musiałaby mieć baaardzo wybujałą wyobraźnię (;
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #38 : 2005-01-23, 13:45 »

mafinia

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #39 : 2005-01-23, 13:49 »
odczuwam wrazenie jakbys miala swojego psa tylko i wylacznie na pokaz i szpan!
ty chcesz miec jeszcze drugiego psa??? jak nie dajesz rady z jednym???
jezeli chcesz wystawiac psa musisz zaczac to pod okiem trenera
Zapisane

Gopi

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #40 : 2005-01-23, 13:53 »
Cytuj
Uczę ją tak : biorę ją na ringowke i biegam w ogolo ogrodu

Alaska to ty ledwo chodzisz a rodzice pozwalają ci BIEGAĆ z psem??

A co do psa - jak nie będziesz wierzyć w psa to mu na pewno nie wyjdzie. Wiesz, że pies wyczuwa twój nastrój i jak jesteś zdenerwowana to on też się denerwuje? Cierpliwości dziecko i nie próbuj od razu ustawiać Daisy doskonale prawidłowo tylko stopniowo, najpierw wystarczy, żeby stanęła spokojnie, a później pracuj nad jej postawą i stopniowo też z czasem, po malutku. Nie od razu Rzym zbudowano ;)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #41 : 2005-01-23, 14:01 »
Alaska...
po pierwsze.. rozumiem, że jesteś chora, to bardzo przykre... ale właśnie dlatego nie Ty powinnaś psa szkolić... Twoi rodzice decydując się na taką rasę (AM do najłatwiejszych nie należy..) powinni wziąć na siebie wychowanie suczki... :roll:

Poza tym.. bardzo się dziwię, że tak nazywasz swoją sunię... żeby ona COKOLWIEK umiała ktoś musi ją nauczyć... :? A do tego potrzeba cierpliwości i miłości! Musicie się rozumieć (a może raczej Ty sunię...) i jeśli łączy Was więź to będziecie mogły współpracować... Nie wiem jak to się uda biorąc pod uwagę Twoją chorobę... Ale dla mnie i tak niedopuszczalne jest żeby ktoś kto kocha swojego psa tak go nazywał........ :roll:  :? Na ten temat już się nie wypowiem. :shock:

Dalma & Maja
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #42 : 2005-01-23, 14:05 »
=shepp=  chcial / la byś sie postawic w mojej sytuacji ....  okrągłe 7 miesiecy jeździlam na wózku jak poszlam do zerówki to wstałam z wózka .
nie wszedzie moglam wejśc a jeszcze mieszkalam na 8 piętrze w bloku w  2 pokojowym mieszkaniu .. na lekarzy i operacje kupe kasy wydaliśmy i  jeszcze jeden z nich  zle zlożyl obie Nogi .
Cytuj

psa tylko i wylacznie na pokaz i szpan!

 no comments.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
wiecie jak ja sie w szkole czuje ? wiecznie tylko : KUTER NOGA ,  KALEKA  itp . :cry:
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #43 : 2005-01-23, 14:14 »
Okej alaska, ale nie musisz mi całego twojego życiorysu opowiadać :roll:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #44 : 2005-01-23, 14:15 »
Alasko... wiem, że to straszne... Musisz przeżywać straszne rzeczy z powodu swojej choroby...  :( Słów mi brakuje na ludzi, którzy wyśmiewają się z osób niepełnosprawnych! :roll:

Ale oddzielmy te dwie sprawy... To, że Ty jesteś bardzo chora nie znaczy, że masz wyżywać się na swoim psie, który nie jest w ogóle winny. Niczego nie jest nauczony wię nie wiem z jakiej racji miałby się Was słuchać...?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #44 : 2005-01-23, 14:15 »

Gopi

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #45 : 2005-01-23, 14:18 »
Cytuj
wiecie jak ja sie w szkole czuje ? wiecznie tylko : KUTER NOGA , KALEKA itp

Po pierwsze to takimi ludźmi się nie przejmuj. Mi też dokuczali, może z innych powodów, ale nauczyłam się ich olewać, to działa najlepiej. Najważniejsze jest to co ty czujesz w stosunku do siebie. Jeśli ty siebie lubisz i nie uważasz za kalekę, ale za nłodą, myślącą osobę mogącą wiele jeszcze się nauczyć dzięki np. radom ludzi z FZ i swojemu psu to wtedy wszystko widzisz w innym świetle :)

A powiedz mi dlaczego ci tak zależy na szczeniakach i dlaczego nie możecie po prostu wiąć drugiego psa? Przecież to mniejszy kłopot niż tyle szczeniąt w domu.
Zapisane

mafinia

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #46 : 2005-01-23, 14:20 »
alaska pies od razu nie nauczy sie wszystkiego a ty od niego oczekujesz sukcesu od razu. pracuj pracuj troche cierpliwosci i bedzie dobrze.
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #47 : 2005-01-23, 14:25 »
alez ja normalnie chodze ... no może nie tak do konca bo troche kuleje .. . biegam normalnie , wg zaleceń lekarza jak naj naj wiecej przebywam na dworzu i cwicze na wf oraz na basenie ..  a miając drgiego pSA będe mogla wiecej cwiczyc i bardziej wzmacniac miesnie , lekarz  nawet sie ucieszyl na wieść  o drugim piesiu . .. ale teraz ........
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #48 : 2005-01-23, 14:30 »
Cytuj

co ja na to poradze że ONA sie mnie nie słucha ....


bo nie masz u niej autorytetu.. zreszta sie nie dziwie. tez bym nie miala szacunku do kogos kto nie wie sam czego chce ode mnie..

"to cos"? jestem pewna, ze wlasnie tak o Tobie mysli Twoj pies, jak probujesz go szkolić, wyzywając go :roll:

Cytuj

alaska pies od razu nie nauczy sie wszystkiego a ty od niego oczekujesz sukcesu od razu. pracuj pracuj troche cierpliwosci i bedzie dobrze.

dokladnie. cierpliwosci !!
Zapisane

Nanami

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #49 : 2005-01-23, 14:41 »
Alaska, DOGOTERAPIA polega na pracy z dorosłym, wykwalifikowanym psie, a nie na odchowie szczeniat... Jak Wam tak zalezy na kolejnym psie, to lepiej kupcie od dobrego hodowcy nowego - lepiej Wam wyjdzie na tym.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #50 : 2005-01-23, 14:41 »
alaska, jesli chcecie drugiego psa to czemu akurat chcecie rozmnazac, na dodatek psa ktory nie nalezy do doskonalych? Mieć szczeniaki to nie zabawa, ale ciężka praca, na dodatek łatwo sprzedać nie jest, a twoja suńka raczej na pewno nie urodził;aby jednego czy dwóch. Jeśli się sukę kryje trzeba się liczyć z tym ze może zostać pół, albo i nawet cały miot. Kto wam zalecił alaskana do dogoterapii? alaskany nie należą do najłatwiejszych psów o krocie lepszy byłby do tego np. labrador. co jeszcze, jakoś nie chce mi się wierzyć w tą twoją dogoterapię, a wiesz dlaczego? jeśli masz uszkodzone nogi to pies ci w tym raczej nie pomoże, co więcej - mocniej pociągnie, wyrżniesz się i kłopotów będzie jeszcze więcej, poza tym do dogoterapii nie nadaje się każdy pies, a żeby jakiś się nadawał to najpierw musi przejść SPECJALNE SZKOLENIE.
  Ja w tobie widzę bardziej załamanego dzieciaka który ma kaprys mieć szczeniaka po swojej suczce, a nie osobę chorą dla której byłoby to konieczne. Chcesz mieć drugiego psa? idź do schroniska - znajdziesz tam setki psiaków które czekają na to żeby ktoś je przygarnął, szczeniaka alaskana może tam nie znajdziesz, ale szczeniaka mieszańca łatwiejszego w ułożeniu od alaskana na pewno.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #50 : 2005-01-23, 14:41 »

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #51 : 2005-01-23, 14:42 »
rozmawialam o tym z mamą :
(krótki opis jak z nią rozmawialam)
- Mama ! może rzeczewiscie bysmy kogosdo pomocy wzieli , chodzi mio wystawe , taki profesjonalny wystawca ?
- Nie .
- Dlaczego ?
- Nie mamy pieniędzy .. taki wystawca pewnie dużo by chcial za prace z psem .

Czyli raczej z wystawy nici .......  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

moglabym z tatą porozmawiac .. ale też nie wyjdzie ....    wiem co powie : " Nie , jak chcesz zabrac ją na wystawe to sama ją wyszkol .. jak nie  wyszkolisz jej to nie będzie wystawy ."
 :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

a ja nie chce psa  z schroniska bo on będzie dorosły i będzie problem bo Daisy może go nie zaakceptowac .. A jak jej  to zaakceptuje .

poza tym w moim przypadku nie chodzi o obcowanie z psem .. chodiz o pomoc w utrzymaniu równowagi , przeciwstyawieniu sie sile i usprawnienu konczyn dolnych i gornych  .
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #52 : 2005-01-23, 14:44 »
Alaska: Nie wiem, może ja jestem jakaś dziwna, ale  wydaje mi się, że nie powinnaś mieszać swojej chorby ( jeśli to prawda to mi bardzo przykro i współczuje Ci) ze szkoleniem psa. Ty swoją chorobę traktujesz jako wytłumaczenie w tym momencie. Do psa jak już wszyscy tu napisali potrzeba cierpliwości, czasu, podejścia, miłosci itp... to wszystko jest bardzo ważne.

 DOGOTERAPIA swoją drogą, ale nie można psa traktować tylko jako "lekarstwo", to nie jest robot, przedmiot...  A z Twoich wypowiedzi wynika, ze właśnie go tak traktujesz, za przykład można podać choćby "TO COŚ"... Mi się to wszystko nie za bardzo podoba. Jeżeli chcesz coś osiągnąć to popracuj nad swoim psem, tylko w odpowiedni sposób.

 A co do wystaw, to ja nie widzę sensu w wystawianiu psa odbiegającego od wzorca, to troche tak jakby ktoś chciał wystawić psa bez rodowodu, który wygląda jak wzorzec danej rasy.... Może moje rozumowanie jest błędne, ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Mimo wszystko życzę powodzenia!

Nanami

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #53 : 2005-01-23, 14:46 »
Alaska, Twoi rodzice po prostu chcą Cie zmotywowac do pracy z psem, nie umiesz sobie z jednym poradzic, a chcesz miec gromadke szczeniaków? Zastanów sie, przeciez nie podołasz temu, zwłaszcza jako osoba potrzebująca dogoterapii. Moze własnie po to Ci rodzice kupili Daisy, by Cie zmotywowac do pracy nad nią, he?

W schronisku są nawet szczeniaki, zdrowa psychicznie suka nie zaatakuje szczeniaka.
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #54 : 2005-01-23, 14:49 »
alaska  skoro  rodzice nia chcą dać kasy na wystawy to zapewne na szczeniaki później też nie dadzą... a Ty sama niewiele zdziałasz...
zresztą moje zdanie jest takie że gdyby Ci zależało dałabyś rade nauczyć psa wszystkiego...
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #55 : 2005-01-23, 14:54 »
Niewiem ... mam metlik w glowie ............ Nie wiem ... myśle ..
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

NaNcY

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #56 : 2005-01-23, 14:55 »
sorry ze to powiem ale właśne mi sie wydaje że wcale nie myślisz  :?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #57 : 2005-01-23, 14:57 »
i jeszcze coś apropos wystaw - żeby suka była hodowlana musi zaliczyć conajmniej TRZY , pies nie musi być wystawiany na ringówce , i jeśli twoi rodzice nie chcą dać na szkolenie to co sobie myślisz ? że wydadzą około 300 złotych na wystawy + koszty dojazdu, a potem na szczeniaki na które trzeba będzie wydać przynajmniej 1000 złotych?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #57 : 2005-01-23, 14:57 »

Agaria

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #58 : 2005-01-23, 15:06 »
Cytat: alaska
Niewiem ... mam metlik w glowie ............ Nie wiem ... myśle ..

Alasko ile ma teraz Twoja sunia?
Nie zniechęcaj się. Musisz nauczyć się cieszyc z samej pracy z psem. Troche cierpliwości, wyrozumiałości w stosunku do suczki. Kiedy ona wyczuwa Twoje zniecierpliwienie sama się stresuje i nici z treningu. Pamiętaj, że każda lekcję musisz zakończyc pozytywnym akcentem. Jeżeli coś Wam nie wychodzi, a suczka bardzo jest już zestresowana, to wydaj jej komende, z którą nie ma problemu (np. siad), nagródź ją smakołykiem, pochwal i zakończ na tym lekcję.
Myślę, że rodzice dlatego nie chcą, żeby ktoś Ci pomógł, bo starają się zmotywowac Ciebie samą do osiągania pewnych celów. Bardzo słusznie.
Zobaczysz, że Ci się uda. Nawet jeżeli Was zdyskwalifikują to nie ma się czym przejmowac....w końcu wiele od tego nie zależy. Najwazniejsze to dobra zabawa.
Pamiętaj traktuj treningi jak zabawe, nie denerwuj się na psa, nie podnoś głosu, bo tylko go zniechęcasz.
Życze ci powodzenia.
Napisz koniecznie w jakim wieku jest suczka?
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #59 : 2005-01-23, 15:07 »
iras- juz o tym wiedzialam opddawna
NaNcY  - czyli mówiszo sobie ?  NO BRAVOO !   :P
daisy ma 1, 6 lat
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 29 zapytaniami.