Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: porady treserskie :)  (Przeczytany 7015 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

87MoNiKa87

  • Gość
porady treserskie :)
« : 2005-08-28, 13:22 »
jesli macie jakies problemy z zachowaniem waszego pieska i nie mozecie sobie dac z tym rady. piszcie moze uda mi sie wam jakos doradzic .

czekam z niecierpliwoscia :mrgreen:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #1 : 2005-08-28, 13:41 »
A kim Ty jestes że uwarzasz się za takiego eksperta? :hmmm:
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #2 : 2005-08-28, 13:47 »
A kim Ty jestes że uwarzasz się za takiego eksperta? :hmmm:
Właśnie, może ujawnisz nam swoje "kfalifikacje" ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedz #2 : 2005-08-28, 13:47 »

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #3 : 2005-08-28, 14:52 »
hmm no tak myslalam ze sie bedziecie dopytywac, tresuje pieski do poszukiwawczego pogotowia ratunkowego. moj pies poszukuje zaginionych ludzi po lasach i td...


Data wysłania: 2005-08-28, 14:42
moze jeszcze chcecie cos wiedziec , w sumie nie wiem po co wam moje kwalifikacje wazne zeby moje rady przynosily rezultaty po co komu papierek jesli nie potrafi uczyc zwierzat ??
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #4 : 2005-08-28, 15:35 »
Właśnie, od kwalifikacji nalezaloby zaczac. Rady moga przynosic rezultaty ale po 1 nie na forum przez internet,a po 2 nie od przypadkowej osoby.
Zapisane

KikerS

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #5 : 2005-08-28, 15:38 »
w sumie dziewczyna tylko zaoferowała swoją pomoc.
ja np. mam problem z klatką, ale mam nadzieje ze już niedługo sie on rozwiąże właśnie dzięki WAM :)
Zapisane

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #6 : 2005-08-28, 16:44 »
co za problem z klatka??


Data wysłania: 2005-08-28, 16:33
vioaoiv sluchaj jesli nie chcesz albo nie potrzebujesz pomocy to warto byloby sie nie udzielac moze. a zanim coss napiszesz to sie zastanow o jezeli masz problem idziesz do tresera zreszta w wiekszosci przypadkow nieznajomego czlowieka, to tez pyta sie cie w czym problem i doradza co mozesz z tym zrobic i jak sobie poradzic wiec co za roznica czy zrobi to ktos za pieniadze i to duze czy ja???


Data wysłania: 2005-08-28, 16:37
a tym bardziej ze nie jestem pierwsza lepsza osoba ktora sobie wymyslila ze potrafi ukladac psy bo ja to potrafie skoro jak pisalam wczesniej nie zajmuje sie uczeniem psow od dzisiaj tylko od conajmniej 10 lat. pierwsze psy zaczynalam uczyc u boku mojego wujka ktory jest treserem, wiec takzwana asystenture juz przeszlam teraz tylko czekaja mnie egzaminy panstwowe i dostane papierek.
Zapisane

whiper

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #7 : 2005-08-28, 16:46 »
Monika, milo z Twojej strony, ze chcesz sie podzielic swoim doswiadczeniem, ale jesli ktos szuka danej porady to otwiera temat dotyczacy tego problemu. Nie Ty jedna na tym forum zajmujesz się nauką psów (słowa tresura troche mnie razi, jak to kiedys ktos powiedzial "tresuje to się foki w cyrku). :)
Pozdrawiam
Zapisane

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #8 : 2005-08-28, 16:54 »
tez nie lubie tego slowa dlatego jak zauwazylas zadko go uzywam.

ale mnie razi jedno , ktos ma zamiar pomoc innemu a ty sie wszyscy na niego zucaja jakby cos zlego ktos zrobil :/


Data wysłania: 2005-08-28, 16:52
a skoro jest tu wiecej ludzi ktorzy zajmuja sie uczeniem psow bycmoze tylko swoich o czemu nie zalozyliscie takiego forum tylko teraz krytykujecie mnie??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedz #8 : 2005-08-28, 16:54 »

whiper

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #9 : 2005-08-28, 17:00 »
Moniko, nie chce Cie krytykowac. Mowie tylko, ze forumowicze mają "w nawyku" otwieranie poszczegolnych topicow, jesli trapi ich jakis problem zwiazany z uczeniem, wychowaniem psow... jesli zobaczysz taki temat, wiesz jak mozna pomoc to poprostu odpisujesz.
Rownie dobrze, kazdy moglby otworzyc temat w ktorym jeden chce pomagac w wychiwaniu, drugi w zywieniu, trzeci w hodowli... ale szybko zrobilby sie niepotrzebny balagan.
Zapisane

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #10 : 2005-08-28, 17:08 »
no wlasnie to zrobilam napisalam pare slow do dziewczyny ktora nie wie jak odzwyczaic swojego bokserka od zebrania. zauwazylam tez jak dobrze jej poradziliscie zeby sobie ksiazke poczytala albo skontakotowala sie z treserem( vioaoiv ) a tak mi sie wydaje ze tak moze poradzic kazda osoba ktora nawet nie ma psa
Zapisane

whiper

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #11 : 2005-08-28, 17:15 »
Nie szufladkuj Nas prosze.
Nie znam tego danego problemu z zebraniem i nie bede mowic, czy slusznie poradzili, czy nie. Jesli ktos wie, ze dana osoba ma ksiazke "x" to moze ją odeslac do danej strony, aby sie nie produkowac na darmo. Co do kontaktowania z treserem to uwazam za ostatecznosc. Ale to tylko snucie... nie znam tego danego problemu.
Zapisane

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #12 : 2005-08-28, 17:20 »
zawsze mozesz przeczytac jest to 2 temat podemna , nie ma tam duzo do czytania
Zapisane

whiper

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #13 : 2005-08-28, 17:23 »
lookenlam wlasnie.
Mysle, ze Asia (VioaoiV) zauwazyla, ze Dawid ma sporo problemow z psem, a przeczytanie tych ksiazek wiele moze pomoc. Z czym ja rowniez sie zgadzam.
"a tak mi sie wydaje ze tak moze poradzic kazda osoba ktora nawet nie ma psa " - tak, ale trzeba wiedziec, tkora ksiazka jest warta polecenia.
Zapisane

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #14 : 2005-08-28, 17:26 »
no racja ale z drugiej strony mysle ze zglosil poniewaz oczekiwal konkretnej pomocy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedz #14 : 2005-08-28, 17:26 »

whiper

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #15 : 2005-08-28, 17:30 »
I Ty udzielilas mu rady, co uwazam za bardzo ok ;) Oby tak dalej ;)
Skonczymy te dyskusje. Juz chyba wszystko wyjasnione(?)
Zapisane

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #16 : 2005-08-28, 17:34 »
wiesz nie wiem o co tobie wlasciwie chodzi :| nie uwazam tego za bardzo ok tylko mam nadzieje ze to co mu poradzilam pomoze . i nie masz nic przeciwko to skonczymy te bezsensowne oskarzanie siebie na wzajem
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #17 : 2005-08-28, 17:36 »
Tak jak powiedziała whiper, jesli ktos ma jakis problem z psem to zakłada nowy temat( i wtedy mozesz sie wykazac). Topic,"porady treserskie"- jest zbędny :P.
co za problem z klatka?
http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,24155.0.html ;)
A tak z ciekawości, jakiego masz psa?
Zapisane

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #18 : 2005-08-28, 17:53 »
czarna labladorke i znajde mieszancza labladora i bit bula


Data wysłania: 2005-08-28, 17:39
sory pit bula a nie bit bula
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #19 : 2005-08-28, 18:45 »
labladora powiadasz?...

x_X
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #20 : 2005-08-28, 19:11 »
Hej Monika, witaj! Nikt tu się przecież nikogo nie oskarża, whiper ci spokojnie wytłumaczyła zasady działające na forum i napisała, że dobrze, że udzieliłaś rady w tamtym topicu... :) Co do wstępu, to zawsze lepiej się zareklamować, jakie ma się osiągnięcia i dlaczego warto skorzystać z twojej rady, bo tak jak sama napisałaś ("a tak mi sie wydaje ze tak moze poradzic kazda osoba ktora nawet nie ma psa") wtedy wiadomo że kożysta się z rad specjalisty a nie kogoś niedoświadczonego... :) (Choć nawiasem mówiąc, np. Vio i bez własnego psa dobrze zna się na behawiorze.)

"labladora powiadasz?..."
Ciiii... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedz #20 : 2005-08-28, 19:11 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #21 : 2005-08-28, 19:15 »
miło mi że tak sądzisz charon :oops: :tuli:

Cytuj
Co do wstępu, to zawsze lepiej się zareklamować, jakie ma się osiągnięcia i dlaczego warto skorzystać z twojej rad

Dokladnie tak. Nie przeczę że masz duże doświadczenie i potrafisz radzić, ale zrozum- bez przedstawienia osiągnięć (tzn udowodnienia, bo napisać każdy może) nikt nie wezmie Cię na poważnie.

Cytuj
Ciiii...

:lol: ;)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #22 : 2005-08-28, 20:16 »
Vio to należy podziwiać. On bez psa zna się na nich lepiej niż wielu ludzi na tym forum. Ba! wielu ludzi którzy mają psy...nie wiem jak ona to robi, ale robi. :)

a ty nie dąsaj się na wszystkich, a tym bardziej na whiper, która Ci grzecznie próbowała wyjaśnić o co chodzi.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Nanami

  • Gość
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #23 : 2005-08-28, 20:31 »
Aaa Monika, to ja mam pytanie - co zrobić, szczeniak mojej kolezanki kazdego chce zagryzc, łapie za ręce, za nogawki i juz chyba zaczyna dominowac, bo warczy przy misce?

"hmm no tak myslalam ze sie bedziecie dopytywac, tresuje pieski do poszukiwawczego pogotowia ratunkowego. moj pies poszukuje zaginionych ludzi po lasach i td..."

Jak uczyłas ją/go szukac ludzi po lasach, jak Ci wskazuje ze znalazł osobe? Ma bringsel?
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #24 : 2005-08-28, 20:37 »
ja mam problem, no bo za dlugo moją psine tresowałam na smakołyki, i teraz bez smakołyka nie zrobi siat, leżeć, a niedawno to robiła, dopuki nie dokładałam jej smakolyków na nagrode, co zrobić? na przymus? a potem pochwała słowna? probowałam, lecz nic nie skutkuje
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #25 : 2005-08-28, 20:45 »
agnesss... :oops: :oops: :oops: ... zawstydzilam sie ;) nie, ale powaznie, dzieki, strasznie mi milo, jesli tak sadzisz.. :oops:




Cytuj
tresuje pieski do poszukiwawczego pogotowia ratunkowego. moj pies poszukuje zaginionych ludzi po lasach i td..."

i nie masz do tego papierów? nie wierze, nie daliby nikomu takiej pracy, nie wierze, po prostu...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #26 : 2005-08-28, 20:49 »
vio ty zawsze musisz wszystkich krytykować i byc taka niewieżąca  :roll:

Mysha cały czas rób ze smakołykiem przeciez to szczeniak. mój pies mimo ze ma dwa lata to zawsze go tym nagradzam i nie przestane ;)
jeśli najlepiej wykonuje komendy za smakołk to nie widze powodu aby to zmieniać ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #27 : 2005-08-28, 20:51 »
Ola14 nie zawsze :P A powaznie- nie mam podstaw zeby jej wierzyc, nie wydaje mi sie zeby ludzie zatrudnili osobe bez kwalifikacji do TAKIEJ pracy.. to w koncu bardzo odpowiedzialne zajecie.

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedz #27 : 2005-08-28, 20:51 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #28 : 2005-08-28, 20:53 »
Ola14 nie zawsze :P A powaznie- nie mam podstaw zeby jej wierzyc, nie wydaje mi sie zeby ludzie zatrudnili osobe bez kwalifikacji do TAKIEJ pracy.. to w koncu bardzo odpowiedzialne zajecie.

Bez papierów niemożliwe, tak jak vio mówi...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: porady treserskie :)
« Odpowiedź #29 : 2005-08-28, 20:55 »
Cytuj
jezeli masz problem idziesz do tresera zreszta w wiekszosci przypadkow nieznajomego czlowieka, to tez pyta sie cie w czym problem i doradza co mozesz z tym zrobic i jak sobie poradzic wiec co za roznica czy zrobi to ktos za pieniadze i to duze czy ja???

tak jak whiper powiedziała, to naprawdę miło że chcesz pomóc- ale akurat treser moze w kazdej chwili pokazac Ci wszystkie swoje papiery na to ze szkoli psy z dobrym rezultatem, pokazac psy ktore wyszkolil, przedstawic przykładową lekcję.. rozumiesz na czym roznica polega?
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 29 zapytaniami.