Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Instruktorzy/trenerzy :))  (Przeczytany 5410 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alii

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #60 : 2004-07-24, 21:37 »
Brzmi to fajnie, ale do przejechania jest na 100% trudne :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #61 : 2004-07-26, 11:04 »
chyba że ktoś jest takim zawodowcem jak Nachti :)
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #62 : 2004-10-21, 20:41 »
ja tam jakos z moja instruktorka nie moge nawiazac dobrego kontaktu, dlatego ze ona ma tam swoich pupilków od poczatku a ja za nimi nie przepadam.przez to własnie zniecheciłam sie do jezdzania w szkółce :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedz #62 : 2004-10-21, 20:41 »

Cieciorka

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #63 : 2004-10-21, 21:57 »
ale ją złapał, nie??? Bo jeśli nie, to nici z jakiegokolwiek efektu z podrywu :P
Zapisane

Zorba

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #64 : 2004-10-21, 22:49 »
Cytuj

Ja to w zyciu żadnego szeregu nie skoczyłam

a ja ksoczylam w ogole w Gromadce(na koniach agroturystycznyh no ale jeden w klasie L chodzil:P ta taka Ruska mialam ja na emblemacie kiedys) parkur jakies no nie wiem 5 przeszkod stacjonaty i okser :D tak okresow sie balam bo zwykle to Ruska ale sie zatrzymywala i skakala albo sie strasznie wczesnie wybijala albo wymijala:D UuU z orkeser to byly akcje:) ael teraz chcialabym na Kasanku skoczyć okresa juz niedlugo(no w koncu grupa sportowa rusza od 6 listopada):) Pozdrówka
co do mojego ekm "trenera" od rekreacji slabo go znam ale jest to suuper koleś :) taki zabawny:) Ma oczy naokolo glowy i nie krzyczy tylko mowi spokojnie9no chyba ze powtaraa juz to 6 razy a nic ktos nie robi to tak jest:P) ale p.Michal RULEZ:)
Zapisane

anieszka

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #65 : 2004-10-21, 22:56 »
no ja teraz mam do czynienia z koniem który chodził WKKW i ludzie jak ja widziałam jakie przeszkody skacze to Tara się do nich boi podejść ale jak już skacze to z takim zapasem i tak na nie leci ale zawsze wypada wszystko dokładnie :)
Zapisane

Alii

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #66 : 2004-10-22, 16:14 »
Cytuj

Pozdrówka
co do mojego ekm "trenera" od rekreacji slabo go znam ale jest to suuper koleś  taki zabawny:) Ma oczy naokolo glowy i nie krzyczy tylko mowi spokojnie9no chyba ze powtaraa juz to 6 razy a nic ktos nie robi to tak jest:P) ale p.Michal RULEZ:)

Skad ja to znam :lol: P. Michał jest the best :lol:
Zapisane

Scotia

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #67 : 2004-10-22, 17:42 »
Cytuj

no ja teraz mam do czynienia z koniem który chodził WKKW i ludzie jak ja widziałam jakie przeszkody skacze to Tara się do nich boi podejść ale jak już skacze to z takim zapasem i tak na nie leci ale zawsze wypada wszystko dokładnie

mam takiego i dokładnie to samo robi: pędzi na przeszkode jak wariat, odbija sie 4 m przed przeszkoda i 4 m za laduje, a z jakim zapasem hohonie lubi skakac niskich wiec je zrzuca powyzej 120 dopiero daje z siebie wzsystko :wink:  ;)
Zapisane

Zorba

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #68 : 2004-10-22, 18:39 »
Cytuj

odbija sie 4 m przed przeszkoda i 4 m za laduje, a z jakim zapasem hoho

hehehe:) fajny koniczek:) takie koniki po WKKW są hihi chcialabym miec takiego koniczka akurat do skokow echhh..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedz #68 : 2004-10-22, 18:39 »

Zuzika

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #69 : 2004-10-22, 21:21 »
spox, ja to wogóle niemam instruktora, wprawdzie jest taka osoba jedna ale jej instruktorem niemożna nazwać, jeździ podstawy, nawet zmian nogi nieumie a uczy... dlatego ja jeżdże sama a jak juz ta osoba jest na moich jazdach to tlyko do poprawiania przeszkód i popatrzenia sobie, no i jak by sie mi cos stało to moze by ta osoba pomogła ale to tyle... więc ja mam samowole :P
Zapisane

anieszka

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #70 : 2004-10-22, 22:54 »
ale o tej co skacze z dużym zapasem to akurat nei po WKKW a westernowiec :D
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #71 : 2004-10-23, 11:03 »
Cytat: pacuszka7
ja tam jakos z moja instruktorka nie moge nawiazac dobrego kontaktu, dlatego ze ona ma tam swoich pupilków od poczatku a ja za nimi nie przepadam. :?


Umnie jest podobnie, chociaż że lubie instruktora, nawet jeżeli ma pupilków. Lubię go za to żę jest ambitny i myślę że do każdego ucznia przykłada się osobno i chce go nauczyć jak naj więcej. Ale czasem potrafi trochę olewać jazdy...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #72 : 2004-10-24, 14:41 »
ale wiecie co nie bójcie się okserów bo są prostsze od stacjonat :)
Zapisane

anieszka

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #73 : 2004-10-24, 19:55 »
i to dużo prostsze :)
Zapisane

Scotia

  • Gość
Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedź #74 : 2004-10-24, 20:04 »
Cytuj

hehehe:) fajny koniczek:) takie koniki po WKKW są hihi chcialabym miec takiego koniczka akurat do skokow echhh..

nie sadze zebyś chciała jak byś go poznała jeszcze ani razu nie udało mi się przejechac par... zeby byly dobre foule  :cry:  :P
to jest bardzo meczace :(  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Instruktorzy/trenerzy :))
« Odpowiedz #74 : 2004-10-24, 20:04 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.