Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: PARTYNICE!!!!!(spotkanie)  (Przeczytany 5360 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inwersja :*

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #30 : 2004-09-14, 18:05 »
tzn wiesz ja nie mam zielonego pojecia o koniach z rekreacji znam tylko dziewczyny z rekreacji z jedna naw2et do szkoly chodze o czym sie niedawno dowiedzialam:P ja moge sie ich popytac o opieke nad jakims konisiem a pana michała to znam tak z widzenia strasznie smieszny jest:P o ktorej jutro bedziesz to moze sie spotkamy?:D a co do tego Graba to chyba jest ale stoi w innej stajni zawsze jak ide do mojej (ona stoi w drugiej czesci stajni za sutomatem od kawy:P) to przechodze obok koni z rekreacji i znam ich wszystkie imona na pamiec:P no moze nie wszystkie ale te co mi sie glowy uczepily:]
Zapisane

Zorba

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #31 : 2004-09-14, 19:16 »
Jutro mam jazde około...hm 16? Tzn wiesz ja jutro jade w teren a jezel ibedzie brzydka pogoda to 30 min w terenie i 30 min na hali:)
Fajnie by bylo sie spotkać:D Zobacze sobie twojego konisia:) (jeżeli pozwolisz).
Narazie sie nie pytaj tych dziewczyn najpeirw chce je sobie poznac wszystkie.
P.S Znam tylko Natalie:)
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #32 : 2004-09-14, 19:26 »
nie no spoko moja kobyłka sie nazywa Inwersja ale nie ma napisu na boksie bo sie jeszcze nie zrobil:P ona jest w drugiej czesci stajni. za automatem do kawy drugi boks po prawej:P taka sliczna(:D) kasztanka z rowniotka lysinka na glowie stoi miedzy dwoma klaczami skarogniada i kara:D ja bede jutro kolo 16:30 a o 17 mam trening wiec moze sie spotkamy:D

PS.: a gdzie wy jezdzicie w teren? :]
Zapisane

Forum Zwierzaki

PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedz #32 : 2004-09-14, 19:26 »

Amazonka

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #33 : 2004-09-14, 19:35 »
Aqua Fresh oo była bardzo fajna, ale musiała chodzić jako ostatnia, bo kopała.
Zapisane

Ritka

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #34 : 2004-09-14, 19:38 »
ona ma problemy z kręgosłupem.
Zapisane

Zorba

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #35 : 2004-09-14, 19:47 »
N pto poszukać drugi boks po prawej za automatem do kawy w druhgiej cześci stajni:) Nie wiem gdzie jadew teren:P ja w ogole tam terenow nie znam normalnie:P Ej aa sluchaj moze podejde zobacze gjak trenujesz z Inwersja tylko powiedz mi gdzie będziesz jeźdizc i czy bedziesz skakać itd?
Mnie poznasz po hustce na głowie:D Pozatem będe w czapsach i bede miec taki aplcat z tym sznureczkiem do wkaldania rąk :P  Tylko opsiz mi dokaldnie gdzie masz ten trening bo ja tam jeszcze nie jestem polapana:P
Zapisane

Ingrid

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #36 : 2004-09-14, 19:51 »
no wiec jak jest glowne wejscie do krytej ujezdzalni to po prawej sa podaki takie male a za padokami jest taki manez nie ogrodzony tam sa przeszkody i ja tam bede jutro nie bedziemy skakac bo dzisiaj nie bylam na treningu bo preziebiona bylam:D Inwersja to kasztanka jako jedyna tam wiec ja zoabczysz na pewno:P ja bede ubrana cala na czarno Inwersja tez ma wszystko czarne:P a o teren sie pytalam bo tam przecie nie ma takiego terenu mozna isc do parku albo wokol toru dlatego zastanawialam sie gdzie oni was na teren biora:P:D
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #37 : 2004-09-14, 19:54 »
sorka to wyzej to ja jestem bo moja kolezanka jest u mnie i sie mi zalogowala:P wredna jedza:P
Zapisane

Alii

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #38 : 2004-09-14, 20:21 »
Cytuj

Aqua Fresh oo była bardzo fajna


 Zgadzam sie  :wink:

Cytuj

ona ma problemy z kręgosłupem.


Co jej sie stało ?? :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedz #38 : 2004-09-14, 20:21 »

Amazonka

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #39 : 2004-09-14, 20:50 »
Ja kiedyś jeździłam w teren NA Partynice przez dziurę w płocie przy ogródkach.
Zapisane

Kamelia

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #40 : 2004-09-15, 12:50 »
fajnie :) tam dopiero można pogalopować
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #41 : 2004-09-15, 18:14 »
ja dzisiaj bylam od rana na parytnicach bo do szkoly nie poszlam (chora jestem:P) o i pytalam sie dziewczyn z rekreacji o ciebie ale cie jeszcze nie bylo a byla chyba 15:50 czy jakos tak no nie wiem moze kiedy indziej sie spotkamy a tak na przyszlosc to jak sie nazywasz bo nie wiezdialam jak cie szukac wogole:P ja jestem Ola:]
Zapisane

Zorba

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #42 : 2004-09-15, 19:06 »
:D Ja sie Karolina nazywam:D Taka Natalia mnie troche zna:D
Dzisiaj byłam w terenie ja na tym Jadovidzie (cos takiego) tak kasztanwoaty koniczek z łysinka szłodki(narazie og najpbardizje lubie:) ) juz drugi raz na nim jeździłam.Pan Michał był na Metryce a taka pani Ania na Grabie! Ale byly jaja jedziemy sobie spokojnie klusem w teren a ta babka "pr pr spokojnie czego sie znowu przestraszyles,nie jedz jedzonko dostaniesz poźnije,panie michale on mi sie ploszy,ja od tego trzymania mam juz palce pozdzirane" i tak na okrągloa P.Michał ise na mnie patrzyl z uśmiechem ja tez prawie sie śmialam.Konie ruszaly bardzo gwaltownie(Metryka brykała zresztą Grab i Jadobvid też..) No ale ja jadovitda trzymalam.Aż tu nagle klusem ruszamy i babka nagle "spokuj prrr" patrze ale ona sie zk onia glebnela a Grab sobie smacznie zajada jakąs kukurydze..:P A ja normalnie juz chcialam wybuchnąć śmiechem.Babka wsiadla i ona taki tekst "ja jzu nie chce galopowac p.michale" potem caly czas sie pytala czy mi zalezy na glaopie i czy bedizemy galopować to p.michal odpowiedzial że ja bede sobie sama galopować.Wjechalismy na pole zrobilam kilka kułek na polu (Grab stempował a p.Michal tez galopował) i ptoem wrocilam do stajni i było ok akurat szla jazda.Jestem umuwiona na 15 w niedziele,ale chetnie bym kiedys po szkole przyszla...zeby konie poczyscic i sie z tobą spotkać:D :P
P.S Teren mialam o 16:00
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #43 : 2004-09-15, 19:26 »
aha no nie wiem jakos sie minelysmy:P jakby co mam krotkie blond wlosy tak na przyszlosc:P a kiedy bys mogla przyjsc? bo ja jutro jestem o 5 a w piatek o 4tej:]
Zapisane

Zorba

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #44 : 2004-09-15, 19:41 »
raczej w piatek ale nie iwem jak mnie taam wszyscy przyjmą poniewaz nie chce byc nachalna wiesz troche mi jeszcze tam obco..:( pzoatem ja jestem z Nowego Dworu i musze dojeżdżać do partynic z przesiadką (ale czego sie nie robi dla koni!) dzisiaj wracalam w bryczesach przez cale miasto hihih;D A moze widzialas takiego pana w żółtej kurtce przy ujeżdżalni ten z drzewami (jak co s to byl moj tato;P).
 masz gg?
jak cos to ja zaraz wracam (jestem z psem na spacerku)
Zapisane

Forum Zwierzaki

PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedz #44 : 2004-09-15, 19:41 »

Inwersja :*

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #45 : 2004-09-15, 19:43 »
jezuuuuu!!!!! wiesz co??!! ja mieszkalam kiedys na nowym dworze!!!!!! oj ty glupku:P:D:D:D mam gg 3520064 napisz do mnie teraz szybko to sie zgadamy:] a z jaka przesiadka ty jedziesz na partynice z nowego dworu mozna 107 przeciez dojechac bez przesiadek:D ( no z krzyzowki:P)
Zapisane

Zorba

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #46 : 2004-09-15, 20:54 »
napisaklam ale Cebie juz nie ma:(
Tak mam jakis bezpośredni? musze iść jutro sprawdzic bo nie uwierze:P Ale iwesz teraz to sie wszystko pozmienialo...ale mam nadzieje że 107 nadal jeździ...kulce:P A w ktorym miejscu mieszkalaś? Ja mieszkam koło boisk szkolnych (nie na Zemskiej).Kulce Ty to omze my ise keidys widzialysmy chociaz o tym normalnie nie wiemy hehe ale jaja:P
Mam malego dołka...wiecie czemu?
No bo poaptrzcie moja kolezanka zaczyna jeździć w Absolucie kiedys jeźdizlysmy razem w Amazonce ale ta stadnina ise rozpadła:( I ja jeżdże na Partynicach a moja przyjaciółka w Absolucie.I caly czas mnie namawia żebym tam jeźdizła a ja po prostu nie chcei  juz jej to kilak razy powiedzialam.I niestety zaczelysmy wychwalac nasze stadniny i ja wpsomnialam o tym żej ak zaczne jeździć lepiej i bede sie umiec dobrze opeikować koniem to wtedy tato mi kupi konia to ona mi pwoeidziala ze jej tato sie na konia zgodzil i bedzie miec wtedy konia keidy jej trener,i jej siora (ktora jeździ na knoiach ma wlasnego konia) stwierdzą że moze miec wlasnego konia ...sama wiem że to niedlugo nastąpi...wiecie nie mwoei tu o kosztach no ale ..troche mi tak glupio i jestesmy troche psoprzeczane.bo wychwalamy sowje stadniny..nie iwme co jest.Prawdziwa satyswakcje sprawilby mi własny koń taki na wlasnosć o ktorego bym dbala ktorym moglabym sie pochwalić jeżdzić na nim,czyścić go,kupowac nowe kantary,czapraki,ochraniacze,wędzidła,kiedy nie moge na nim jeździc to o nim myslec iweczorami,wiązać z nim przyszlośc...nie iwem czy mnie rozumiecie.I powiem a raczej napsize szczerze że zazdroszcze tym co mają konia :) Naprawdę zazdroszcze im wiem zę zazdrośc to cos brzydskiego ale ja od 5 lat marze o wlasnym koniu...a teraz sobie zdalam sprawe że ja nic nie umiem i szukam kogos kyto by mnie nauczyl tego czego wlasciciel konia powinien unikać,czego powinien konia uczyć,jak o niego dbać,itd...(Ola nie psize ze chce ciebie wykrozystać) Ale szuka kolezanek ktore pomoglyby mi sie glownie zpaoznać z tym o czym wlasciciel konia powinien wiedzieć....Może Ola to Ty bedziesz taką moją nauczycielką...jezeli nie chcesz to nie:P Ael jestem pilnym uczniem;P :D no o tyle naraska:)
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #47 : 2004-09-15, 23:11 »
no moj kon to jest cwaniak inteligent i on sie uczy tylko tego na co ma ochote:P i cwaniaczy zeby tylko marchewke dostac a zeby sie nie narobic:D ale teraz ucze ja podnosic lapke zeby poprosila o amrchewke i nawet jej wychodzi:D
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #48 : 2004-09-15, 23:31 »
taaaa???biedna iwaaa:P co ty z niej robisz??bulbe druga ktora niegdy nie wie o co komu chodzi??:P hehe....no pieska sobie z inwersjo Losku zrobilas :P hehe cos czuje ze ja MUSZE tam wpasc bo jest coraz gorzej :P hehe niech juz lepiej kasia przyjezdza z balsa na ten miesiac do ciebie :P hehehe
Zapisane

Amazonka

  • Gość
Dojazdy
« Odpowiedź #49 : 2004-09-16, 18:39 »
Ruska, jeździłaś może na Jadeicie? W której Amazonce jeździłaś? Kątna?
Od 1994 roku dojeżdżałam z dwoma przesiadkami na Partynice (wyścigi), a nawet dalej (Wysoka). I było OK. Czego się nie robi dla koni? ;)
Inwersja, 107, owszem, jedzie na Klecinę, ale trzeba trochę dojść. Chyba nie przechodzisz przez wielopasmową drogę do Krakowa, Katowic itp.?
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #50 : 2004-09-16, 21:56 »
Ale nie wy troszke inaczej myslicie bo jak 107 dojedzie sie do samego konca na klecine to wystarczy przejsc kolo torow  i mostem przez rzeczke i jest sie z tylnej strony partynic tam gdzie jest taka odkryta ujezdzalnia( ja tam jezdze) i glowne wejscie do krytej hali. jest o wiele szybciej:]

Aj Oktawia nie marudz a w gruncie rzeczy moglybyscie wpasc do mnie wreszcie z baska:D Iwa to i tak taki cwaniak ze jej sie niechce niczego uczyc ale i tak sa duze postepy:]
Zapisane

Forum Zwierzaki

PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedz #50 : 2004-09-16, 21:56 »

Zorba

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #51 : 2004-09-17, 14:13 »
Ja jeździłam w Chwałowicach (k/Jelcza-Laskowic).
Yhy ja tam sie narazie nie znam:P ten 107 ponoć bardzo żadko jeździ:D :P Inwersjo! No to jak ja dzisiaj sie zjawiam przed bramą (Partynic) o 16:00..
Zapisane

Zorba

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #52 : 2004-10-16, 13:56 »
sory że post pod postem ale chce żeby ten temacik psozedl do gory..no to jak dziewczyny umawiamy sie na wyścigi?O KTOREJ I W KTORYM MIEJSCU?
Zapisane

Scotia

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #53 : 2004-10-16, 14:15 »
no to my z misiakonisia bedziemy tam o 10-11
moze sie umowimy przy sklepie mustang??co??
tylko jak was rozpoznać??
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #54 : 2004-10-16, 14:18 »
Cytuj

Ja jeździłam w Chwałowicach (k/Jelcza-Laskowic).

w AMAZONCE?? bo ja i scotia tam jezdziłysmy!! :wink:
Zapisane

Zorba

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #55 : 2004-10-16, 15:00 »
tak w Amazonce :D Z qumeplka też jeździłam tam:D no ale sie rozpadla stadnina(a akurat mialam prechodzic do grupy sportowej).Ja taN WOLAŁAM PANIĄ Basię a nie Anie jakas milsza sie wydawala..ciekawe jak tam ma się Bajpasik i Alf oraz Berezyna,Ramzes.Ja jade za tydzoein do Tary(schronisko dla koni) do Hortexa i Dolly(urodzila źrebaka Matrixa!) kojarzycie konie? jade tam z tą moja qumpelką.
10-11 hmm dla mnie wcześnie no ale moze być:D kolo mustanga(ale podajcie dokladna godzine bo ja autobanem jade).Ja będe w jensach w takiej granatowej dlugiej kurtce z niebieskim workiem z bacikiem bo bede jeździć..no to czekanm:D
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #56 : 2004-10-16, 15:13 »
Cytuj

Bajpasik i Alf oraz Berezyna,Ramzes

to tez byly moje kochane koniki
Cytuj

Ja taN WOLAŁAM PANIĄ Basię a nie Anie

a ja pania anie bo byla bardziej wymagająca :wink:
Zapisane

Zorba

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #57 : 2004-10-16, 15:16 »
MIsia podaj numerek gg moze sobie pogadamy?(fajnie tak powspominac stare czasy)
Zapisane

Forum Zwierzaki

PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedz #57 : 2004-10-16, 15:16 »

Scotia

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #58 : 2004-10-16, 15:21 »
widziałam dolly i matrixa :)
Cytuj

Bajpasik i Alf oraz Berezyna,Ramzes

bajpas alf i berezyna poszly do pani ani do volty, a ramzesa ktos kupil ( kacper i jego siostra)
ja tez wolalam pania anie, bo pani basia byla za miekka :P
P.S. chcialabym pojechac do volty, pani ania zrobila tam 5* stajnie :wink: z basenem dla koni :shock: chiba tak mowila itp. :wink:  ;)
Zapisane

anieszka

  • Gość
PARTYNICE!!!!!(spotkanie)
« Odpowiedź #59 : 2004-10-16, 15:21 »
nie no pół forum to z wrócka jest :D poczekajcie jeszcze rok to do was dołaczę :D
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 25 zapytaniami.