Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu

Autor Wątek: Ja się ugryzę ............  (Przeczytany 5860 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kfiatek

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #90 : 2003-12-21, 15:25 »
a ja luubie koniki wysokue i średnio szerokie..
nie lubie jeźzić na takich dużych grubasach, bo za duzy rozstaw nóg i konie nie czuje..
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #91 : 2003-12-22, 19:21 »
Nie chce mi się nowego tematu zakładac a ten nawet pasuje... Właśnie wróciłam od lekarza bo byłam na te kolana... Okazało się że rzepka schodzi mi w bok i jest zagrożenie że moze mi wypaść. Być może będe mieć operacje, ale taką całkiem drobną... Nacięcie 2 cm. z boku kolana, mają mi mięsień rozlużnic ten który naciska na tą rzepke i powoduje osuwanie się jej w bok. Narazie mam robić ćwiczenia jakie mi doktor zadał i brać lek. Moja mam jest przerażona, wogóle nie wiem czemu. Cały czas coś tam wzdycha, ze to straszne. Wogóle już nie moge wytrzymać dobija mnie tym a ja się prawie wogóle nie przejmuje. Zamiast ona mnie pociesza to ja ją pocieszam że to nic strasznego.  Nierozumiem jej, już tata był spokojny. Mama cały czas ma przerażone spojrzenie a gdy ja próbuje jej wytłumaczyc że to nie jest poważne to naskakuje na mnie, że ja to do wszystkiego podchodze z uśmiechem. Nawet nie wiadomo czy tą operacje będe mieć bo jeśli porawi się po ćwiczeniach i leku to operacja jest zbędna. Zresztą ta cała operacja to maleńkie naciencie, rozlużnienie mięśnia i tyle. O jeździe konnej lekarz powiedział że jest nawet wskazana. Lekarz bardzo miły i okropny fanatyk jazdy na nartach więc wie co to znaczy uwilbiac jakiś sport i nawet z jednym kolanem ma to samo co ja tylko ja mam z dwoma. Mam nadzieje ze mamie przejdzie bo jeśli dalej mnie będzie tak dobijać to ja będe musiała na całe dnie się zmywać... Ale ja tam się okropnie ciesze że to nic poważnego i że jeździć konno nawet powinnam i wogóle ruch jest wskazany... :) :wink:
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #92 : 2003-12-22, 19:57 »
apropos rodzicielskiej paniki...
jakos niedawno wyczułam sobie jakieś zgrubienie, guzek w piersi... rany boskie... moja mamma dotała prawie zawału a ojciec zsiniał.... zaraz mnie zawlokła do specjalisty i zaczęła mu opowiedac jakies niestworzone rzeczy... okazało się, że to tylko zagęsczenie tkanki....

a na codzień są tak normalnymi ludźmi...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ja się ugryzę ............
« Odpowiedz #92 : 2003-12-22, 19:57 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #93 : 2003-12-22, 20:28 »
w piersiach to czuc przede wszystkim gruczoly wlasnie w formie takich guzkow jakby..trzeba sie regularnie badac zeby potem umiec zauwazyc roznice gdy cos sie pojawi badz powieksza,w tak mlodym wieq milki raczej baaaaaaardzo rzadko sie zdarza zeby byl to jakis rzeczywisty guz...dobrze ze jest ok :)) a swoja droga na pocieszenie powiem wam ze wczoraj zlamalam se noge...no moze nie zlamalam,mam peknieta praktycznie w calosci strzalke i jest super bo nie zalozyli mi gipsu i nie napieprza jak cholera i nie moge sie klasc bo boli i ruszyc a co dopiero chodzic...ale jutro ma qmpel qle przyniesc to jakos bede kustykac ;) ot moja matka to dopero paniki narobila jak zadzwonilam do ojca zeby po mnie przyjechal bo chodzic nie dam rady :P

milkiwaj

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #94 : 2003-12-22, 22:28 »
o rany... jakżeś to zrobiła spryciulu :lol:

akurat przed świętami... oj biedactwo.... ja mam zapalenie gardła, bo w czwartek byłam kapitanem drużyny harcerskiej w siatkę... i trochę sie darłam :lol:

wiesz, aj nie panikowałam... wykluczyłam cokolwiek groźnego... ale nie moji rodzice :lol:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #95 : 2003-12-23, 09:21 »
jak ja to zrobilam.....hmmmm......zrobil to zajac wyskakujac pod nogi ryzego w czasie iedy ja zaabsorbowana bylam podciaganiem popregu,co bylo dalej nie pamietam,procz tego ze se nadwyrezylam do kompletu ramie trzymajac konia z pozycji lezacej i ze ledwo wstalam nie mowiac o wsiasciu na konia....swoja droga nie wiem jak ja bym wrocila gdyby mi ryzy spierdzielil do domu albo nie wsiadlabym od razu poki w szoku nieczolam az tak bolu..... wracanie stempem zajelo mi jakies 40min ekheeem a siodlo ze stajni do siodlarni odniesc 15minut pieszo...to bym se calodniowa wycieczke chyba zrobila jakby polecial ryzulec do domciu ;)

kfiatek

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #96 : 2003-12-23, 10:56 »
gratuluje!!
Ale widzisz jakiego masz inteligentnego rumaka!!!
za upadek  8)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #97 : 2003-12-23, 17:50 »
Zuzika,nie bój sie. Ja się bałam starsznie i nie miałam po co. Tylko zawaliłam semestr przez to.
k cian...współczuję :(akurat na święta ale do wesela się zagoi :D
a chodzenie o kulach było nawet fajne tlyko zawsze rano bolały mnei ręce a w ostatnie dni mojego chodzenia o kulach kciuki mi już odpadały :(. jak długo będzie Ci się goiło?
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #98 : 2003-12-23, 18:03 »
ponoc miesiac i bedzie po wszystkim....lekarz powiedzial mi ze to pekniecie ale na zaswiadczeniu jakie mi wreczyl do zdjecia wpisane zlamanie trzonu kosci strzalkowej...wiec ja juz nie wiem....a gipsu nie zalozyl bo ponoc nie trzeba i tak by nic nie dal...nie wiem ale jakies to dziwne

Forum Zwierzaki

Ja się ugryzę ............
« Odpowiedz #98 : 2003-12-23, 18:03 »

Zimoludka

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #99 : 2003-12-23, 18:25 »
hmmmmm ja by pojechała do szpitala  i sie dokładnie spyatł alub jakbyś miała jakiegoś lekarza w rodzinie to sie spytaj :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #100 : 2003-12-23, 19:05 »
nie mam lekarza w rodzinie a wlasnie w szpitalu na oddziale chirurgii,lekarz ortopeda w ambulatorium chirurgicznym stwierdzil to co stwierdzil i zalecil to co zalecil......no coz...

Zuzika

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #101 : 2003-12-25, 17:33 »
Ja tam się wcale nie boje tej operacji... maleńka i drobna jak okreslił to doktor... Jeśli bym jej nie zrobiła to mogła bym mieć poważne komplikacje jak by mi w końcu ta rzepka wypadła... Narazie mam brac leki, wykonywać ćwiczenia które mi lekarz zalecił i czekać ... A operacj ma być dopiero w Marcu więc nawet jak by to było cos strasznego to mam sporo czasu na przygotowanie się. Mama już się uspokoiła, nawet chwilami sobie żartuje że mam to co chciałam czyli zwolnienie z w-fu :P ale cały czas wspomina o tym zebym sie oszczędzała i wogóle. Najważniejsze jest to że jeździć moge :) :mrgreen: A reszta jakoś będzie...
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #102 : 2003-12-27, 15:41 »
mam skaner!!! i zasypi was zdjeciami :) K-cian wysyłam ci twojego rozrabiakę :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #103 : 2003-12-28, 14:44 »
milki.... :D wlepiony w siwcie....tradycyjnie.....smieszna morda mu na jednym wyszla :) ale juz mnic mnie nie zdziwi...po ostatniej sesji zdjeciowej :lol: wyglada conajmniej jak siol,wogole jak brzydac two najwieksze jakies i do tego te jego miny.... :lol: xarek widzial,mam na swiadka ze nie klamie :wink:

btw milki slij wiecej zdjatkow,zobacze chetnie jeszcze jakies koniski nie tylko ta wredna ryza morde ;)

ps.co to za krowa wpieprza moje mejle!! :grr:  :evil:  ;)

Tafta

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #104 : 2003-12-28, 15:35 »
Cytat: k_cian
xarek widzial,mam na swiadka ze nie klamie :wink:

nie denerwuj mnie głupia fizdo  :grr:   :lol:


 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ja się ugryzę ............
« Odpowiedz #104 : 2003-12-28, 15:35 »

milkiwaj

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #105 : 2003-12-28, 18:17 »
mam pare z Devili stajni
strasznie umorusanego Bolka
poza tym mam jeszcze Chana,.... jak znajdę to wyslę
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #106 : 2003-12-29, 19:46 »
wyślesz mi też ?? (jak by co to ginger2000@op.pl)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #107 : 2003-12-30, 22:31 »
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #108 : 2003-12-30, 23:33 »
ale mi się naprawdę nie chce :lol:
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #109 : 2003-12-31, 17:47 »
to wrzuc do galerii
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #110 : 2003-12-31, 18:42 »
częśC tam juz siedzi :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ja się ugryzę ............
« Odpowiedz #110 : 2003-12-31, 18:42 »

Ritka

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #111 : 2003-12-31, 20:02 »
jak sie będziesz nudzić to mi też malinka@kn.pl
hyhyhy :wink: tralala gupawa :) :) :) :) chyba dostałam fajerwerkiem w łeb hehehehe :P :P :P:P buHEhHEheheheEHehe

sorki
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #112 : 2003-12-31, 22:55 »
a dzie cheniek i z markowszczyzny fociaki? :| wez zabierxz stamtad ryzego pasqde jedna!

milkiwaj

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #113 : 2004-01-01, 13:10 »
uh... zaraz...  mam kaca...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #114 : 2004-01-01, 18:55 »
hehe :P nieeeeładnie! nielepiej pić szampan "pikolo"? :D
Zapisane

Ritka

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #115 : 2004-01-01, 19:30 »
właśnie. Picolo na wszystko!
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #116 : 2004-01-01, 19:31 »
Mnie już całe szczęście główka przestała boleć, ale wcześniej było kiepsko... Heh... :lol:
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #117 : 2004-01-01, 19:36 »
ja jeszcze wróciłam i musiałam z pesem wyjść po czym ten mutant mnie obudził o 11 i znowu chciał wyjśc... jestem, sama z menażerią w domu a za oknem pada śnieg :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ja się ugryzę ............
« Odpowiedz #117 : 2004-01-01, 19:36 »

Zimoludka

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #118 : 2004-01-01, 23:27 »
Zuzika! nie dobijaj mnie! w 5 klasie?????
czy ja jestem jakaś zacofana?????
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ja się ugryzę ............
« Odpowiedź #119 : 2004-01-02, 00:04 »
i zostanę do jutra sama...
zima nie panikuj...
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 28 zapytaniami.