Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Moje papużki za tęczowym mostem  (Przeczytany 4970 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raffy

  • Gość
Moje papużki za tęczowym mostem
« : 2004-08-21, 22:07 »
Sara, Twister, Donald, Lay, Rabat i Oskir :( kocham was nadal i nigdy was nie zapomnę...

Sara.. młodo umarła... sprzedali mi już chorą...umarła kwietnia 2002r .. najprawdopodobniej na zapalenie pluc... była cała żółciótka... była u mnie 2 tyg,

Twister- u mnie był 2 latka... byl superowy... ukochany Kary... głos miał nietypowy, raz gwizdzanie raz głosne rrr, raz itd... był zielony, skrzydła miał żłte w jasnefalki.... nigdy cie nie zapomnę ui dziekuję ci za to ze spedziłes ze mną niezapomniane 2 lata...

Donald ... pierwszy syn Polly... był biało-niebieski ... szekiem... górny brzuch niebieski dolny biały... nadzwyczajny ... u mnie był tylko 3 mies... zginął zadziobany przez Polly... i gadał slicznie... wymawiał długo i wyraznie swoje imię ...

Lay.... nadzwyczajny był ... nigdy go nie zapomnę, ubarwienie tak jak Twister .... oswojony... wiecznie spokojny... odszedł pazdziernika 2002r ...

Rabat i Oskir .... nimfole kochane .... Rabat umarl na złamanie kregosłupu a oskirz choroby... kochane były ...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 20 zapytaniami.