Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jabłko...czyli śp kot podwórkowy  (Przeczytany 850 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krówka

  • Gość
Jabłko...czyli śp kot podwórkowy
« : 2004-11-01, 20:24 »
Przed chwilą w moim domku odeszło "Jabłko" czyli kot z mojego podwórka.
Nie wiem jakiej był płci dlatego nazwałam je Jabłko.
Jabłko było białe w czarne łatki. Było moim ulubionym kotem z podwórka.
Moja sunia czesto próbowała je gonić ale ono nigdy nie uciekało. Było bardzo odważne i inteligentne. Nie wiem w jakim wieku było, ale istniało odkąd pamiętam, czyli odkąd mam mojego psa(prawie 4 lata).
Jabłko w tym roku miało piękne dzieci - 2 białe w czarne łatki -małe Jabłuszka...
Byłam na spacerze z Molcią i zauważyłam, że Jabłko leży pod samochodem, wyglądało jednak jakoś podejrzanie, przednie nogi powykręcane, ciało bezwładne... Przyjżałam się i zauważyłam, że jeszcze żyje, oddycha i próbuje się przemieścić. Szybko odprowadziłam suczke do domu, wziełam rękawiczki, transporterek, kocyk i pobiegłam do Jabłka.
Przesuneło się troszkę do przodu, ale nadal było powykręcane.
Założyłam rękawiczki(tak na wszelki wypadek) wzielam kocyk w ręce, obiełam nim Jabłko, podniosłam je, i wsadziłam do transporterka.
Jak to dziki zwierz w klatce próbowało się buntować, miałkneło, a raczej próbowało miałknąć> nasyczeć na mnie, ale nie miał zbytnio sił. Szybko ruszyłam do domu. Chciałam zobaczyć w jakim jest stanie, poczekać na mamę i jak ona tylko przyjedzie pojechać do weta. Niestety nie dokczekałam się  :(
Znowu kilka razy próbowało miałknąć, przekręciło się kilka razy, zwymiotowało, kilka razy wzdrgnęło....i odeszło  :cry:  :cry:  :cry:

Jabłko bardzo chciałam Ci pomóc!
Niestety nie zdążyłam...
Nie chciałam żebyś cierpiało
Przepraszam...
Będę Cię zawsze pamiętać
Mam nadzieję, że w kocim raju jest tak jak pisze Franciszek Klimek,
że już zawsze będziesz szczęśliwe
Jabłko...  :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 21 zapytaniami.