Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Szczurki albo myszki  (Przeczytany 4348 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #30 : 2006-06-26, 16:26 »
Mnie też to wkurza,ale nie bardzo mam skąd kupować myszki.Ja być może będę miała kiedyś zoologiczny - ale zwierzęta będą na zapleczu i będę je sprzedawać tylko odpowiedzialnym ludziom - którzy nawet pokażą przyszłe mieszkanko zwierzątka ;P.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #31 : 2006-06-26, 16:28 »
Sa przeciez hodowle (myszki z jakas wada, np. zle wybarwione sa czesto oddawane za darmo), ludzie ktorym sie rozmnozyly myszy, znajomi.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #32 : 2006-06-26, 17:12 »
Zapewne większości ludzi nie będzie się chciało z tobą męczyć... i pójdą gdzie indziej... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedz #32 : 2006-06-26, 17:12 »

kate8828

  • Gość
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #33 : 2006-06-26, 23:13 »
Własnie zostaje jeszcze to że tak jak powiedziała Charon jak ty będziesz zadwała pytania odnosnie domu gdzie bedzie spało zwierze czym bedzie karmione gdzie bedzie stała klatka czy maja państwo dzieci to ludzie sobie mogą darowac i iśc  dalej .......
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #34 : 2006-06-27, 10:56 »
Zapewne tak ...ale moje zwierzęta w przeciwieńswie do innych zoologów będą miały swietne warunki(duże klatki)i będą zdrowe i zadbane,a także oswojone,więc może nie będzie tak źle ;).
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #35 : 2006-06-27, 11:16 »
Czyli nie baw się w zoologiczny,a zajmij sie hodowlą jeśli już...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #36 : 2006-06-27, 13:07 »
Nom,ale to tylko marzenia,ten zoologiczny.Do zoologa więcej ludzi trafi ;).

Sa przeciez hodowle (myszki z jakas wada, np. zle wybarwione sa czesto oddawane za darmo), ludzie ktorym sie rozmnozyly myszy, znajomi.

Ja reguralnie patrzę na allegro i patrzę na ogłoszenia,ale jakoś nie mogę znaleźć ...
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #37 : 2006-06-27, 13:12 »
To jak szukasz? :)
Wystarczy chocby zadzwonic do jakiejkolwiek hodowli. Mioty sa dosc czesto. Na allegro jest teraz czarna myszka i mysz kolczasta.
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #38 : 2006-06-27, 13:46 »
Ale ja jestem z Krakowa.Ta czarna myszka mi się podoba,tylko że nie wiadomo jaka płeć(i tak bym gostkowi pokazała jak się rozpoznaje ale jeśli by okazała się samcem..)no i jest z Warszawy.Kolczasta odpada.Co do rasowej - wolałabym laboratoryjna od kogoś przygarnąć(w końcu to też ratunek,bo tak jak nie znajdą to usypiają albo gorzej).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedz #38 : 2006-06-27, 13:46 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #39 : 2006-06-27, 13:55 »
NiceMice to hodowla myszek nierasowych, moze to by ci odpowiadalo?

PS a mama juz sie zgodzila? ;>
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #40 : 2006-06-27, 15:20 »
Nie.

Ale zgodzi się,zobaczysz ;).Co mi zaszkodzi wcześniej się dowiadywać.NiceMice,kojarzę, kiedyś widziałam ich stronę,ale to z Krakowa?EDIT : http://666reda.fm.interia.pl/index.html - nie pisze miejscowości :(.Ja najbardziej bym chciała taką czarną albo brązową z pomarańczowym brzuszkiem lub czarną - ale oni łaciate mają.A co tam.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #41 : 2006-06-27, 15:25 »
Mysle, ze jesli chcialabys rodowodowa mysz, to transport nie stanowi problemu. Zwsze mozna przeslac mysz przesylka konduktorska :) (u mnie Kenia i Czerta jechaly sobie pociagiem :p)
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #42 : 2006-06-27, 17:03 »
No tak,ale wolałabym na miejscu,odbiór osobisty.A zresztą wolę nierodowodową ;) (Chrumcia byłaby zazdrosna).
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #44 : 2006-06-27, 22:16 »
...nie wiadomo jaka płeć(i tak bym gostkowi pokazała jak się rozpoznaje ale jeśli by okazała się samcem..)

Odpuść sobie, rozmawiałam kiedyś z tym gościem tak z 1/2 roku temu (od ta,mtego czasu widziałam już kilka razy jego aukcje) a jak ktoś tyle czasu hoduje myszki to wreszcie powinien się nauczyć rozpoznawac płeć, dla mnie to podejrzane.

Czemu jednak nie chcesz szczurka, sa dużo fajniejsze niż myszki.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedz #44 : 2006-06-27, 22:16 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #45 : 2006-06-28, 00:47 »
Dzięki... :P Mnie nigdy nie pociągały np. myszoskoczyki, ale nie mówię, że są mniej fajne od np. myszy... Każdy ma swój gust...

Nati, wiątpie, żeby Chrumcię interesowało pochodzenie przyszłej myszki/myszek... W sumie hodowla to chyba najlepsze i najbezpieczniejsze wyjście... Hodowle są sprawdzone, a tak nie wiadomo... :( Ja brałam od tej kobiety z Wawy, bo niby jej się namnożyły, a wciąż produkuje nowe... :/ Jak brałam to jeszcze umiała rozpownać płeć, potem jej przeszło.
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #46 : 2006-06-28, 10:01 »
Czemu jednak nie chcesz szczurka, sa dużo fajniejsze niż myszki.

Jeśli to było do mnie to - ja chcę towarzyszkę dla mojej myszki ;) ( jak mama da się namówić ).
eh... http://www.terrarium.com.pl/forum/viewtopic.php?t=78882&sid=6fb261126129d43351dc47e1a349893a

Z Krakowa!I to Nowa Huta.(ja też jestem z N.H).Chętnie bym je uratowała ...No,ale ...charon - to był taki żarcik.
Zapisane

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #47 : 2006-06-28, 10:22 »
Jak powiedziałam mojej koleżance że chcę myszkę to powiedziałą mi że będę żałować, bo raz namówiła swoją koleżankę na kupno, ona kupiła i teraz obydwie żałują, bo mysz strasznie skacze, wyskakuje z klatki/akwarium i nie da się z nią wytrzymać, a jak raz wypuściły ją w zamkniętym pokoju na spacer to za dwa dni znalazły... wiec nie wiem czy z myszą to jest taki dobry pomysł.
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #48 : 2006-06-28, 10:27 »
Ostro przesadzają ...jak była mysz nieoswojona(tak myślę)no to ich wina :/.Jak moze z klatki wyskoczyć?Akwaria się przykrywa.Nie wypuszcza się myszy na wędrówkę nawet w zamkniętym pokoju,bo nigdy nie wiadomo co jej strzeli do głowy.Nie dziwię się że uciekła,trzeba mysz pilnować.Ja mam myszki i strasznie je kocham :).I wcale nie robią mi takiego rabanu!Widać nie potrafiły się zaopiekować zwierzakiem.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #49 : 2006-06-28, 10:36 »
Natte, wystarczy umiec szukac ogloszen ;)
Juz lepsza mysz od terrarysty niz z zoologa :) , mam nadzieje, ze wezmiesz jakas z nich.
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #50 : 2006-06-28, 10:37 »
Może nie mam 'talentu' ;-).Spróbuję więcej się dowiedzieć,poproszę o foty.Bardzo bym chciała,z dwie najlepiej :).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedz #50 : 2006-06-28, 10:37 »

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #51 : 2006-06-28, 10:40 »
Mogły jeszcze trafić na "skoczną" i agresywną mysz... Zresztą rzeczywiście mogła być nieoswojona, bo to czwartoklasistki... a ja dwa lata starsza ;D więc im tez mogło coś strzelić do łebka... nie czyta się książek, nie wie się.
Apropo wypuszczania myszki w pokoju to nie wiem czy można wypuszczać myszki, bo mało o nich wiem :D
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Szczurki albo myszki
« Odpowiedź #52 : 2006-06-28, 10:41 »
Można wypuszczać,ale pod stałą opieką,trzeba mieć myszke na oku.Nigdy nie wolno wypuszczać bez opieki!Czwartoklasistki?Eh,to już wszystko wiadomo.EDIT : Napisałam na maila do tego terrarysty.Zapytałam o zdjęcia i czy ma 1 lub paromiesięczne myszki.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 28 zapytaniami.