Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: CSI-W w Poznaniu  (Przeczytany 30312 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zimoludka

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #60 : 2004-12-05, 18:32 »
ja juz jestem po :wink:
spotkałam się z Natch ale prosiła żebyc nic nie pisać zanim nie wroci więc nie pisze :wink:
no i kfiatek, co? znowu sie nie spotkałyśmy :P jak do mnie głuchałas to ja juz sie szykowałam do wyjścia :P
byam na Grand Prix- wygrał jakiś niemiec, Polak Jarosław ( naziwska nie pamiętam) na Anemicie był 5 a Kubiak był 6. W ogóle to przeszło trzech Polaków do rozgrywki więc chwała im za to :D Był jeszcze 19latek na Fair Play Cordeau ( chyba cos takiego) ale był 8 .
Jak ktoś byl to chyba podtwierdzi, że koń Lucky jest the best!  Ludzie śmiali się od wejścia tego konia aż do wyjscia :wink:
Zapisane

kfiatek

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #61 : 2004-12-05, 20:54 »
ja bylM NA GRAND PRIX, DO CIEBIE GLUCHALAM I KOFOL, DO NATCHNI PISALAM I JUZ JEJ NIE BYLO...
sorry za caps locka sam wie wlaczyl..
fajnie byóło gran prix dla niemca Thiemenna?? nie pamietam dokladnie nazwiska, ale fajnie pojechał..
ale na dobra sprawe dopiero potem bylo fjnie..
pokazy bryczki, kadryle, ale najepsi byli ułani!!! potem młode konie, mała runda i ja do domu, chociaz bylo (i pewnie terasz jeszcze jest) polo co chcialam zobaczyc, ale trudno....
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #62 : 2004-12-05, 21:15 »
nie wiem, dostalam gluchacza po 15 czyli jak były pony :/
a poza tym moja towarzyszka juz sie niecierpliwiła więc trzeba było zmykać do domu ;)
kiedys na woli na jakis zawodach sie spotkamy ;)
ja po poniakach poszlam juz. pokazow nie widziałam. to aikodo czy jakies judo bylo sucharne :P
i co do pony to zgodze sie z mysha ze Marta Szrajer, faktycznie odbiega od reszty. a i Ben jest sliczny :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedz #62 : 2004-12-05, 21:15 »

Natchniuza

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #63 : 2004-12-05, 23:47 »
Wrocilam. Padam na pysk. Mam troche dalej na MTP niz Zima :P Jakies 400km dalej :D
Opisze wszystko jutro ;)

***

UPDATE:

No jestem :D W Poznaniu bylo super. Zawody b. fajne. Pani tlumacz mnie powalala na kolana, chyba chciala dorownac wyczynom Szewczyna na MR w Wawie  :wink:  Kubiak boski jak zawsze, szkoda tej zrzutki w rozgrywce GP  :cry:  Moj idol  :D  :kocham:  Fajne koniki, ehhh, krolestwo za takiego. Sunderkan byl Z-A-J-E-B-I-S-T-Y! Fanie jechal Matla na fair Play Coudreau. Podobalo mi sie imie jednego konia 'Never Can Stop Me'... ja bym nazwala 'Noone Can Stop Me'  :D  Slicznie... Nakupilam konskich rzeczy tyle, ze nie moglam uniesc ;) Poznalam Rewine! Mozecie mnie dotkac teraz, znam Rewine na zywo!  :wink:  Zaskoczyla mnie pozytywnie :) Po drodze mielismy wiele przygod.... Szczegoly tutaj : http://natchniuza.blog.pl/komentarze/index.php?nid=8567456
Zapisane

Kozica

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #64 : 2004-12-06, 14:02 »
Cytuj

Pani tlumacz mnie powalala na kolana

zgadza się, plątała się nieźle, no ale potem jak było trzeba powiedzieć kto jedzie i na jakim koniu sszło jej lepiej :)
byłam od około 12 do około 18 wróciłam dzisiaj o 1 w nocy... było superasto! żałuje tylko że nie byłam na finale polo, no ale to nie ode mnie zależałało, co do ułanów... żal mi było koni, potem jak był kadryl amazonek na tych samych koniach, jeden konik lekko kulał  :( widać było, że już miały stanowczo dosyć... żałuje, że się z Wami nie spotkałam, ale musiałam się kręcić w pobliżu instruktorów... w sumie dzięki nim tam byłam, buźka dla nich  :cmokkk:  :wink:  a Kubiak... świetnie jeździ, ma dobre konie, tylko szczęścia mu brakuje niestety...  :(
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #65 : 2004-12-06, 14:25 »
Kubiak nie ma dobrych koni.
Zapisane

Ritka

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #66 : 2004-12-06, 15:06 »
pani tłumacz świetnie gadała po angielsku, ale nie była związana z końmi. Moim zdaniem nie miała pojęcia o tym sporcie. Za to jak były jakieś komunikaty to mówiła fajnie ;)
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #67 : 2004-12-06, 15:19 »
nie mowila swietnie po angielsku. potrafila ladnie przetlumaczyc proste zdania, typu: 'przygotuje sie ktos tam', 'na parcorze ktos tam', '4 pkt karne', ale jak miala tlumaczyc dluzsze teksty (bez fachowego slownictwa konskiego) przed GP w niedziele, to sie po prostu przejechala.
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #68 : 2004-12-06, 17:50 »
taaa tłumaczka po prostu najlepsza :D tak dukała, akcent chyba z kosmosu wzięty  :P ano i fakt, jak miała tłumaczyć ten dłuższy tekst, to jedno zdanie trwało tak długo, że ludzie się śmiali a mówiący ( tzn po polsku) dokańczał swoje przemówienie
Już mogli kogoś lepszego wziąć na te zawody
Co do Kubiaka to wdiziałma go drugi raz ale jako pierwszy na kobyłce :)
Pony były... no nie wiem. Czy to zależy do umiejętności tych jeźdzców czy od koni. Albo jeźdzcy beznadziejni albo konie typowo złośliwe.
Kozica- trzeba było się odezwać! Pisałam żeby się zgłaszać kiedy się będzie :)
Cytuj

 Zaskoczyla mnie pozytywnie

ooo miło mi :wink:
P.S. Natchn- mówiłam Ci że jestem typową niehumanistką? Teraz to chyba widzisz :P

znalazłam filmik :)
http://tvp.pl/868,20041203138881.strona
albo
http://tvp.pl/Search?Count=10&idCatS=868&Cat=868&Start=14 i prawo w linkach "udany początek"
Zapisane

Forum Zwierzaki

CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedz #68 : 2004-12-06, 17:50 »

Alii

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #69 : 2004-12-06, 18:41 »
fajny ten filmik :wink: szkoda, że mnie tam nie było :(
Zapisane

Kozica

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #70 : 2004-12-06, 20:15 »
a Pony... no moim zdaniem niektóre dziewczyny nieźle poginały na konikach... w sumie na małych konia się trudniej jeździ, no ale też one dużo uczą, trzeba na nich naprawde być "przyklejonym" do siodełka bo lubią wydziwiać :) z nich o wiele łatwiej spaść  :lol:
Zimoludka może masz i racje... napisałam wcześniej, że będe, no ale się nie umawaiałam z Wami, bo z góry wiedziałam, że nie będe miała zbytnio czasu na spotkanie... co innego gdybym była tam z rodzicami, czy sama  :roll:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #71 : 2004-12-06, 23:27 »
Ahh..Grzesiu :D Dzieki REwina!
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #72 : 2004-12-07, 00:04 »
Cytuj

Dzieki REwina!

yyy za co? :P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #73 : 2004-12-07, 13:32 »
ten gość co był drugi to Jarosław Skrzyczyński - nie lubie go ale byłam w "jego stajni" i głaskałam te wszystkie konisie - cudne są :) (musiałam sie pochwalić) :P
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #74 : 2004-12-07, 15:01 »
Za link do filmu, w ktorym wypowiada sie moja konska milosc :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedz #74 : 2004-12-07, 15:01 »

milkiwaj

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #75 : 2004-12-07, 15:24 »
ja tez troszku sobie jupiłam :)
śliczne bryczesiki z pełnymi lejami {w końcu ;)]
oczywiście koleżanka mi taką scenę zrobiła kiedy przyszła mi pomagać wybrać... mam bardzo dziwny rozmiar... 88... i Paździoch krzyczała na głos, no co ty! 2 X 44, to ty taka gruba jesteś...

a mama i właściciel stajni gdzie jeżdżę zgodnie stwierdzoili, że kupiłam sobie za duże... :/ ale mnie tam dobrze leżą i juz nawet w nich jeździłam./..

jeszcze kupiłam sobie fajniutki czapraczek, taki z brązowym sztruksem i kieszonkami :D

ogólnie było fajnie... a ludzi w sobotę było raczej mało...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #76 : 2004-12-07, 18:03 »
Nat: Kubiak wypowiadal sie jeszcze na regionalnym i na takim poznańskim kanale :)
Wybór był duży, trzeba przyznać :)
a i jak będę miec fotki to odswieze ten temat i wkleje je tutaj ;)
Zapisane

kfiatek

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #77 : 2004-12-07, 21:29 »
hehe..
mozę sie natchni na raże, ale za kubiakiem nie przepadam... heh
sama nie wie czemu..
ja mam ful zdjec, jak znajde baterie do aparatu to werzuce na komputer i powklejam do galeri.. o ile potrafie..
 wogloe kocham moj apart..
zawsze jak go biore na zawody to juz ni9e ma bateri..
teraz to samo a zrobil ze 30 zdjęć..
ciekawe czy coś na nich widać :P:P:P
ja z zawodow zapamietałam kolesia, ktory jeździł w konkursie młodych koni, na siedmiolatku.. a zapamietalam bo mial fajne imie- Mściwój...
to tyle..
ułani byli świetni, ale to juz mopwiłam...
aa
i barszcz zakupił ogłowie bo długim namyśle...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #78 : 2004-12-07, 22:14 »
Mściwój Kiecoń chyba :wink: charatkerystyczne ;)
a i wklej zdjęcia koniecznie!!
Zapisane

Kamelia

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #79 : 2004-12-08, 16:35 »
Nachti sory ale na myśl o kubiaku przychodzi mi na mysl jedno - burak :P
milkiwaj a jakiej firmy bryczesy (jak można widziedzieć oczywiście :)) (pewnie niemieckie bo oni mają taką rozmiarówke)
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #80 : 2004-12-08, 18:05 »
Kamelia, czemu?
Zapisane

Forum Zwierzaki

CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedz #80 : 2004-12-08, 18:05 »

Zuzika

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #81 : 2004-12-08, 18:50 »
oj bedzie bura... jak ktoś kogoś uwielbia to lepiej w jego obecności tej osoby nie obrażać :P ja do Kubiaka nic nie mam ale też go nie uwielbiam, na żywo niestety nie widziałam ale moze kiedyś, znaczy sie napewnio :)
Zapisane

kfiatek

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #82 : 2004-12-08, 19:32 »
heh..
ja za kubikiem nie przepadam jak już wspominałam..
mna zesżłorocznym CSI zrobił coś taiego (zanim zwalił sie na przeszkode) ż go znielubiałam.. nie pamietam co dokąłdnie.. ale pamietam iż oburzona byłam.. iod tej pory niechęc mi pozostała!
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #83 : 2004-12-08, 20:22 »
Zuzika. Nie bedzie bury. Ja bym chciala tylko, zeby Kamelia podala logiczne argumenty, dlaczego za Kubiakiem nie przepada.
Moim zdaniem, to jest najlepszy Polski jezdziec, zreszta potwierdzaja to jego wyniki. Jako jedyny polski skoczek wyjechal na IO. Bardzo wysoko w rankingach. Zeszloroczna wpadka w Poznaniu... Coz, moze sie zdarzyc kazdemu. W tym roku byl swietny.
A ze nie jest juz mlody ani przystojny, to inna sprawa.
Osobiscie go wlasciwie nie znam, tyle co z widzenia na zawodach, czasem bywa u mnie w KJ na ogolnopolskich.
Cenie tez Morsztyna i kilku innych (mniej znanych jezdzcow). Ale gdybym miala ukladac moj prywatny ranking skoczkow, Kubiak bylby na pierwszym miejscu.
Zapisane

Kamelia

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #84 : 2004-12-08, 20:44 »
Nie potrafie ci podać żadnego logicznego powodu - poprostu za nim nie przepadam (nie mam nic do niego ale go nie lubie) i jak go widzę to mi się zaraz z burakiem kojarzy i czasami się zastanawiam czy jak spadnie to ktoś mu pomaga wsiąść bo to może ciekawie wygladać. Ale tak jak widzisz te powody są moimi i na razie czuje że zdania co do niego nie zmienie, chociaż nie jak mogłabym zmienić zdanie co do osoby zupełnie mi obojętnej :) i tyle to jest moje zdanie  :D
Zapisane

awangarda

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #85 : 2004-12-09, 17:40 »
iii a ja lubie strarasznie kubiaka tzn. nieznam go ani nic ale czytalam jakis tam wywiad kilka osoba co go znaja opowiaadlay mi roznie rzeczy o nim i wydaje mi sie ze spoko facet z niego;) a pozatym jak na polski poziom to swietnie jezdzi.
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #86 : 2004-12-09, 17:57 »
Awangarda  :wink: Dobrze gada! Wodki jej dac  :wink:  8)  :D
Zapisane

Kamelia

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #87 : 2004-12-09, 18:37 »
8) to stawiaj Nachti :P ale ja z ww. względów wybaczcie ale się nie napije :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedz #87 : 2004-12-09, 18:37 »

anieszka

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #88 : 2004-12-10, 09:18 »
a ja Kubiaka bardzo lubie i na żywo i przez TV :) a że sam nie jest przystojny to za to ma fajnego syna :D :lol: a ten Kary na którym jedzi jego syn jest boski
Zapisane

Kamelia

  • Gość
CSI-W w Poznaniu
« Odpowiedź #89 : 2004-12-10, 17:06 »
ja chce zdjęcie jego syna bo co do wyglądy to nie ufam innym bo są gusta i guściki a ja należe do wybrednych :P
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 27 zapytaniami.