Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Muszę się z Wami podzielić moją radością!!!!  (Przeczytany 816 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

danuta

  • Gość
Jak już wspomniałam byłam w schronisku ,robiłam zdjęcia kotom,przygarnęłam kocurka-jest wspaniały. ;) i jeszcze chciałabym się podzielić jedną radością:W schronisku przebywa jeszcze jeden niezwykły kocurek Filutek.Kiedy weszłam do klatki ( 30 kotów) od razu wskoczył mi na plecy i tak cwanie się wykręcił,że musiałam go do siebie przytulić.( wzięty przeze mnie kocurek leżał mi cały czas na nogach).Niesamowity pieszczoch.Bardzo łagodny w stosunku do ludzi.Opiekunce kotów  bardzo zależało,żeby Filutek znalazł dom ,ale bez innych zwierząt.Koty ok.roczne i więcej małe mają szanse na adopcję.Ale udało mi się - Filutek ma dom.Mam koleżankę,która grzecznościowo przywozi mi z Niemiec puszki dla moich kotów ( wychodzi taniej) i będąc u mnie we wtorek widziała Lucka( tak ostatecznie nazwałam moje biało-rude cudo) i po usłyszeniu historii o Filutku zaczęła się zastanawiać :roll: I dzisiaj umówiłyśmy się ze schroniskiem,że w sobotę Filutek będzie już nocował w nowym domku.Przepraszam za tak rozwlekłą historię ,ale jestem  szczęśliwa.W ostatnich dwóch miesiącach znalazłam domy dla 3 starszych kotów i chciałabym,żeby ta passa trwała dalej.Kiedy to piszę jestem obserwowana przez 4 pary oczu. :cosik:  :cosik:  :cosik:  :chomik:  :taniec: Już kończę ;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Muszę się z Wami podzielić moją radością!!!!
« Odpowiedź #1 : 2004-08-26, 23:18 »
Gratuluję dobrego wyboru. Koty będą bardzo szczęśliwe i na swój sposób się dowdzięczą.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Moniaa

  • Gość
Muszę się z Wami podzielić moją radością!!!!
« Odpowiedź #2 : 2004-08-26, 23:37 »
Swietnie, ze udalo sie znalezc dom. Zycze milego zajmowania sie kociakiem
Zapisane

Forum Zwierzaki

Muszę się z Wami podzielić moją radością!!!!
« Odpowiedz #2 : 2004-08-26, 23:37 »

Sal

  • Gość
Muszę się z Wami podzielić moją radością!!!!
« Odpowiedź #3 : 2004-08-27, 08:21 »
Wspaniała jesteś!
Naprawdę rozumiem twoje szczęście, bo mnie też wyrosły skrzydła u ramion, jak jednej kociawce znalazłam domek.
Teraz molestuję następnych znajomych!  ;)
Zapisane

Maxim

  • Gość
Muszę się z Wami podzielić moją radością!!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-08-27, 12:38 »
Cudownie :D Udało się uratować kolejną kocią sierotkę  :wink:
Zapisane

Margot

  • Gość
Muszę się z Wami podzielić moją radością!!!!
« Odpowiedź #5 : 2004-08-27, 13:34 »
Miło czyta się takie posty ;)
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Muszę się z Wami podzielić moją radością!!!!
« Odpowiedź #6 : 2004-08-27, 22:29 »
no to supcio....gratulacje....
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 23 zapytaniami.