Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pomocy!  (Przeczytany 819 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

halina

  • Gość
Pomocy!
« : 2004-09-22, 17:16 »
siemanko :D  przed chwilą byłam na bazarku i przy wejściu jest taki duży stół.  Pod nim siedziały dwa młode kotki (biało- brązowe cos takiego nie pamietam dokladnie). po chwili zaczely sie bawic i wogole nie zwracaly uwagi na ludzi. nie wiem co mam zrobic. zostawic je tam? moze sa przyzwyczajone do mieszkania na bazarku... moze kto sie tam nimi opiekuje... nie mam pojecia. wiem ze do domu ich wziac nie moge.... Co mam zrobic? :cry:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Pomocy!
« Odpowiedź #1 : 2004-09-22, 19:55 »
Moim zdaniem jeśli kotki nie są wychudzone i brudne, wygladają na szczęśliwe(bawią się) to chyba jest im dobrze ;) Oczywiście możesz je dokarmiać, ale moim zdaniem wielu ludzi myśli tak jak ty i właśnie dzięki temu przeżywają ;)
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Pomocy!
« Odpowiedź #2 : 2004-09-22, 20:05 »
a ktory to bazarek?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomocy!
« Odpowiedz #2 : 2004-09-22, 20:05 »

halina

  • Gość
Pomocy!
« Odpowiedź #3 : 2004-09-22, 21:39 »
Cassandra na bródnie przy pętkli autobusowej... Koniuka kotki nie są brudne ani jakieś wychudzone takze narazie dam sobie spokój.czasami pojde je nakarmic (jezeli jeszcze beda).... :D
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Pomocy!
« Odpowiedź #4 : 2004-09-22, 22:29 »
To co panike na forum robisz tym "POMOCY !"

Możesz się popytać ludzi, może to czyjeś kotki są.
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Pomocy!
« Odpowiedź #5 : 2004-09-23, 14:34 »
moze ktos sie nimi tam opiekuje? jakis sprzedawca albo ktos, niedaleko mnie na bazarku przygarneli takiego psa co sie przyblakal i jest regularnie karmiony a nawet chyba doczekal sie juz tam budy :)
Zapisane

halina

  • Gość
Pomocy!
« Odpowiedź #6 : 2004-09-23, 15:34 »
mam nadzieje... :D  Dzisiaj bylam na bazarku ale kótków już nie było. pewie sie gdzies przeniosly.... zobacze za kilka dni. :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 24 zapytaniami.