Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Jakiej rasy jest twój kot?  (Przeczytany 12375 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
Jakiej rasy jest twój kot?
« Odpowiedź #60 : 2003-03-27, 19:24 »
Powiem szczerze ze szukalam zdjec w internecie (kotof) z podobizna mojej kotki i to chyba dobrze ale szczerze mowiac ciezko by znlaesc  :wink:  to dobrze :) W koncu jednak znalazlam fotke kotka strasznie podobnego do MOjej Maji. Nie wiem czyj to kot ale znalazlam ta fotke na rokcafe i..jak by cos..no jak ktos by nie chciala zeby ta fotka byla na forum zamieszczona to prosze o kontakt. W kazdym badz razie kotek jest sliczy i bardzo podobny do mojej Majci tyle ze Moja kicia ma zielone oczy ale nie martwcie sie juz dzisiaj wieczorkiem bede miala jej fotki :)
Oto kotek:
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Jakiej rasy jest twój kot?
« Odpowiedź #61 : 2003-03-27, 20:12 »
Bardzo ładny kotek naprawde!Widziałam już to zdjęcie:)Powiadasz że podobny do twojego kociaka!To musi być ładna kicia:)Głaski dla MAjci:)pozdro
Zapisane

kareena

  • Gość
Jakiej rasy jest twój kot?
« Odpowiedź #62 : 2003-03-27, 20:15 »
Fajna ta Majka :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakiej rasy jest twój kot?
« Odpowiedz #62 : 2003-03-27, 20:15 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Jakiej rasy jest twój kot?
« Odpowiedź #63 : 2003-03-28, 07:43 »
Wystarczy. Zamykam temat, bo powstała z tego jedna wielka bzdura. Umieszczanie cudzych fotek w necie z podpisem "mój kot" łamie zasady netykiety. Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech poszuka w internetowej wyszukiwarce pojęcia netykieta.

Zastanówcie się, kto z Was chciałby zobaczyć w internecie własne zdjęcia jako cudzą własność?

Wszelkie wątpliwości przyjmuję na priva.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 23 zapytaniami.