Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: NAPAD!!!!!  (Przeczytany 1018 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czuczi

  • Gość
NAPAD!!!!!
« : 2003-04-04, 07:10 »
3 kwietnia był najgorszym dniem w moim życiu!!!
Obudziłam się o 6.20 gdy Kitusia-moja koteczka, zaczęła atakować jednego z moich jamników-jak potem z mamą doszłyśmy do wniosku, zrobiła to bo psy pierwsze dostały jeść!!! Biegiem pobiegłam do kuchni i zabrałam Mini do łazienki. Miała rozkrwawiony nos, brew i ucho!! Gdy opatrywałam Mini usłyszałam następne odgłosy walki-tym razem Kitusia napadła na Vivę-drugiego jamnika. Mam złapała ją i przybiegła do łazienki-ta miała podrapany tylko tyłeczek!!!
Od tego ranka mój kot chodził na smyczy!!
Około godziny 17.00 mama chciała w kuchni zobaczyć jak tam uch Mini i wtedy kot znowu zaatakował-tym razem nic się nie stało, bo szybko je rozdzieliłyśmy!!!
Wieczorem koło 20.00 siedziałyśmy z mamą i oglądałyśmy TV gdy kot rzucił się na psy leżące na swoim posłaniu!!! Psy zaczęły uciekać i jeden przebiegł po moich kolanach-a kot skoczył na oparcie łóżka a potem....... na moją głowę!!!! Nie wiem jak ją ze mnie zerwałam, ale mam rozcięte ucho i głowę w kilku miejscach!!!
Nie wiedziałyśmy z mamą co zrobić-więc zadzwoniłyśmy do weta i przyjechał do nas!!! Chciałyśmy gdzieś Kitusię oddać-bo bałam się że może mnie lub psy w nocy zaatakować-a nie mamy tyle pomieszczeń by wszyscy byli osobno!!! Wet podał możliwe rozwiązania-a jedynym dla nas wyjściem było to, że Maciek-mój drugi kot (prawdopodobnie przyczyna agresji mojej Kitusi) będzie nocować u mojego brata, a potem wróci do swoich sarych właścicieli!!! Kitusia z kolei będzie dostawać tabletki psychotropowe!!!
Wszyscy mi mówią że ona mnie kocha i że zrobiła to w zaślepieniu, ale co z tego skoro ja się jej boję :cry: !!!
Zapisane

Emilka

  • Gość
NAPAD!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-04-04, 10:32 »
a podczas atakof prychala i parskala? miala najezona siersc?
Zapisane

Czuczi

  • Gość
NAPAD!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-04-04, 12:13 »
Jak napadała na psa to tak!!! Potem nie widziałam bo to były ułamki sekund, przez które mam pocharataną głowę!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

NAPAD!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-04-04, 12:13 »

Emilka

  • Gość
NAPAD!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-04-04, 13:12 »
no to kiepsko.. :( szkoda ze mosisz oddawac kocurka :(
Moja kotka kiedy sie bawi z Guciem tez go zadrasnie...wtedy najczesciej slysze pisk psa...ale to nie jest nic powaznego...
Zapisane

pomarańczowa

  • Gość
NAPAD!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-04-04, 13:14 »
ale co do tego ma ten drugi kociak?
Zapisane

Czuczi

  • Gość
NAPAD!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-04-04, 13:19 »
To ma drugi kociak, że jak tylko się pojawił to moja zrobiła się bardzo agresywna!!!
Właśnie przed chwilą dzwoniła mama i powiedziała że drugi kociak jest już u swoich poprzednich właścicieli i tamci się ucieszyli bo bardzo za nim tęsknili!!! A moja jak na razie nie przychodzi do mnie a ja jej też nie głaskam!!!
Zapisane

Emilka

  • Gość
NAPAD!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-04-04, 13:29 »
wiecie..co...nie chce tu nic sugerowac.
Ale ciesze sie z emam takiego kota jakiego mam :) A mam kofanego. Maja jest grzeczna,czysta i na dodatek bardzo kontaktowa :) Jak sie ciesze ze jej niczego nie brakuje...ze nie mam z nia zadnych problemow...jak bym sie jej teraz miala pozbywac z kuli atakow na psa...oj nie w zyciu...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
NAPAD!!!!!
« Odpowiedź #7 : 2003-05-20, 15:29 »
Jak dobrze rozumiem kot bedący w domu dłuzej zaczął byc agresywny od czasu gdy pokazał się nowy?
   Jaka jest ich płeć?
  Wiek?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 21 zapytaniami.