Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Na majówkę z kotkiem!  (Przeczytany 1270 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Na majówkę z kotkiem!
« : 2003-04-29, 14:54 »
Pojutrze wyjeżdżam do Ustronia Morskiego, na Majówkę :) I wrócę...w niedzielę albo poniedziałek. Super! Najlepsze jest to, że... zabieram Miśkę! Miau, bardzo się cieszę, bo tak to bym musiała ją zostawić w Grzybnie, a babcia podobno chora jest teraz! A Wy gdzie jedziecie, bierzecie kiciory?
Zapisane

kareena

  • Gość
Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedź #1 : 2003-04-29, 15:13 »
ja swego kota nigdy nie zabieram, wtedy zawsze zaprzęgam obie babcie do roboty żeby przychodziły i karmiły kotula ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedź #2 : 2003-04-30, 14:00 »
Aha, też dobrze :) Ale moja Miśka jest taka, że woli jechać z nami na koniec świata- ale z NAMI. Miśka nie znosi samotności, a u babci brakuje jej nas...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedz #2 : 2003-04-30, 14:00 »

SKR

  • Gość
Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedź #3 : 2003-04-30, 15:45 »
Ja tez nie mogę wziąść kotka :( mój dziadek i babcia są za niego odpowiedzialnji!!!! Pilot nie nawidzi jeździc samochodem i w tym jest nasz problem!!
Zapisane

Emilka

  • Gość
Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedź #4 : 2003-04-30, 18:12 »
Moja mama ma fiu fiu dlatego nigdy kota do babci nie biore...czyli tam gdzie jade na majowke. Za to tata zostaje w domu... i sie nim zaopiekuje
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedź #5 : 2003-04-30, 20:06 »
Ja nie jade na majowke-tym bardziej z kotem-nigdy jej nie zabierałm na wakacje czy dłuzysz wyoczynek.Jedynie gdzie z nami jezdi to na działke do lasu-niedawno nawet była.Bardzo lubi spedzac tam czas.Ale gdy sie oddali od nas to odrazu na zawołanie przybiegnie.Mamy ogrodzona działke w pewnej wsi gdzie nigdzie prawie nie ma ludzi-no troche jest ale bardzo spokojna wioska.Na wakacje gdy wszyscy wyjechali-moja biedna Garfisia została na 8 dni z babcią!!!!!!!!Najgorsze to ze mieszkała u niej w domu!!!!!! :okurcze: Podobno nie jedła,żygała cały czas -dopiero 5 dnia zjadła cos!!!!Ja JUZ NIGDY NIE ZOSTAWIE gARFISI ---tO BYŁ KOSZMAR!!!!!!
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedź #6 : 2003-05-03, 20:56 »
Mój kotecek towarzyszy nam w miare możliwości w każdej wyprawei:o)I jest z tego faktu baaaaardzo zadowolony;o)Mrauu:o)
Zapisane

milupa

  • Gość
Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedź #7 : 2003-05-12, 20:05 »
Nasz Tofler jeździ z nzmi bardzo często. Nie ma problemu nawet gdy jedziemy motocyklem, ale wiem, że niektóre kotki mają sensacje i ataki paniki w samochodach.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedź #8 : 2003-05-17, 21:42 »
Hmm ja nie mam kotka, ale świnkę morską i pieska (suczkę). Wyjeżdżamy 31 maja (w sobotę) najpierw do cioci do Poznania, a potem w niedzielę z Poznania nad morze, nad morzem będziemy do środy i spowrotem do domku :) Bierzemy świnkę morską, a psa nie, gdyż Tina ma chorobę lokomocyjną i na takie krótkie wypady nie warto jej męczyć. Pojedzie na 5 dniowe wakacje do babci :) Wiem, że będzie tam pod dobrą opieką  :wink: .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedz #8 : 2003-05-17, 21:42 »

Emilka

  • Gość
Na majówkę z kotkiem!
« Odpowiedź #9 : 2003-05-17, 21:50 »
Maja nigdy z nami nigdzie nie byla i jestem pewna z enie za dobrze by sie czula. A jesli chodzi o psa tez ma lekka chorobe lokomocyjna ale wystarczy jedne aviomarin i z glowy :) Chomika zabieram tylko do babci do czestochowy
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.231 sekund z 24 zapytaniami.